Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pobicie i ugodzenie nożem na Święcie Ceramiki
~Kordi niezalogowany
27 sierpnia 2014r. o 12:55
I właśnie dlatego jestem w 100% za tym aby każdy kto ukończył 18 lat, nie był karany za rozboje i przeszedł odpowiednie testy (zręcznościowe i psychologiczne) miał wolny dostęp do broni.

Gdyby napastnicy mieli świadomość tego, że chłopak którego zaatakowali może mieć przy sobie gnata to być może, ale nie koniecznie, bali by się to zrobić. Sprawa druga ktoś z "publiczności" mógłby wtedy inaczej zareagować, samo wyciągniecie broni budzi respekt u przeciwnika a przeszkolony człowiek bez problemu może zadać obrażenia w rękę czy nogę tylko unieszkodliwiając napastnika(napastników) bez zabijania czy trwałego kalectwa.

Od razu odpowiadam na pytania które się zaraz pojawią falą hejterstwa lewackiego

1. Ale napastnik też wtedy miałby pistolet i zabił tego biednego chłopaka

-Miał nóż, też mógł zabić, zaatakowany za to nie miał możliwości skuteczniej się bronić

2. Ich było pięciu nic by nie dała broń

-mieli by respekt przed nią, poza tym ktoś z ludzi dookoła mógłby wtedy stanąć skutecznie po stronie zaatakowanego (i nie dostałby pałką po głowie -możliwe- tak czy siak krata browara za odwagę i obywatelską postawę )

3. Gdyby broń była dostępna to i tak nie byłoby nas szaraków stać na nią
-broń można kupić już od 500zł w górę

4. Broń w Polsce ma być nielegalna, sami wariaci będą chodzić z bronią jeżeli będą mogli ją posiadać legalnie, wszyscy zginiemy olaboga!
-w Polsce jest legalne posiadanie broni czarnoprochowej (budowanej do końca XIX wieku lub (UWAGA) jej repliki budowane OBECNIE) broń taka jest bardzo skuteczna - pokazała to chociażby wojna secesyjna, można z niej spokojnie zabić człowieka, dziwne wcale nie ma inwazji wariatów z bronią (zdjęcie w załączniku)

Pozdrawiam PRAWĄ ręką :)[img=1409136925_ruk55c2.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
27 sierpnia 2014r. o 12:57
~JA napisał(a): Boże jak ja nienawidze policji , straży miejskiej ... Oni tylko potrafią dawać mandaty za picie piwa w miejscu publicznym... spróbuj tylko uciekać przed nimi to taki mandat dopierniczą że rece opadają.

W takich sytuacjach jak widzieliśmy powyżej nie ma w Boleslawcu wgle bezpieczeństwa... Właśnie w takie dni jak święta Bolesławca ochrona , policja , straż miejska 5x wiecej powinno sie zwiekszyc patrole... i nie do godziny 21 tylko do 4 nad ranem !! Przecież wlasnie od 21 napici ludzie chodzą i robią patologie! WSTYD !
Po cztery osoby pilnowały Farnej żeby ktoś nie wbiegł za barierkę. Myślę że oni tylko działają w strefie imprezy a to co po za strefą to nie ruszają tylko SM albo Policja więc nie ma co się dziwić ze nie podejmowali interwencji. A gdzie ta strefa się kończy to ja już nie wiem skoro impreza trwała na kilkaset kilometrów ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2014r. o 12:58
~JA napisał(a): Boże jak ja nienawidze policji , straży miejskiej ... Oni tylko potrafią dawać mandaty za picie piwa w miejscu publicznym... spróbuj tylko uciekać przed nimi to taki mandat dopierniczą że rece opadają.

W takich sytuacjach jak widzieliśmy powyżej nie ma w Boleslawcu wgle bezpieczeństwa... Właśnie w takie dni jak święta Bolesławca ochrona , policja , straż miejska 5x wiecej powinno sie zwiekszyc patrole... i nie do godziny 21 tylko do 4 nad ranem !! Przecież wlasnie od 21 napici ludzie chodzą i robią patologie! WSTYD !


o boże jak ja nie nawidzę policji ojejku jejku.. a co Ty myślisz, że oni są rozstawieni co 20 metrów, żeby mogli nad wszystkim zapanować, mądrala jakaś sie znalazla no.... tak samo nieco wyżej kolejny mądry. na głowe upadliście, święto ceramiki a wszyscy byle się nachlać i zadyme siać, w dupie się poprzewracalo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
27 sierpnia 2014r. o 13:01
a gdzie jest cyngiel zwalniający kurek zapadke iglice ?? hę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sm niezalogowany
27 sierpnia 2014r. o 13:14
w tym beznadziejnym kraju już nikt nie myśli--- zamiast policji w mundurach to lepiej wysłać po cywilnemu ale........ zatrudnijcie wiecej strażników miejskich i jeszcze ze 3 radary...... to jest ochrona zdrowia i mienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
27 sierpnia 2014r. o 13:15
~Bolecnauta napisał(a): Gdzie Straż Miejska, gdzie Policja, dlaczego ludzie nie pomogli i nie złapali bandytów?

Straż Miejska zajęta była pewnie wypisywaniem mandatów tym, którzy postawili autko zbyt blisko rynku..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Swiadek niezalogowany
27 sierpnia 2014r. o 13:15
Ale kozaki z tych pieciu ;)!!! Urabura, że w pieciu z pałami na jednego!!!! Wstyd...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@iluminati niezalogowany
27 sierpnia 2014r. o 13:16
pojawia sie po odciągnieciu kurka na górze :)
Warto poczytać, naprawdę ciekawa i piękna broń
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza