Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pobicie i ugodzenie nożem na Święcie Ceramiki
~anonimos: ) niezalogowany
27 sierpnia 2014r. o 13:51
Serioo ? xD

ja widziałem wtedy tylko dwóch Hmm a może trzech z pałkami
z znikąd się pojawili zaczęli zadymę i dość szybko uciekli xD :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
27 sierpnia 2014r. o 14:53
~anonimos: ) napisał(a): Serioo ? xD

ja widziałem wtedy tylko dwóch Hmm a może trzech z pałkami
z znikąd się pojawili zaczęli zadymę i dość szybko uciekli xD :)


Widzę, że ubaw masz po pachy...

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieszkaniec niezalogowany
27 sierpnia 2014r. o 14:58
Co za bydło..... mam nadzieję, że szybko wrócą do zdrowia. Co do świadków to powinni się zgłosić na policję jeżeli chcą mieć bezpieczne miasto. to, że nikt mu nie pomógł to z jednej strony się nie dziwie jak gość wyciąga nóż to człowiekowi wszystko drętwieje i boi się o życie. Ale, że nikt nie zadzwonił po władze albo chociażby nie powiadomił udawających, że nic nie widzą strażników.... A co do Policji to tylko jak już ktoś pisał wykazać się potrafią spisując mandaciki za byle co a kiedy naprawde się coś dzieje to ich nie ma. I pewnie się bardzo cieszą, że ich "nie było w pobliżu" bo co by wtedy zrobili?... pewnie sami nie wiedzą... :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaa niezalogowany
27 sierpnia 2014r. o 15:09
alee ten amerykanski policjant chyba miał prawo sie wkurzyc boo chyba kazdy bylby wsciekly gdyby ktoś komus przejechał po stopie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2014r. o 15:53
~jaa napisał(a): alee ten amerykanski policjant chyba miał prawo sie wkurzyc boo chyba kazdy bylby wsciekly gdyby ktoś komus przejechał po stopie ?


Nie przejechał mu po stopie, poprostu się nie posłuchał i ruszył. Ale nawet nie chodzi o to, chodzi o całą ideę amerykańskiej policji. Oni nie "kupczyją" się jak nasi... robią co do nich należy. W amerykańskiej policji pracują odpowiednio wyszkoleni ludzi, którzy nie boją się podejść i dać w pysk... O to w tym wszystkim chodzi

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~asd niezalogowany
27 sierpnia 2014r. o 16:05
jegomosc napisał(a):
~ napisał(a): z tego co słyszałem, typ po pobicu leżał, potem dostał kose jeszcze, nikt z ludzi nie zadzwonił na policje, nikt nie pomógł, totalna znieczulica, ochrona stała obok i tez nie zareagowała ( w sumie co sie dziwić niepełnosprawny ochroniarz przeciw 5 zwyrusom), typ który zwrócił uwage, żeby przestali bić typa, dostał pałka teleskopową w głowe, już wyszedł ze szpitala w którym spedził 4 dni :) " A gdzie była policja, nasi stróże prawa.. pewnie dwie ulice dalej, nieubłaganie, wciskali komuś mandat za złe parkowanie". Każdy kto opowiada sie za brakiem dostepności broni dla ludzi, niech postawi sie w sytuacji obu pobitych, którzy prawie porzegnali sie z zyciem :)


Skoro tyle wiesz, to idź do tego kolegi co ci to opowiedział i zaprowadź do na komendę!
on wie od tego co dostał pałką w łeb, bo to jego kolega, wieć na policji już był
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2014r. o 16:35
Sprzedaż alkoholu przy samej scenie, podczas koncertu, bez obecności w tym miejscu ochrony to zaniedbanie organizatorów i kierownictwa ochrony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2014r. o 17:38
A Ja jak kiedyś wracałem obwodnica sam do domu z piwem kupionym po drodze na cpn ,to czepili się mnie za piwo otwarte w miejscu publicznym ( obwodnica miasta 2 w nocy brak żywej duszy) ..... dostałem mandat 100 zł ot i cała nasza policja reagują zawsze kiedy nie trzeba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.