Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca Amazon Wrocław/Bielany

~ niezalogowany
4 września 2014r. o 13:55
-a przecież pisze że był na rozmowach kwalifikacyjnych.Ma pracodawca w kim wybierać to przebiera,proste .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 września 2014r. o 14:58
Jeśli rozmawia tak jak pisze, to nic dziwnego, że nie dzwonią.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 września 2014r. o 15:18
zadzwonimy ,oddzwonimy to klasyczny zwrot na pozbycie się petenta (intruza) :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
4 września 2014r. o 17:51
~a napisał(a): przeczytaj na spokojnie jeszcze raz co napisałeś, mój wniosek jet taki że twoje cv powinien napisać jakiś fachowiec, nie bierz się sam za pisanie tak trudnych rzeczy bo nigdy pracy nie dostaniesz, powodzenia
Jestem ciekaw jak ty piszesz czy aby na pewno masz pracę ;). Jeżeli masz coś do mnie to może pogadamy w realu ??. Jesteś taki sam jak Skron boisz się powiedzieć kim na prawdę jesteś, on tylko jest kozakiem w sieci nawet na pw nie jest w stanie nic napisać leje to co on pisze bo wiem że to bzdury u ciebie to samo jak byś może znał mnie albo ja ciebie to byś nie pisał takich bzdur.

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12499
#Ripo nieaktywny
4 września 2014r. o 20:22
Rafi, a w Baderze próbowałeś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2014r. o 8:16
rafi napisał(a):
~a napisał(a): przeczytaj na spokojnie jeszcze raz co napisałeś, mój wniosek jet taki że twoje cv powinien napisać jakiś fachowiec, nie bierz się sam za pisanie tak trudnych rzeczy bo nigdy pracy nie dostaniesz, powodzenia
Jestem ciekaw jak ty piszesz czy aby na pewno masz pracę ;). Jeżeli masz coś do mnie to może pogadamy w realu ??. Jesteś taki sam jak Skron boisz się powiedzieć kim na prawdę jesteś, on tylko jest kozakiem w sieci nawet na pw nie jest w stanie nic napisać leje to co on pisze bo wiem że to bzdury u ciebie to samo jak byś może znał mnie albo ja ciebie to byś nie pisał takich bzdur.


chętnie się z tobą spotkam przyjacielu ale nie chce mi się jechać do Zgorzelca wiec może spotkajmy się w tesco?? O jakich bzdurach mówisz? Dałem ci dobrą radę twoje wypowiedzi tu to niestety bełkot i jeśli tak samo wygląda twoje CV to ciężko będzie ci znaleźć pracę i nie spinaj się tak bo zwieracze ci puszczą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
5 września 2014r. o 8:40
rafi napisał(a): Nie wiem jak jest w Wykrotach nie pracuje tam to nie wiem ;). Tu zakład informował co zamierza wprowadzić a to co oferują nam zakłady ze strefy Bolesławiec/ Wykroty to jeszcze gorsza kpina. Brak szans na dostanie się na miejsce pracy, i zero odpowiedzi dotyczącej złożonego CV czy zaproszenie na rozmowę. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć tyle że, od roku poszukuje pracy i po każdej rozmowie dostaje odpowiedz że dostane telefon. Tylko że po zamknięciu drzwi nikt się już nie odzywał. Urząd pracy daje kolejny termin wizyty, można się czuć tam jak w kolejce na operacje czy kolejne badanie i tak do skutku. Również wczoraj zostałem wrobiony przez pracodawcę, który mnie zaprosił na rozmowę następnego dnia a w dniu rozmowy zostało mi oznajmione że oferta pracy nie aktualna. I jak żyć w takim mieście gdzie jesteśmy traktowa
ni przez pracodawców jak taksówka która przyjedzie jak tylko odbierze telefon ??. Dlatego co raz więcej młodych ludzi z naszego miasta wybiera życie we
Wrocławiu albo w innym mieście ;). Ja też chce to zrobić i zamknąć temat Bolesławiec ;)

Rafi,miałam tak samo....wszyscy twierdzili ,że będą dzwonić i lipa,nikt nie dzwonił.W końcu poszłam do jednego ze sklepów składając CV i rozmawiając z kierownikiem(który też twierdził,że następnego dnia będzie dzwonił z rana) i zapytałam konkretnie-Zadzwoni tak jak wszyscy czy mnie zatrudni? bo ja już na tyle telefonów czekałam i teraz chciałabym wiedzieć od razu.I wiesz co..? Za parę minut miałam skierowanie na badania i pracuje tam od kilku miesięcy i jestem po okresie próbnym .Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2014r. o 10:33
Ripo napisał(a): Rafi, a w Baderze próbowałeś ?


a kto normalny chce pracowac za minimalna bez perspektyw rozwoju? w amazonie jest ciezko, ale chociaz mozna awansowac. ta firman niektorym naprawde dobrze placi. w baderze bedziesz do konca zycia klepal skory za mniej niz 2 tysie do reki. praca dla ludzi bez ambicji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.