Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Praca Amazon Wrocław/Bielany

2438
#rafi nieaktywny
5 września 2014r. o 12:52
Ripo napisał(a): Rafi, a w Baderze próbowałeś ?
Nie próbowałem ale miałem taki zamiar. Ale chyba tam miejsc pracy nie ma

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 września 2014r. o 16:10
Racja, to zakład pracy bez miejsc pracy, taki dowcip.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12499
#Ripo nieaktywny
5 września 2014r. o 19:35
~ napisał(a):
Ripo napisał(a): Rafi, a w Baderze próbowałeś ?


a kto normalny chce pracowac za minimalna bez perspektyw rozwoju?


Na produkcji to raczej wszędzie ciężko o rozwój, to po pierwsze, a po drugie od czegoś trzeba zaczynać, a w między czasie szukać lepszej roboty.

rafi napisał(a):
Ripo napisał(a): Rafi, a w Baderze próbowałeś ?
Nie próbowałem ale miałem taki zamiar. Ale chyba tam miejsc pracy nie ma


Jak nie próbowałeś to skąd to możesz wiedzieć ? spróbuj, nikt tam Cie siłą nie będzie trzymał, nie spodoba Ci się to odejdziesz.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wax niezalogowany
5 września 2014r. o 19:37
za krec ista jak wszędzie nie liczcie na banany z kopca

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
6 września 2014r. o 11:28
Udało mi się dostać do amazona. Wczoraj miałem rozmowę i będzie spotkanie gdzie będzie podpisana umowa o pracę

Zmoderowano 06.09.2014 godz.12:16 - powód: topposting (moderator)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2014r. o 12:22
To życzę powodzenia 12 godz.na akord i 2 tys.miesięcznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
6 września 2014r. o 12:56
Zarobki jak wszędzie ;) i tyle 2 tyś może być jak dla mnie. A komu nie odpowiada to nikt nie zmusza do pracy w takich firmach to Polska nie Niemcy czy Anglia

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
6 września 2014r. o 13:14
rafi napisał(a): Udało mi się dostać do amazona. Wczoraj miałem rozmowę i będzie spotkanie gdzie będzie podpisana umowa o pracę
wczoraj miałem rozmowę telefoniczną ?? i będzie spotkanie gdzie będzie podpisana umowa (nie obiecuj sobie za wiele)ale możesz mieć nadzieję.rufio bez obrazy ale wątpię żebyś tam dostał prace,ale lucyfer życzy ci znalezienia.moja rada poszukaj w bolcu pisałem ci już dam ci namiar na prace w magazynie łatwa praca i przyjemna w miłej atmosferze jak chcesz to daj znak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.