Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie kupić węgiel kamienny?

~Ciekawska niezalogowany
3 września 2014r. o 14:26
Mam pytanie, gdzie kupić węgiel kamienny, tak aby był dobry jakościowo i w korzystnej cenie?
Jestem z okolic Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2014r. o 18:13
~Ciekawska napisał(a): Mam pytanie, gdzie kupić węgiel kamienny, tak aby był dobry jakościowo i w korzystnej cenie?
Jestem z okolic Bolesławca.
W Czechach o polowe tanszy... Fridlland lub Nove Mesto...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dobry gospodarz niezalogowany
3 września 2014r. o 18:49
polecam DAR-POL na Kościuszki w Bolesławcu, od przyszłego tygodnia węgiel w dobrej cenie i jakości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JA niezalogowany
3 września 2014r. o 20:26
JA KUPUJĘ W ZECuNA GAŁCZYŃSKIEGO LUB AL. 1000 LECIA U SENESZYNA TEZ MAJĄ BARDZO DOBRY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2014r. o 20:33
pytałem sie własnie o czeski wegiel kostka to kosztuje 340 zł za tone ale trzeba go wziasc 25 ton inaczej niechca gadac no i zrezygnowałem 5 ton chciałem ale powiedział ze niechce sie rozdrabniac minimum 25 ton i koniec gadania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bandziorek niezalogowany
3 września 2014r. o 21:04
~dobry gospodarz napisał(a): polecam DAR-POL na Kościuszki w Bolesławcu, od przyszłego tygodnia węgiel w dobrej cenie i jakości
Ja również polecam rok temu kupiłem i jestem bardzo zadowolony :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2014r. o 21:11
Szwagier kupuje na PZZ ,chwali sobie bo widzi wagę. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2014r. o 21:15
W zec jak był to portier nawet na skład Go nie wpuścił.A kota w worku to On nie chce kupić. :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza