Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie kupić węgiel kamienny?

~ niezalogowany
3 września 2014r. o 22:27
~ napisał(a): Szwagier kupuje na PZZ ,chwali sobie bo widzi wagę. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2014r. o 22:53
~ napisał(a): pytałem sie własnie o czeski wegiel kostka to kosztuje 340 zł za tone ale trzeba go wziasc 25 ton inaczej niechca gadac no i zrezygnowałem 5 ton chciałem ale powiedział ze niechce sie rozdrabniac minimum 25 ton i koniec gadania
Kupilem 3 tony i nikt nie robil zadnych problemów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Michal niezalogowany
3 września 2014r. o 22:55
Gdzie trzymać 25 ton wegla???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2014r. o 23:12
~ napisał(a):
~ napisał(a): pytałem sie własnie o czeski wegiel kostka to kosztuje 340 zł za tone ale trzeba go wziasc 25 ton inaczej niechca gadac no i zrezygnowałem 5 ton chciałem ale powiedział ze niechce sie rozdrabniac minimum 25 ton i koniec gadania
Kupilem 3 tony i nikt nie robil zadnych problemów.


gdzieś ty to kupił i za ile?????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 września 2014r. o 11:09
~JA napisał(a): JA KUPUJĘ W ZECuNA GAŁCZYŃSKIEGO LUB AL. 1000 LECIA U SENESZYNA TEZ MAJĄ BARDZO DOBRY.


kupiłem w ubiegłym roku w ZEC 2 tony węgla , to dzięki jego "jakosci" musiałem w dwóch piecach wymieniac ruszt !!! Nigdy tam juz nie kupie , Pełne oszustwo na jakosci tego wegla . Zostało mi jeszcze troche to go bedę mieszał z innym .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dd niezalogowany
4 września 2014r. o 22:58
~ napisał(a):
~ napisał(a): Szwagier kupuje na PZZ ,chwali sobie bo widzi wagę. ;)
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12933
#reyman nieaktywny
12 listopada 2014r. o 14:06
Jeżeli potrzebujecie dobrego węgla najwyższej jakości ze sprawdzonego źródła to moge polecić firmę smarttrans.net.pl Zamawiam od 3 lat i wszystko ok, dobre ceny, dowożą do klienta, duży wybór.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2014r. o 14:55
... a pytałeś w nabiałowym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza