Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowa sala gimnastyczna w Wykrotach
~ niezalogowany
13 września 2014r. o 22:47
~ napisał(a):
~mieszkanka Wykrot napisał(a): Ja też dziękuję panu Relichowi za tak ogromną inwestycję w Wykrotach, i myślę że teraz kiedy strefa ekonomiczna wreszcie będzie płaciła podatki, wiem że to pana zasługa . To Wykroty już nigdy nie będą na ostatnim miejscu. Dziękuje panie Burmistrzu ;)


Tu panią zaskoczę ze strefy ekonomicznej płyneły podatki.
WYKROTY, mimo zwolnienia inwestorów z jednego z podatków były trzecią miejscowością wpłaacającą do gminnej kasy pieniazki.

Oby sie pani nie myliła ale wątpie. 12 mln zapłąconego podatku przez jedną z firm nie skutkowało znaczącym rozwojem Wykrot. W gminie są też inne miejscowości w których też trzeba różne inwestycje robić akurat z tych pieniędzy.

Po ostatnie aby sie nie okazało że jednak firmy maja prawa nabyte. Teraz ruch będzie po ich stronie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 września 2014r. o 22:55
Bardzo dobrze że ktoś wymyślił tą strefę ale szczytem głupoty było zwolnienie z podatku do końca istnienia strefy, i wreszcie ten Burmistrz i ta rada to zmienili !!!!!! A przyjdzie jakiś inny i będzie coś robił z tych pieniędzy które oni wygrali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
13 września 2014r. o 23:12
~ napisał(a): Bardzo dobrze że ktoś wymyślił tą strefę ale szczytem głupoty było zwolnienie z podatku do końca istnienia strefy, i wreszcie ten Burmistrz i ta rada to zmienili !!!!!! A przyjdzie jakiś inny i będzie coś robił z tych pieniędzy które oni wygrali.


Nie przyjdzie nikt inny, bo Relich wygra :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2014r. o 8:42
~ napisał(a): Kata w żadnym wypadku on był za Szczerbiena jest do niczego niech idzie w buraki i Czurejno tez to katastrofa dla Wykrot, ludzie to jest taki strasznie konfliktowy człowiek, że on nic nie zyska jako radny bo tacy ludzie raczej nie mają siły przebicia. jeśli on by wygrał to wykroty nic więcej nie będą miały, na szczęście mało ludzi go w Wykrotach zna, mam nadzieje, że to będzie jego porażka :P


Pan Mariusz to jest bardzo serdeczny uczciwy a przede wszystkim słowny i konkretny facet nic dziwnego że urzędnicza magma go nie cierpi bo ukazuje ich kłamstewka, ci.drudzy wolą wolą takich co im będą tylko przytakiwali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2014r. o 10:35
Moim zdaniem Relich wygra bo to dobry gospodarz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2014r. o 20:42
~ napisał(a): A ja się nie będę pakował i wyjeżdżał za granicę, bo nie po to mój dziadek walczył o Polskę!!! Teraz ja, uczestnicząc w wyborach zawalczę o lepszą gminę i lepsze jutro dla mojej wsi. Jestem mieszkańcem wsi Parzyce, pan burmistrz najpierw zamknął nam szkołę, później ją sprzedał obiecując na to konto wybudowanie nowej świetlicy, i buduje - tylko że w Gierałtowie salę gimnastyczną!!!! i to jeszcze przy poparciu radnego naszej wsi !!!! Do cholery jasnej nie za dużo tych inwestycji w jednej wiosce ?!!! Z tego co słyszałem to przy boisku mają być postawione kontenery - he,he !!! Za szkołę - kontenery!!! Dobre!!! Wy wstydu nie macie!!! Panie Kata wygraj pan wybory, zaprowadź normalność i porządek !!! Aha, panie radny B.K, mam nadzieję, że pan nie startuje, że da pan szansę młodszej i bardziej zaradnej - pani Sylwii S. którą popieram nie tylko ja !!!



Czyżby w Parzycach ludziom otwierały się oczy ?
No to kilka słów przypomnienia: o sprzedaży szkoły w Parzycach zdecydowała rada sołecka i radny, sprzedana została za 130tys., a można ją było sprzedać za dwa razy tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2014r. o 21:00
Relich to najgorszy burmistrz jakiego znam ,przestańcie pisać bzdury że firmy będą płacić podatki. BDN dostanie 12 milionów zwrotu a te bajki że sprawa jest wygrana możecie mówić dzieciom na dobranockę.Nie wiem co macie do Szczerbienia ale to On dał ludziom pracę ,pobudował szkoły i sale gimnastyczne a obecny nieudacznik nic nie wymyślił tylko kontynuuje jego projekty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cba niezalogowany
15 września 2014r. o 21:07
Nie mów że nic nie wymyślił przecież wybudował GARNEK w Rynku za 180 tysięcy zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza