Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowa sala gimnastyczna w Wykrotach
~ niezalogowany
15 września 2014r. o 21:24
~cba napisał(a): Nie mów że nic nie wymyślił przecież wybudował GARNEK w Rynku za 180 tysięcy zł.


Rzeczywiście gospodarność godna podziwu :D szkoła i 1,5ha ziemi za 130tys. , a garnek za 180tys.. Ale sztuka :D :D :D :D ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( Śmiać się czy płakać ?!?!?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 września 2014r. o 15:19
~cba napisał(a): Nie mów że nic nie wymyślił przecież wybudował GARNEK w Rynku za 180 tysięcy zł.

kwota 180 tysięcy to cena za fontannę gdzie ustawiono ''garnek'' a ile kosztowało wykonane tego ''garnka'' to nikt nie słyszał a ponad rok oczekiwał na godny postument
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 września 2014r. o 23:54
Szczerbienia nazywali Złotousty dużo gadał i obiecywał a mało robił :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2014r. o 9:26
~ napisał(a):
~ napisał(a): A ja się nie będę pakował i wyjeżdżał za granicę, bo nie po to mój dziadek walczył o Polskę!!! Teraz ja, uczestnicząc w wyborach zawalczę o lepszą gminę i lepsze jutro dla mojej wsi. Jestem mieszkańcem wsi Parzyce, pan burmistrz najpierw zamknął nam szkołę, później ją sprzedał obiecując na to konto wybudowanie nowej świetlicy, i buduje - tylko że w Gierałtowie salę gimnastyczną!!!! i to jeszcze przy poparciu radnego naszej wsi !!!! Do cholery jasnej nie za dużo tych inwestycji w jednej wiosce ?!!! Z tego co słyszałem to przy boisku mają być postawione kontenery - he,he !!! Za szkołę - kontenery!!! Dobre!!! Wy wstydu nie macie!!! Panie Kata wygraj pan wybory, zaprowadź normalność i porządek !!! Aha, panie radny B.K, mam nadzieję, że pan nie startuje, że da pan szansę młodszej i bardziej zaradnej - pani Sylwii S. którą popieram nie tylko ja !!!



Czyżby w Parzycach ludziom otwierały się oczy ?
No to kilka słów przypomnienia: o sprzedaży szkoły w Parzycach zdecydowała rada sołecka i radny, sprzedana została za 130tys., a można ją było sprzedać za dwa razy tyle.


W sprawie przypomnienia:
O sprzedaży budynku po szkole i przyległych gruntach NIE zdecydowała ani rada sołecka, ani radny tylko mieszkańcy Parzyc na zebraniu wiejskim.
Faktem jest , że kwota za jaką BURMISTRZ sprzedał tą nieruchomość jest rażąco niska, ale był to chyba 4 przetarg i chętnych jakoś nie było !
Mieszkańcy wyrazili chęć sprzedaży, bo pan burmistrz na tym samym zebraniu obiecał im wybudowanie w zamian Swietlicy wiejskiej z zapleczem kuchennym i szatnią dla piłkarzy z Parzyc.
I tutaj otwierają się oczy!!! Zamiast świetlicy - kontenery :) ! Mieszkańcy przypominają sobie, że burmistrz kiedyś też obiecywał w/w szkoły nie likwidować, a tutaj już jest sprzedana!!! Kasa poszła na dzbanek w rynku, bo to posłuży rozwojowi wsi, mieszkańcy mogą się integrować, fajne miejsce na spotkania tzw - biesiadne. Dziękujemy Panie Burmistrzu i panu i pana radzie, że tak o nas w tej kończącej się kadencji pamiętaliście. Serdeczne pozdrowienia i NIE do zobaczenia!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2014r. o 11:09
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): A ja się nie będę pakował i wyjeżdżał za granicę, bo nie po to mój dziadek walczył o Polskę!!! Teraz ja, uczestnicząc w wyborach zawalczę o lepszą gminę i lepsze jutro dla mojej wsi. Jestem mieszkańcem wsi Parzyce, pan burmistrz najpierw zamknął nam szkołę, później ją sprzedał obiecując na to konto wybudowanie nowej świetlicy, i buduje - tylko że w Gierałtowie salę gimnastyczną!!!! i to jeszcze przy poparciu radnego naszej wsi !!!! Do cholery jasnej nie za dużo tych inwestycji w jednej wiosce ?!!! Z tego co słyszałem to przy boisku mają być postawione kontenery - he,he !!! Za szkołę - kontenery!!! Dobre!!! Wy wstydu nie macie!!! Panie Kata wygraj pan wybory, zaprowadź normalność i porządek !!! Aha, panie radny B.K, mam nadzieję, że pan nie startuje, że da pan





szansę młodszej i bardziej zaradnej - pani Sylwii S. którą popieram nie tylko ja !!!



Czyżby w Parzycach ludziom otwierały się oczy ?
No to kilka słów przypomnienia: o sprzedaży szkoły w Parzycach zdecydowała rada sołecka i radny, sprzedana została za 130tys., a można ją było sprzedać za dwa razy tyle.


W sprawie przypomnienia:
O sprzedaży budynku po szkole i przyległych gruntach NIE zdecydowała ani rada sołecka, ani radny tylko mieszkańcy Parzyc na zebraniu wiejskim.
Faktem jest , że kwota za jaką BURMISTRZ sprzedał tą nieruchomość jest rażąco niska, ale był to chyba 4 przetarg i chętnych jakoś nie było !
Mieszkańcy wyrazili chęć sprzedaży, bo pan burmistrz na tym samym zebraniu obiecał im wybudowanie w zamian Swietlicy wiejskiej z zapleczem kuchennym i szatnią dla piłkarzy z Parzyc.
I tutaj otwierają się oczy!!! Zamiast świetlicy - kontenery :) ! Mieszkańcy przypominają sobie, że burmistrz kiedyś też obiecywał w/w szkoły nie likwidować, a tutaj już jest sprzedana!!! Kasa poszła na dzbanek w rynku, bo to posłuży rozwojowi wsi, mieszkańcy mogą się integrować, fajne miejsce na spotkania tzw - biesiadne. Dziękujemy Panie Burmistrzu i panu i pana radzie, że tak o nas w tej kończącej się kadencji pamiętaliście. Serdeczne pozdrowienia i NIE do zobaczenia!!!


BYLI CHĘTNI DO ZAKUPU I TO ZA PODWÓJNĄ CENĘ !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miliony niezalogowany
21 września 2014r. o 10:13
Ziemie Wykrot przeznaczone na strefę kupione za 800 tys. (Szczerbień i Kata) sprzedane do tej pory za ponad 7 mln. (kasa Gminna), za ostatnie trzy lata blisko 6 mln tytułem podartków ze strefy. Daje to minimum 12 mln jakie zostały wprowadzone do gminnej kasy z samych Wykrot!!!!!

Oczywiście można dziękować za sale i płaszczyć się a mozna rozwijaś gminę sprawiedliwie.

Dodam że Gmina zastawiła działki w Wykrotach na zabezpieczenie kanalizacji w ościennych miejscowościach kolejne 20 mln.

Razem uwaga 32 mln.







Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nowogrodziec niezalogowany
21 września 2014r. o 10:57
Dziwią mnie niektóre wpisy popaprańców Relicha na temat Pana Katy że Kata już rządził ze Szczerbieniem i nic nie zrobił , przypominam że Kata nie rządził tylko był urzędnikiem podległym Burmistrzowi podobnie jak obecny sekretarz Pan Orlef czy Pani Janiec zastępca Burmistrza którzy również nie rządzą tylko wykonują polecenia Relicha.Moim kandydatem na Burmistrza jest Pan Kata który jest rdzennym mieszkańcem Gminy Nowogrodziec a nie spadochroniarzem jak Relich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2014r. o 11:38
~Nowogrodziec napisał(a): Dziwią mnie niektóre wpisy popaprańców Relicha na temat Pana Katy że Kata już rządził ze Szczerbieniem i nic nie zrobił , przypominam że Kata nie rządził tylko był urzędnikiem podległym Burmistrzowi podobnie jak obecny sekretarz Pan Orlef czy Pani Janiec zastępca Burmistrza którzy również nie rządzą tylko wykonują polecenia Relicha.Moim kandydatem na Burmistrza jest Pan Kata który jest rdzennym mieszkańcem Gminy Nowogrodziec a nie spadochroniarzem jak Relich.


Mają obawy i tyle. Potrzebujemy jeszcze rozsądnych ludzi w radzie a nie klakieròw tego czy następnego burmistrza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego