Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przemoc w szkole.

~majętny Stef niezalogowany
8 września 2014r. o 11:06
Źle robicie. Trzeba napisać pismo do dyrektora i wychowawcy za potwierdzeniem wpłynięcia przez sekretariat.
Później możecie takie pismo ponowić.
Na końcu rozklepiecie ich w sądzie bo już się nie wykręcą że nie wiedzieli :)

To samo na komendzie robimy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~antek niezalogowany
8 września 2014r. o 11:44
A tak w ogóle... czy są tu rodzice z podobnym problemem? Może jestem jedynym rodzicem z takim problemem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2014r. o 12:51
~ktora szkola? napisał(a): Mozesz podac ktora to szkola? Ku przestrodze...


Ciekawe która to szkoła...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2014r. o 13:36
~antek napisał(a): A tak w ogóle... czy są tu rodzice z podobnym problemem? Może jestem jedynym rodzicem z takim problemem?


oczywiście, że są.
W każdej szkole jest przemoc i fizyczna i psychiczna.
jak zobaczyłam jak koledzy potrafią zgnoić np. na facebooku.
Jak strasznie się do siebie odnoszą zupełnie bez powodu.
Ja jestem przerażona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2014r. o 18:18
Nauczyciele sie tym nie interesuja a jak stanie sie tragedia to nikt o niczym nie wie dziwna sprawa jak to mogło sie stac :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2014r. o 18:23
Masz jakis pomysł, co mógłby zrobić nauczyciel, by gnojki sie nie obsmarowywały na facebooku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mądry rodzic niezalogowany
8 września 2014r. o 20:15
Nauczyciele nie mają obowiązku obserwować co robią uczniowie na fb. Powinni nad tym czuwać rodzice!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2014r. o 22:29
Zgłosić sprawę do szkolnego pedagoga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.