Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dlaczego ludzie przychodzą 5 min przed zamknięciem ?

~ niezalogowany
9 września 2014r. o 22:15
nie raz spotkałam się z tym,że 5 min przed zamknięciem sklepu pani z kasy uprzejmie powiedziała aby kończyć zakupy bo zamykają.i taka sytuacja jest oki. jak jedna z drugą chcą wyjść z pracy punktualnie to niech w grzeczny sposób zakomunikują,że za chwilę zamykają.Też pracowałam w "sprzedaży" i tak to się odbywało i nikt nie miał pretensji.Jeśli klient zostawi w kasie trochę grosza to się cieszcie bo z tego są wasze wypłaty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2014r. o 22:37
A4Tech napisał(a): ludzie są niektórzy chamscy i specjalnie przychodzą na zamkniecie sklepu. Nie ma tak ze to przypadek. Sam mam taką sąsiadkę co tak robi. Ale jak ktoś jest chamem to powinno się tez do niego chamsko odnosić. Moja sąsiadka wpada do sklepu zawsze 5 min przed zamknięciem. Chodzi po sklepie ze niby czegoś szuka. A tak naprawdę chodzi jej tylko o to żeby wkurzyć sprzedawczynie. Zawsze tak robi od kilku lat. I co wy na to poradzicie ? kaftan i do psychiatryka !!

To rzeczywiście chore tak chodzić od kilku lat za sąsiadką do sklepu i patrzeć co robi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2014r. o 22:51
~ napisał(a):
A tak ciężko było po drodze wcześniej coś kupić. Polacy są niezorganizowani piszą że kończą pracę o 18 to przecież mogą przed pracą zrobić zakupy i po kłopocie !! Zmoderowano 09.09.2014 godz.22:17 - powód: topposting (moderator)




Jadąc pociągiem czy autobusem trudno "po drodze" coś kupić, nie przyszło do mózgownicy ,że nie każdy porusza się własnym pojazdem ?? :| :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11412
#wojtek11 nieaktywny
9 września 2014r. o 22:54
a na wekend to nie można na cały tydzień zakupów porobić ????

Zmoderowano 10.09.2014 godz.13:14 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2014r. o 23:09
Można na cały tydzień zrobić zakupy i potem jeść zeschnięty chleb, albo oślizłą wędlinę. Można wtedy sklepy otwierać dwa razy w tygodniu, a sprzedawców zatrudnić na ćwierć etatu :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
10 września 2014r. o 9:52
~ napisał(a): Można na cały tydzień zrobić zakupy i potem jeść zeschnięty chleb, albo oślizłą wędlinę. Można wtedy sklepy otwierać dwa razy w tygodniu, a sprzedawców zatrudnić na ćwierć etatu :P
oślizłą wędline ?? przyjdż do mnie dam ci spróbować wędline szynkę i kiełbase co pięknie podsycha swojskie wyroby ,a ty masz na myśli padlinę,bo wędline mam ja.smacznego ludziska miłej konsumcji oślizłej padliny,swojskie wyroby kosztują tyle samo co ta padlina w markecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2014r. o 10:24
Pisz na temat, a o wędlinach załóż nowy wątek. Każdy je to co lubi lub na co go stać. Sklep jest czynny od ...do... i klient ma prawo wejść i być obsłużony do godziny zamknięcie. Zawsze można delikatnie zwrócić uwagę że :"zaraz zamykamy".

Zmoderowano 10.09.2014 godz.13:14 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bromba niezalogowany
10 września 2014r. o 11:16
~ napisał(a): oślizłą wędline ?? przyjdż do mnie dam ci spróbować wędline szynkę i kiełbase co pięknie podsycha swojskie wyroby ,a ty masz na myśli padlinę,bo wędline mam ja.smacznego ludziska miłej konsumcji oślizłej padliny,swojskie wyroby kosztują tyle samo co ta padlina w markecie

Właśnie,pisz na temat a nie o rodzajach i jakości wyrobów masarskich,dopóki sklep jest otwarty kazdy ma prawo wejść,a tez tak myślę ,że te przysłowiowe 5 minut nie jest takie znów wazne w tą czy w tamtą stronę,czy się wyjdzie z pracy te 5 minut póżniej czy wcześniej ,nie takie to straszne do zniesienia,wazne ,ze jest praca,są dochody i to się liczy bo żyć trzeba,nie denerwujcie się ,życie jest za krótkie ,zeby marnować je na rozważanie i przejmowanie się takimi drobiazgami.Pozdrawiam wszystkich i dziękuję Wam za to ,ze posiedzicie parę minut dłużej aż ostatni klienci wyjdą,ci klienci na pewno są Wam wdzięczni i dobrze o Was myślą :)


Zmoderowano 10.09.2014 godz.13:15 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.