Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gitara dla trochę starszych

~ niezalogowany
28 października 2014r. o 16:47
no właśne ,gdzie by tu się spotkać i pograć .jakies miejsce trzeba znaleźć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maasakra niezalogowany
28 października 2014r. o 19:37
ja mam garaż i sprzęt po 150 watów głośniki i tam napieprzam !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Chr niezalogowany
28 października 2014r. o 20:00
Tak jak napisałem smsem osobom które były zainteresowane kursem: W Boku poinformowano mnie, że nie ma funduszy dla nauczyciela w ich budżecie na ten rok. W poniedziałek miałem tam podejść i porozmawiać z instruktorem, ale się przeziebiłem i siedzę chwilowo w domu.... jak tylko się wykuruję to będę drążyć temat dalej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~50 niezalogowany
7 listopada 2014r. o 11:45
To już koniec tematu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Chr niezalogowany
7 listopada 2014r. o 13:02
~~50 napisał(a): To już koniec tematu?


Nie, rozmawiałem z P. Kucem - jest chęć z jego strony (zaproponował dla naszej dziesiątki, która wysłała mi smsy- dwie godziny w tygodniu po 5 osób) , wybieram się do Pani Dyrektor BOK , wszystko w jej rękach. Pan Kuc już ten temat jej naświetlił. Problemem jest to , że muszę się tam wybrać w godzinach pracy. A to jest u mnie dość skomplikowane. Jeśli ktoś inny z naszej grupy ma możliwość pójść to chętnie wszystko objaśnię, co do tej pory ustaliłem. Podaję jeszcze raz mój numer +48.602.264.141
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Chr niezalogowany
19 listopada 2014r. o 13:53
Najnowsze informacje (w szczególności dla grupy osób, które wysłały mi swoje namiary- telefon , mail, ewentualne godziny zajęć).
Po spotkaniu z P. Kucem odbyłem rozmowę w dniu 14 listopada z Panią Lijewską -Małachowską - przekazała mi , że w tym roku nie ma środków , ale będzie można utworzyć grupę od stycznia 2015. Powiedziała, że porozmawia o tym z P. Kucem i poprosiła żeby się kontaktować w grudniu w celu ustalenia szczegółów dotyczących spotkań . Taką wiadomość wam przekazałem drogą mailową. dziś niestety zmieniła zdanie , mam informację z BOKu, że jednak nie będzie wspólnych zajęć. Nie wiem co spowodowało zmianę. Tak czy owak sprawa jest zamknięta. Dziękuję za wasze zaangażowanie-przykro mi że tak się stało. Jeśli macie pomysł dlaczego 14 listopada zgoda była, a 19 listopada już nie, piszcie.

Zmoderowano 23.11.2014 godz.18:48 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~50 niezalogowany
19 listopada 2014r. o 14:10
Nic sie nie martwcie, za rok przed wyborami znowu nam obiecają.
No i została nam budka z piwem - chociaż z tamtąd policja goni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2014r. o 17:12
ech... uderzmy to prezydenta :))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza