Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gitara dla trochę starszych

~Jaa niezalogowany
23 listopada 2014r. o 17:42
Słuchajcie Zainteresowani :)
A może po prostu przyjść na zajęcia, które organizowane są od 2013 r. przez BOK i prowadzone przez Pana Kuca!!! :D
W końcu na stronie jest napisane: "mogą kształcić się wszyscy zainteresowani bez względu na wiek i stopień zaawansowania" :D

http://www.bok.boleslawiec.pl/index.php/zajecia-w-bok-mcc/pracownie-muzyczne/166-pracownia-wokalna

Chodzą tam chyba tylko dzieciaki, ale... skoro każdy to każdy :D


Co Wy na to?! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Chr niezalogowany
24 listopada 2014r. o 8:29
Wysłałem pismo do BOK z pytaniem co z naszym kursem. Poczekajmy jeszcze chwilę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2014r. o 14:36
~Chr napisał(a): Wysłałem pismo do BOK z pytaniem co z naszym kursem. Poczekajmy jeszcze chwilę.

Jest jakiś odzew?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~50 niezalogowany
17 grudnia 2014r. o 9:11
~Chr napisał(a): Wysłałem pismo do BOK z pytaniem co z naszym kursem. Poczekajmy jeszcze chwilę.


Wyjaśniło się coś w sprawie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krystyna niezalogowany
17 grudnia 2014r. o 10:16
Witam was, ja się ostatnio dopytywałam w BOKu i MDKu o lekcje gitary dla nas - "starszych" i dowiedziałam się następujących rzeczy:

w BOKu szans na taki kurs póki co nie ma i raczej nie będzie, a w MDKu taki kurs cały czas jest i można się w każdej chwili zapisać, tyle że jest on odpłatny bodajże 70 zł miesięcznie. No i dostałam karteczkę z numerami, że w razie pytań można dzwonić do sekretariatu MDK 75 644 65 65 / 536 400 380 od 9 do 16..

Co o tym myślicie? Dlaczego BOK od razu zamyka sprawę? Ja chyba się piszę na MDK.. sama nie wiem

Pozdrowienia dla wszystkich starszych gitarzystów!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~50 niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 9:15
W MDK uczę na klasyku, a są tacy, którzy wolą akustyka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 10:02
~Chr napisał(a): Wysłałem pismo do BOK z pytaniem co z naszym kursem. Poczekajmy jeszcze chwilę.


I jaki finał z tym pismem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zainteresowany niezalogowany
6 stycznia 2015r. o 14:06
A pytał ktos w ognisku muzycznym przy szkole?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.