Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Krzemiński do Rady Powiatu
~to_ja niezalogowany
10 września 2014r. o 22:28
~kinia napisał(a): Pełno ich wszędzie bo po pierwsze mają taką pracę, opisuj
przecież to co się dzieje w regionie, a po drugie są aktywni,
organizują różne akcje. Czy nie właśnie taki powinien być radny?


a ja chcialabym sie dowiedziec jakie koinkretnie akcje orgazniuja?????

Zmoderowano 10.09.2014 godz.22:30 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
10 września 2014r. o 22:29
Bycie kandydatem nie oznacza bycia politykiem czy bycia u wladzy. Kandydowac do rady miasta/powiatu moze kazdy obywatel i wszystkich do tego zachecam.

Na lamach Bolec.Info bedziemy prezentowali (mozliwie wielu) roznych kandydatow na rozne funkcje w samorzadzie.

Zachecam do dyskusji nad programami wyborczymi - takze w temacie dotyczacym kandydata P. Moszczynskiego (temat zostal otwarty). Nie bedzie moderowany, dozwolona jest ostra jazda bez trzymanki. Mozecie sie wyzywac, obrazac itd (oczywiscie biorac pod uwage potencjalne konwekwencje, ktore moga z tego wynikac).

Pozdr,
emem

PS. Krzysztof Krzemiński co najmniej do czasu zakonczenia kampanii wyborczej nie bedzie w aktywny sposob uczestniczyl w pracach redakcji Bolec.Info w tematach dot. polityki i powiazanych.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iks niezalogowany
10 września 2014r. o 22:30
~to_ja napisał(a):
~Andy napisał(a):
Ramaj nie mierz innych swoją miarą. Ja uważam, że jak na te dwadzieściakilka lat to ten gość osiągnął całkiem niemało. Chociaż są tacy, co w tym wieku Nobla dostawali to jak na bolesławiec i w porównaniu z innymi w tym wieku to szacunek dla jegomościa.

Sorry,Andy ale co on takiego osiagnal?????? smiech na sali!!! Na szczescie boleslawianie nie sa durni i tego goscia -jego nie wybiora. A ja jestem ciekawa jakie to wydarzenia w Boleslawcu organizowal jegomosc???? Czyzby znowu sie podpinal pod kogos???? być na organizowanych przeze mnie wydarzeniach Zmoderowano 10.09.2014 godz.22:17 - powód: topposting (moderator)


Tak z głowy, bo nie śledzę wszystkiego.

Wośpy, Gliniady, koncerty charytatywne, zbiórki, czy inne tego typu rzeczy. Nie znam gościa osobiście, ale popieram bo widzę, że robi więcej niż 99% innych. I więcej niz ty marudny anonimie w życiu zrobisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to_ja niezalogowany
10 września 2014r. o 22:42
~Iks napisał(a):
~to_ja napisał(a):
~Andy napisał(a):
Ramaj nie mierz innych swoją miarą. Ja uważam, że jak na te dwadzieściakilka lat to ten gość osiągnął całkiem niemało. Chociaż są tacy, co w tym wieku Nobla dostawali to jak na bolesławiec i w porównaniu z innymi w tym wieku to szacunek dla jegomościa.
Sorry,Andy ale co on takiego osiagnal?????? smiech na sali!!! Na szczescie boleslawianie nie sa durni i tego goscia -jego nie wybiora. A ja jestem ciekawa jakie to wydarzenia w Boleslawcu organizowal jegomosc???? Czyzby znowu sie podpinal pod kogos???? być na organizowanych przeze mnie wydarzeniachZmoderowano 10.09.2014 godz.22:17 - powód topposting (moderator)


Zartujesz,prawda???? wosp orgazniowala p.Jana trawniczek przez 11 lat ,potem pan Abramowicz przez 5 lat,potem Sylwia Zajac przez rok.Potem Via Sudetica Bogdana Nowaka. Ja rozumiem,ze on sie lubi podpianc pod czyjas robote ale to jest SMIECH NA SALI!! gliniade od poczatku organizowal tylko i wylacznie Bogdan Nowak. Sorry ,kolego ale to,ze ktos pomaga przy orgaznioacji jakiegos wydarzenia czy festynu nie oznacza,ze go tworzyl.To megalomania przypisywanie sobie takich rzeczy.Wolonatiuszy przy kazdej imprezie jest setki,wyobrazasz sobie by kazdy przypisywal sobie tworzenie czy orgazniacje takiego wydarzenia? Toz to same KLAMSTWO w zywe oczy !!!!

Tak z głowy, bo nie śledzę wszystkiego.

Wośpy, Gliniady, koncerty charytatywne, zbiórki, czy inne tego typu rzeczy. Nie znam gościa osobiście, ale popieram bo widzę, że robi więcej niż 99% innych. I więcej niz ty marudny anonimie w życiu zrobisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to_ja niezalogowany
10 września 2014r. o 22:45
Zartujesz,prawda wosp orgazniowala p.Jana trawniczek przez 11 lat ,potem pan Abramowicz przez 5 lat,potem Sylwia Zajac przez rok.Potem Via Sudetica Bogdana Nowaka. Ja rozumiem,ze on sie lubi podpianc pod czyjas robote ale to jest SMIECH NA SALI gliniade od poczatku organizowal tylko i wylacznie Bogdan Nowak. Sorry ,kolego ale to,ze ktos pomaga przy orgaznioacji jakiegos wydarzenia czy festynu nie oznacza,ze go tworzyl.To megalomania przypisywanie sobie takich rzeczy.Wolonatiuszy przy kazdej imprezie jest setki,wyobrazasz sobie by kazdy przypisywal sobie tworzenie czy orgazniacje takiego wydarzenia? Toz to same KLAMSTWO w zywe oczy. Piszesz dalej akcje charytatywne i zbiorki. Jakie akcje(konkrety!!!!),jakie zbiorki(konkrety!!!) Picowanie ogolne to PICOWANIE tylko !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 września 2014r. o 22:49
~ napisał(a): Panna ,a może byś TY cztery litery ruszył .PANNA startuj . ;)


To niemożliwe, ponieważ trzeba być niekaranym.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
10 września 2014r. o 23:11
Interesująca propozycja młodego komunikatywnego człowieka, który z racji zajmowania się od lat sprawami Bolesławca jako dziennikarz, ma jak myślę dość dużą wiedzę dotyczącą naszego miasta.

Mam nadzieję jednak, że jak każdy kandydat określi pewne priorytety swojej aktywności w radzie. Więc może Jegomościu wstępnie opowiesz nam co będzie dla Ciebie najważniejsze w pełnieniu tej publicznej funkcji? :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2014r. o 23:15
alter napisał(a): Więc może ... wstępnie opowiesz nam co będzie dla Ciebie najważniejsze w pełnieniu tej publicznej funkcji? :)

Priorytetem będzie dieta, bo jak sami wiecie podwyższają je :D
O was pomyślę przy kolejnych wyborach :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.