Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Krzemiński do Rady Powiatu
2900
#falco nieaktywny
10 września 2014r. o 23:19
~ napisał(a): falko gdzie jest napisane że ubiegający ma mieć wykształcenie .Ma mieć obywatelstwo ,być zdrowy na umie,(umyśle) i wiek wymagany.A jeszcze musi być zarejestrowany w komitecie wybiurczym (celowo) ;) [

jajca sobie robię więc więcej luziku... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszczuch niezalogowany
10 września 2014r. o 23:24
wielu takich było ... i co ?? i nic !!! Każdy obiecuje, a później co - "Sorry taki mamy klimat"... Więc daruj sobie tych obietnic wyborczych !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
10 września 2014r. o 23:28
~mieszczuch napisał(a): wielu takich było ... i co ?? i nic !!! Każdy obiecuje, a później co - "Sorry taki mamy klimat"... Więc daruj sobie tych obietnic wyborczych !


jeszcze ci nic nie obiecał i być może nie obieca... zluzuj gumę w majtach..... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
10 września 2014r. o 23:33
~Prodzienik napisał(a): Myślę jednak, że nie można dzierżyć zarówno władzy samorządowej jak i tej czwartej w postaci pióra.


dzienikarze są z definicji wrogami urzędników i polityków ? a jaka praca przystoi radnemu ? robi w sektorze prywatnym, jeszcze mało ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel bc niezalogowany
11 września 2014r. o 6:24
~Spokojny napisał(a):
~obywatel bc napisał(a):
Jak nie chodzisz na wybory to nie zabieraj w tej sprawie głosu. Najlepiej wyprowadzić się tam gdzie będziesz głosował i tam marudzić możesz jak to jest zle czy dobrze.


Te obywatel bc.(...) A swoje zdanie wypowiadał będę gdzie chcę i kiedy chcę. Żaden (...) nie będzie mi mówił, co mam robić i gdzie. Gdybyś nie zauważył to zdecydowana większość nie chodzi do wyborów. I co wszystkim się każesz wyprowadzić ? Idź głosuj, klaskaj, aż(...) z radości.

Zmoderowano 10.09.2014 godz.20:10 - powód: topposting oraz złośliwości (moderator)

Właśnie dzięki takim pyskatym obywatelom jest jak jest bo tylko gadać umieją a jak trzeba wziąć jakakolwiek odpowiedzialność to się chowają po kątach i tylko wstawiaja komentarze co to by nie zrobili. A najprostszej rzeczy nie potrafią. Śmiało popisz sobie jak to jest zle i wszyscy biorą w łapę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel bc niezalogowany
11 września 2014r. o 6:30
~Spokojny napisał(a):
~obywatel bc napisał(a):
Jak nie chodzisz na wybory to nie zabieraj w tej sprawie głosu. Najlepiej wyprowadzić się tam gdzie będziesz głosował i tam marudzić możesz jak to jest zle czy dobrze.


Te obywatel bc.(...) A swoje zdanie wypowiadał będę gdzie chcę i kiedy chcę. Żaden (...) nie będzie mi mówił, co mam robić i gdzie. Gdybyś nie zauważył to zdecydowana większość nie chodzi do wyborów. I co wszystkim się każesz wyprowadzić ? Idź głosuj, klaskaj, aż(...) z radości.

Zmoderowano 10.09.2014 godz.20:10 - powód: topposting oraz złośliwości (moderator)

Właśnie dzięki takim pyskatym obywatelom jest jak jest bo tylko gadać umieją a jak trzeba wziąć jakakolwiek odpowiedzialność to się chowają po kątach i tylko wstawiaja komentarze co to by nie zrobili. A najprostszej rzeczy nie potrafią. Śmiało popisz sobie jak to jest zle i wszyscy biorą w łapę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie niezalogowany
11 września 2014r. o 6:37
Pan ten właśnie osiągnął cel tą informacją-bo gadacie o tym ciągle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A ja jestem na tak niezalogowany
11 września 2014r. o 7:26
Ja i mój mąż popieramy. Trzeba nam nowych ludzi z otwartą głową
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.