Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Mobilna fryzjerka

7303
#pestka nieaktywny
20 września 2014r. o 19:21
Fryzjerka ,która przyjechała do mnie do domu miala mi zafarbowac wlosy ,niestety farby których użyla byly najprawdopodobniej zbyt agresywne na moje wlosy(,oczywiscie uprzedzilam Panią że wysoko procentowy atywator moze mnie uczulic).No i stalo sie zamiast świezego koloru mam polamane i mocno przeżedzone włosy ,musialam sciąć na bardzo krótko.Jestem pod opieką dermatologa .Uważam ,ze mobilna fryzjerka nie przejela sie tym co mowilam o alegii.Pani nie przyjmuje zadnej reklamacji ,a ja nie mam zadnego dowodu na wykonanie uslugi Czy fryzjerka powinna mi byla dac jakis paragon,czy inny dowod za zaplate (-wcale nie małą)Moze ktos wie ?Moze ktos mial podobne zdażenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pat niezalogowany
20 września 2014r. o 20:25
pestka napisał(a): Fryzjerka ,która przyjechała do mnie do domu miala mi zafarbowac wlosy ,niestety farby których użyla byly najprawdopodobniej zbyt agresywne na moje wlosy(,oczywiscie uprzedzilam Panią że wysoko procentowy atywator moze mnie uczulic).No i stalo sie zamiast świezego koloru mam polamane i mocno przeżedzone włosy ,musialam sciąć na bardzo krótko.Jestem pod opieką dermatologa .Uważam ,ze mobilna fryzjerka nie przejela sie tym co mowilam o alegii.Pani nie przyjmuje zadnej reklamacji ,a ja nie mam zadnego dowodu na wykonanie uslugi Czy fryzjerka powinna mi byla dac jakis paragon,czy inny dowod za zaplate (-wcale nie małą)Moze ktos wie ?Moze ktos mial podobne zdażenie
Mobilna fryzjerka ma firme zapewne wiec powinna dac ci chocby jakis rachunek wypisany ręcznie,jesli nie ma firmy to tym gorzej dla niej bo nie rozlicza sie z podatków.....Po drugie powina uznac reklamację gdyż to jest jej ewidentna wina,nie miałam z nią do czynienia ale miałam podobna sytuację w salonie i po lekkiej kłotni zwrócono mi koszta farbowania oraz po okazaniu recept zwrócono mi koszta tych recept,na rzecz dobrego imienia zakładu.I nie ukrywam iz do tej pory tam chodzę.Tu Pani zachowała sie po prostu ignorancko i moim zdaniem mija się z powołaniem,ponieważ powinna poczuc się do winy i zwrócić chocby koszta zabiegu.Poszłabym na twoim miejscu do Rzecznika praw konsumenta.Uważam ze da się coś z tym zrobic.AHA ale najpierw radzę umówic się z fyrzjęrka jako ktos inny w jakiś dzien i juz jak sie spotkacie powiedzieć jaki jest zamiar jeśli nie zwróci chocby kosztów zabiegu nie udanego.Powiedz ze zamierzasz z pomocą Rzecznika Praw i adwokata ubiegac się o zwrot kosztów i odszkodowanie,myślę ze ten kubeł wody coś podziałą.A tak swoją drogą moja kuzynka adwokatka własnie dążyła by do odszkodowania....Takie rzeczy nie powinny miec miejsca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2014r. o 20:33
Mam dużo łatwiejsze rozwiązanie. Nie farbować włosów. U mnie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2014r. o 22:21
To sobie zaoszczedzilaś! Trzeba bylo isc do normalnego salonu, teraz mialabys mniej klopotow. Wiadomo, ze tego typu uslugi w domu klienta nie sa profesjonalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2014r. o 22:27
A jak udowodnisz że to właśnie ona ci zniszczyła włosy?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7303
#pestka nieaktywny
20 września 2014r. o 22:55
Wlasnie nie udowodnie ,ze wogole byla u mnie w domu,ale to jest poprostu z jej strony calkowity brak profesjonalizmu,pogodzilam sie juz ze strata pieniedzy.Gorzej kiedy popatrze w lustro,a nawet nie moge ku przestrodze innych napisac jej imienia bo pewnie to jeszcze ona by mnie pozwala o oszczerstwa.Dzieki za rady spróbuje jeszcze powalczyc.Jedno teraz wiem ,zawszw bede prosic o rachunek czy paragon !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rybeńka niezalogowany
20 września 2014r. o 23:24
Podziel sie info o tej pani by do pani nie isc ja korzystam z usług mobilnych pani Eli ona pracowała w salonie w intermarche i polecam rewelacja i pełna profeska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rybeńka niezalogowany
20 września 2014r. o 23:26
Podziel sie info o tej pani by do pani nie isc ja korzystam z usług mobilnych pani Eli ona pracowała w salonie w intermarche i polecam rewelacja i pełna profeska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza