Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Mobilna fryzjerka

~narzeczona śmierci niezalogowany
21 września 2014r. o 12:41
~nikola napisał(a): temat paragonu.
Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się dostać paragonu u fryzjera, a trochę ich przeszłam (asnyka, sierpnia 80, dolne młyny, mickiewicza, intermarche, fabryczna, chrobrego, tesco, piaskowa...wiele tego było). Raz bylam bardziej zadowolona, raz mniej, ale paragonu nigdy nie było.
Od niedawna korzystam z usług mobilnego salonu. Kobieta przyjechała, zrobiła co chciałam i wystawiła paragon. W szoku byłam. Co jak co, ale paragon wystawia.
włosy mi wszystkie wyleciały ale paragon dostałam,dobre dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~becia niezalogowany
21 września 2014r. o 12:42
Ale jaja. No czytam i nie wierzę. Może nie potraficie przekazać jak mają być włosy ścięte, czy zafarbowane? Od jednego zafarbowania jesteś pod opieką dermatologa? Niesamowite...
W głowie się nie mieści, do czego ludzie są zdolni.
Zajmijcie się czymś, bo z nudów komuś możecie krzywdę zrobić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nikola niezalogowany
21 września 2014r. o 12:43
~narzeczona śmierci napisał(a):
~nikola napisał(a): temat paragonu.
Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się dostać paragonu u fryzjera, a trochę ich przeszłam (asnyka, sierpnia 80, dolne młyny, mickiewicza, intermarche, fabryczna, chrobrego, tesco, piaskowa...wiele tego było). Raz bylam bardziej zadowolona, raz mniej, ale paragonu nigdy nie było.
Od niedawna korzystam z usług mobilnego salonu. Kobieta przyjechała, zrobiła co chciałam i wystawiła paragon. W szoku byłam. Co jak co, ale paragon wystawia.
włosy mi wszystkie wyleciały ale paragon dostałam,dobre dobre


To co ona Ci zrobiła, że jesteś łysa? A może to rak? :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~narzeczona śmierci niezalogowany
21 września 2014r. o 12:46
~nikola napisał(a):
~narzeczona śmierci napisał(a):
~nikola napisał(a): temat paragonu.
Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się dostać paragonu u fryzjera, a trochę ich przeszłam (asnyka, sierpnia 80, dolne młyny, mickiewicza, intermarche, fabryczna, chrobrego, tesco, piaskowa...wiele tego było). Raz bylam bardziej zadowolona, raz mniej, ale paragonu nigdy nie było.
Od niedawna korzystam z usług mobilnego salonu. Kobieta przyjechała, zrobiła co chciałam i wystawiła paragon. W szoku byłam. Co jak co, ale paragon wystawia.
włosy mi wszystkie wyleciały ale paragon dostałam,dobre dobre


To co ona Ci zrobiła, że jesteś łysa? A może to rak? :/
to nie rak to dowcip,ćwierć inteligentna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2014r. o 12:52
~narzeczona śmierci napisał(a):
~nikola napisał(a):
~narzeczona śmierci napisał(a):
~nikola napisał(a): temat paragonu.
Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się dostać paragonu u fryzjera, a trochę ich przeszłam (asnyka, sierpnia 80, dolne młyny, mickiewicza, intermarche, fabryczna, chrobrego, tesco, piaskowa...wiele tego było). Raz bylam bardziej zadowolona, raz mniej, ale paragonu nigdy nie było.
Od niedawna korzystam z usług mobilnego salonu. Kobieta przyjechała, zrobiła co chciałam i wystawiła paragon. W szoku byłam. Co jak co, ale paragon wystawia.
włosy mi wszystkie wyleciały ale paragon dostałam,dobre dobre


To co ona Ci zrobiła, że jesteś łysa? A może to rak? :/
to nie rak to dowcip,ćwierć inteligentna.



No to brawo za poczucie humoru.
PS
żal mi Ciebie.
Pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
21 września 2014r. o 12:57
mi wystawiła paragon i uczesała fajnie na wesele tydzień temu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2014r. o 13:02
Mnie jak cyrulik strzyże to daje mi gwarancję że włosy odrosną. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7303
#pestka nieaktywny
21 września 2014r. o 13:19
~Ktoś napisał(a): Ludzka zwykła zazdrość Ja zawsze dostaje rachunek jestem zadowolona z usługi Pani Eli.


Jaka zazdrosc ,chyba nie potrafisz czytac ze zrozumieniem,a niech sobie strzyze czesze i farbuje mnie nie interesuje co gdzie robi .Dziewczyna sobie radzi i dobrze.Jedno wiem jest jedna zasada -nie szkodzic,sluchac co mowi klient ,na co ma uczulenie.Wlosy mają to do siebie ze odrastaja, poprzona skóra (duze stezenie aktywatora) też sie zregeneruje .Tylko co mi ztego ?parę miesięcy będe czuć dyskomfort,wykupie pare recept i nikt nie czuje sie winny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego