Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Mobilna fryzjerka

2041
#zula999 nieaktywny
21 września 2014r. o 15:34
Masz rację pestka :) Cierpisz i nie wyglądasz tak jakbyś chciała Ty,a nie ktoś inny.Na następny raz ,od jakiegokolwiek fryzjera żądaj rachunku lub paragonu za wykonaną usługę,masz podstawę do reklamacji.A wiem,że ta Mobilna fryzjerka,kosmetyczka czy coś tam jeszcze ich nie wystawia :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2014r. o 20:37
Wiecie co kobietki ,za Wami nie można nadążyć ,Raz marchewka , pasemka pożal się platynowa blond ,siwa srebrna ,nie wiem ile kolorów przede mną jak mam się nie pomylić w ocenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2014r. o 20:43
Zapomniałem dopisać to ja Jarząbek ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~karolcia niezalogowany
22 września 2014r. o 13:17
CO WY LUDZIE PISZECIE TA DZIEWCZYNA TO PROFESJONALISTKA JEDNA Z NAJLEPSZYCH FRYZJERÓW W BOLESŁAWCU.MA NAJLEPSZE FARBY ROBI MI WŁOSY OD BARDZO DAWNA JEST NAJLEPSZA.WYSTAWIA PARAGONY A JAK Z ZAZDROŚCI CHCECIE KOMUŚ ZROBIĆ PROBLEM TO ŻAL DLA WAS WEŚCIE SIĘ DO PRACY TO BĘDZIE MNIEJSZE BEZROBOCIE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JOANNA niezalogowany
22 września 2014r. o 13:30
W Polsce to już normalne że zamiast wziąć się do pracy i coś osiągnąć samemu najlepiej zniszczyć kogoś kto jest na prawdę dobry i coś ma. Zazdrość was zjada jak ktoś coś ma i idzie mu jak najlepiej.Ja jestem zadowolona z każdych usług z Pani
Eluni i jaka to wielka wygoda jak przyjedzie do domu zrobi włosy czy paznokcie które są profesjonalnie zrobione da paragon co jeszcze nigdzie się z tym nie spotkałam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2014r. o 13:34
TAK TO JUŻ BYWA BIEDNA NASZA FRYZJERKA JA JESTEM Z NIEJ ZADOWOLONA A INNI NIECH SIĘ WSTYDZĄ ŻE GŁUPOTAMI SIĘ ZAJMUJĄ.A RACHUNKI ZA KAŻDYM
RAZEM WYSTAWIA :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2014r. o 13:39
ZAZDROŚĆ LUDZKA NIE ZNA GRANIC ONA JEST NAJLEPSZA I TYLE MAM DO POWIEDZENIA :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2014r. o 13:44
"Karolcia, Joanna i 2 razy ~".
Biedna i niemądra kobieto. Piszesz jako 4 różne osoby ale niestety dla ciebie osoby zalogowane widzą, że to pisze jedna i ta sama osoba, bo widzą twój numer IP : 78.131.238.*
Twoje próby obrony przed negatywnymi opiniami są bardziej niż żałosne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.