Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kuchenne Rewolucje w Aniołku

~ niezalogowany
10 października 2014r. o 21:58
Beny jeżeli ma być żarełko to polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mateusz niezalogowany
12 października 2014r. o 19:52
Byłem dzisiaj spróbować nowej dobrej kuchni i doznałem załamania.
Po oczekiwaniu 50 minutowym na obiad dostałem podeszwe bez przypraw zamiast karkówki z grilla a na lodeczki ziemniaczane bylo wysypane wiadro soli drogowej. Totalna porażka.
Obsługa beznadziejna !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2014r. o 22:41
Tak sobie myślę ,że chyba mnie tam potrzeba ,żeby zagościło w tym lokalu porządne jadło,zrobiła bym tam rewolucję ,że ludzie by w kolejce stali ,żeby zjeść pyszności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ada niezalogowany
14 października 2014r. o 21:38
~BENY napisał(a):
~Ada napisał(a):
~BENY napisał(a): jak tam żarcie dobre jest bo mam zamiar się wybrać i jak ceny?


Przewiń strony to się dowiesz.



nie chce mi sie to powiedz jak tam żarełko jak wiesz ?


Mi też się nie chce :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 13:14
I co była Gesler ponownie sprawdzic czy sie dostosowali?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
2 listopada 2014r. o 19:08
Kiedyś pizza tam była palce lizać a po ostatniej mojej wizycie w Aniołku stwierdziłam że jest to moja ostatnia tam wizyta,pizze ten co Ją zrobił chyba musiał być nawalony i to ostro,nawalił jakiejś wędliny tak dużo aż mi nie dobrze było,pieczarek to tam wogóle nie było,może chciał to zatuszować.Radze zmienić kucharza jeśli nie chcecie stracić ostatnich klientów,ten kucharz nie umie wogóle robić pizzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
2 listopada 2014r. o 19:13
~ napisał(a): I co była Gesler ponownie sprawdzic czy sie dostosowali?


Tak, była. Pani Magda wyszła zadowolona, najedzona i uśmiechnięta : ). Kuchenna rewolucja zakończyła się sukcesem: ).





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 19:19
kc napisał(a):
~ napisał(a): I co była Gesler ponownie sprawdzic czy sie dostosowali?


Tak, była. Pani Magda wyszła zadowolona, najedzona i uśmiechnięta : ). Kuchenna rewolucja zakończyła się sukcesem: ).


Najedzona i uśmiechnięta Gessler nie musi oznaczać sukcesu Kuchennych Rewolucji! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima