Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kuchenne Rewolucje w Aniołku

9176
kc
2 listopada 2014r. o 19:23
~ napisał(a): Najedzona i uśmiechnięta Gessler nie musi oznaczać sukcesu Kuchennych Rewolucji! :)


W takim razie, co może oznaczać jej uśmiechnięta twarz po wyjściu z Aniołka ? : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 19:34
Może oznaczać uśmiech zwycięstwa, że pogrążyła następną knajpę w Polsce :D
Pani Magda jest bardzo kontrowersyjną osobą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 20:03
kc napisał(a):
~ napisał(a): Najedzona i uśmiechnięta Gessler nie musi oznaczać sukcesu Kuchennych Rewolucji! :)


W takim razie, co może oznaczać jej uśmiechnięta twarz po wyjściu z Aniołka ? : )


Zadowolenie Gessler. :)

Zadowolony z wyników finansowych właściciel lokalu oznaczałby sukces Kuchennych Rewolucji!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
2 listopada 2014r. o 20:26
~ napisał(a): Zadowolenie Gessler. :)

Zadowolony z wyników finansowych właściciel lokalu oznaczałby sukces Kuchennych Rewolucji!! :)


Jeśli pani Magda wyszła zadowolona, to znaczy, że właściciele zastosowali się do jej rad, a jeśli zastosowali się do jej rad, to na pewno wyszli finansowo na tym na plus : ).

Przynajmniej na razie, dopóki pół Bolesławca poszło tam z ciekawości coś zjeść : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 20:31
Czy zadowoleni? Niestety ja nie byłem zadowolony, pizza taka sobie, a wystrój po rewolucji - ciemna nora!
Jak komuś się podoba, to jego sprawa, dla mnie nic ciekawego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
2 listopada 2014r. o 20:38
~ napisał(a): Czy zadowoleni? Niestety ja nie byłem zadowolony, pizza taka sobie, a wystrój po rewolucji - ciemna nora!
Jak komuś się podoba, to jego sprawa, dla mnie nic ciekawego.


Podaj przykład restauracji, gdzie wystrój Ci się podobał i jedzenie było pyszne ? Wtedy ocenimy, czy masz dobry gust i smak i Twoja opinia ma jakieś znaczenie : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 20:44
Proszę bardzo: Restauracja "Podkowa" we Wrocławiu. W Bolesławcu nie ma żadnej, której wnętrze by mnie urzekło :]
kc, Ciebie bym tam zabrał, bo ja jestem ten od "pewnie brzydka jesteś albo bardzo ładna i pewnie byś mi się spodobała". Dla mnie nie ważna jest uroda, dla mnie jesteś bardzo ciekawą osobą i chciałbym Ciebie poznać osobiście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2015r. o 22:10
już niedługo w tv :P

od 05.03. nowy sezon rewolucji i w końcu w tym sezonie będzie Bolesławiec :)

http://kuchennerewolucje.tvn.pl/aktualnosci,849,n/kuchenne-rewolucje-juz-od-5-marca,157653.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza