Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dlaczego ja - Jegomość

~ niezalogowany
1 października 2014r. o 12:06
~ napisał(a): Startując na radnego ,w swym cv będzie mógł podać że min. jest aktorem. :D


Na pewno występ w tym chłamie rzutuje na jego wiarygodność jako potencjalnego radnego.
Ja jestem na NIE dla osób mających parcie na taką wieśniacką popularność - a taką tylko dają występy w tego typu programach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
1 października 2014r. o 12:51
nie udało się w branży muzycznej nie udało się w branży filmowej to i nie uda się w polityce,bo jak jest coś do wszystkiego tj do niczego,ja trzymam się tira przez całe życie i jest ok. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
1 października 2014r. o 13:02
~ napisał(a): ... dla osób mających parcie na taką wieśniacką popularność ...


Czyli, według Ciebie, Krzysztof Krzemiński wystąpił w tym paradokumencie, żeby zdobyć popularność ?
By potem ubiegać się o fotel radnego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
1 października 2014r. o 13:14
~kajtek napisał(a):
~ napisał(a): ... dla osób mających parcie na taką wieśniacką popularność ...


Czyli, według Ciebie, Krzysztof Krzemiński wystąpił w tym paradokumencie, żeby zdobyć popularność ?
By potem ubiegać się o fotel radnego ?


A później by zdobyć władzę nad światem!


www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~br niezalogowany
1 października 2014r. o 13:21
~ napisał(a):
~ napisał(a): Startując na radnego ,w swym cv będzie mógł podać że min. jest aktorem. :D


Na pewno występ w tym chłamie rzutuje na jego wiarygodność jako potencjalnego radnego.
Ja jestem na NIE dla osób mających parcie na taką wieśniacką popularność - a taką tylko dają występy w tego typu programach.





"wieśniacką"? A to niby czemu? Te programy są szmirowate,kiczowate,nieinteresujące,bez wartości,ale cóż mają wspólnego z wsią i wieśniakami i to w dodatku w negatywnej kwestii?Czyżby twoim zdaniem wszystko co złe i do niczego było pochodzenia 'wieśniackiego"?Mnie się akurat wieś kojarzy ze spokojem,świeżym powietrzem,urokliwymi pejzażami i fajnymi ludźmi,wiem ,że użyłeś słowa "wieśniackie" raczej z pogardą ,ale wiedz ,ze wieśniacy to po prostu mieszkańcy wsi,tak od wieków ich nazywano a i oni sami ,zwłaszcza ci bogatsi posiadacze ziemscy z dumą mówili o sobie "my,wieśniacy',tak,że właściwie nie wiadomo dlaczego w umysłach niektórych ludzi określenie''wieśniak" oznacza pogardę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
1 października 2014r. o 13:23
~klucz-nick napisał(a): nie udało się w branży muzycznej nie udało się w branży filmowej to i nie uda się w polityce,bo jak jest coś do wszystkiego tj do niczego,ja trzymam się tira przez całe życie i jest ok. :P


A ja nie lubię nudy i lubię się bawić i próbować nowych rzeczy - stąd ten epizod. Cieszę się, że śledzisz moje działania. Aktorstwem zajmować się nie mam zamiaru, ale moja firma radzi sobie co najmniej niezłe, więc nie jest ze mną tak tragicznie. Dzięki jednak za troskę:)


www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
1 października 2014r. o 13:26
jegomosc napisał(a):


Reagan to Ty się jeszcze nie nazywasz, vinyl :)
Ale jak zagrasz w kilku westernach, to kto wie ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
1 października 2014r. o 13:38
jegomosc napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): nie udało się w branży muzycznej nie udało się w branży filmowej to i nie uda się w polityce,bo jak jest coś do wszystkiego tj do niczego,ja trzymam się tira przez całe życie i jest ok. :P


A ja nie lubię nudy i lubię się bawić i próbować nowych rzeczy - stąd ten epizod. Cieszę się, że śledzisz moje działania. Aktorstwem zajmować się nie mam zamiaru, ale moja firma radzi sobie co najmniej niezłe, więc nie jest ze mną tak tragicznie. Dzięki jednak za troskę:)

proszę bardzo,siadaj w tira na międzynarodówce to będziesz miał atrakcji aż nadto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza