Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dlaczego ja - Jegomość

~br niezalogowany
1 października 2014r. o 13:39
jegomosc napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): nie udało się w branży muzycznej nie udało się w branży filmowej to i nie uda się w polityce,bo jak jest coś do wszystkiego tj do niczego,ja trzymam się tira przez całe życie i jest ok. :P


A ja nie lubię nudy i lubię się bawić i próbować nowych rzeczy - stąd ten epizod. Cieszę się, że śledzisz moje działania. Aktorstwem zajmować się nie mam zamiaru, ale moja firma radzi sobie co najmniej niezłe, więc nie jest ze mną tak tragicznie. Dzięki jednak za troskę:)




Tak sobie myślę ,że z powodu zabawienia się w taki czy inny sposób [oczywiście wszystko w granicach zdrowo pojętej zabawy],nie ma powodów do tłumaczenia się i wyjaśniania komukolwiek po co i dlaczego,każdy ma prawo do rozrywki ,to tak jakby tłumaczyć dlaczego poszło się na jakąś imprezę np wesele czy dyskotekę,rozrywka to osobista sprawa i nikogo nie powinno obchodzić kto jak się bawi ,dopóki nie narusza spokoju czy bezpieczeństwa innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
1 października 2014r. o 13:45
~kajtek napisał(a):
jegomosc napisał(a):


Reagan to Ty się jeszcze nie nazywasz, vinyl :)
Ale jak zagrasz w kilku westernach, to kto wie ? ;)


Biorąc pod uwagę moją posturę to bliżej mi do pewnego gubernatora:)


Dopisane 01.10.2014r. o godz. 13:45:

~klucz-nick napisał(a):
jegomosc napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): nie udało się w branży muzycznej nie udało się w branży filmowej to i nie uda się w polityce,bo jak jest coś do wszystkiego tj do niczego,ja trzymam się tira przez całe życie i jest ok. :P


A ja nie lubię nudy i lubię się bawić i próbować nowych rzeczy - stąd ten epizod. Cieszę się, że śledzisz moje działania. Aktorstwem zajmować się nie mam zamiaru, ale moja firma radzi sobie co najmniej niezłe, więc nie jest ze mną tak tragicznie. Dzięki jednak za troskę:)

proszę bardzo,siadaj w tira na międzynarodówce to będziesz miał atrakcji aż nadto.


Może jednak niech każdy robi swoje?:) moja praca mi odpowiada - znalazłem to co chciałbym robić, ale wciąż mam dalsze pomysły. Mój ojciec jeździ i wiem, że to ciężki kawałek chleba.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
1 października 2014r. o 13:51
~klucz-nick napisał(a):


Przeginasz klucz-nick.
Fakt, że dla Ciebie siedzenie za kółkiem jest atrakcją, nie oznacza wcale, iż pozostali powinni spoglądać na życie z podobnej perspektywy.
I nie dyskredytuje Krzysztofa Krzemińskiego, do skorzystania z uprawnień do biernego prawa wyborczego.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
1 października 2014r. o 14:29
~kajtek napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):


Przeginasz klucz-nick.
zawsze przeginam ale w tym przypadku na wesoło gadam sobie z Krzyśkiem,a tobie projtek c.c.h.u.j do tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 października 2014r. o 16:12
jegomosc napisał(a): Biorąc pod uwagę moją posturę to bliżej mi do pewnego gubernatora

[img=1412172720_wkqmwku.jpg]

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2014r. o 16:20
A ja nie lubię nudy i lubię się bawić i próbować nowych rzeczy - stąd ten epizod. Cieszę się, że śledzisz moje działania. Aktorstwem zajmować się nie mam zamiaru, ale moja firma radzi sobie co najmniej niezłe, więc nie jest ze mną tak tragicznie. Dzięki jednak za troskę:)

Fajnie że nie jest Pan zarozumiały.To nie był epizod,to cały odcinek.Oglądały Pana miliony,został Pan celebrytą.Dobrze że Bolesławiec ma takiego, Polska ma Dodę,Felicjańską,Siwiec , a my mamy Jegomościa.Proszę olać te ewentualne powiatowe diety,teraz z tantiem za rolę,będziesz się Pan wraz z rodziną pławił w luksusach do końca życia.

:* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6656
#Anima nieaktywny
1 października 2014r. o 18:32
Dokładnie :)

Bo wszystko to iluzją jest i magią...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2014r. o 18:59
Panie Jegomościu ,proszę skromnym datkiem wspomóc sekcję teatralną w Domu Kultury w Bolesławcu.! Tysiączek to dla Pana tyle co splunąć,a pomocne uwagi dla początkujących z Tańskich ust będą dla nich bezcenne.Może jakaś nagroda Pańskiego imienia dla ....... :* :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.