Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Potrącenie pieszego
~Kierowca niezalogowany
27 września 2014r. o 23:28
dzisiaj na wyjazdówce z Bc, kawałek za Mrówką ok 22 prawie potrąciłem pieszego w czarnej kurtce i czarnych spodniach...na szczęście dla niego zareagowałem odpowiednio i pewnie dzięki temu dopija swoją nalewkę gdzieś w domowym zaciszu...niby wina byłaby jego...zero odblasków, nieprawidłowa strona ulicy(szedł w stronę Łąki), ale pewnie nie byłoby to zbyt miłe doświadczenie mając na sumieniu takiego spacerowicza...kierowcy uważajcie, bo nieszczęście jest zaraz za rogiem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2014r. o 23:46
~Kierowca napisał(a): dzisiaj na wyjazdówce z Bc, kawałek za Mrówką ok 22 prawie potrąciłem pieszego w czarnej kurtce i czarnych spodniach...na szczęście dla niego zareagowałem odpowiednio i pewnie dzięki temu dopija swoją nalewkę gdzieś w domowym zaciszu...niby wina byłaby jego...zero odblasków, nieprawidłowa strona ulicy(szedł w stronę Łąki), ale pewnie nie byłoby to zbyt miłe doświadczenie mając na sumieniu takiego spacerowicza...kierowcy uważajcie, bo nieszczęście jest zaraz za rogiem...


Ci co wiedzą jeżdżą tam ostrożnie. Najbardziej niebezpieczne miejsce w gminie Bolesławiec - dla pieszych i dla kierowców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2014r. o 2:02
A nie uczyli kierowco miej oczy wkolo glowy? Tak naprawde jak kierujacy samochodem jest uwazny to zauwazy pieszego. Pzdr ostroznych kierowcow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2014r. o 6:02
Informacja zapewne niekompletna. Najprawdopodobniej pieszy musiał być "sztachnięty" lub po prostu idiotą, idąc po stronie jezdni bez chodnika. Jedno niedomówienie i już mamy sensację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2014r. o 8:51
~ napisał(a):
~Kierowca napisał(a): dzisiaj na wyjazdówce z Bc, kawałek za Mrówką ok 22 prawie potrąciłem pieszego w czarnej kurtce i czarnych spodniach...na szczęście dla niego zareagowałem odpowiednio i pewnie dzięki temu dopija swoją nalewkę gdzieś w domowym zaciszu...niby wina byłaby jego...zero odblasków, nieprawidłowa strona ulicy(szedł w stronę Łąki), ale pewnie nie byłoby to zbyt miłe doświadczenie mając na sumieniu takiego spacerowicza...kierowcy uważajcie, bo nieszczęście jest zaraz za rogiem...


Ci co wiedzą jeżdżą tam ostrożnie. Najbardziej niebezpieczne miejsce w gminie Bolesławiec - dla pieszych i dla kierowców.

Moim zdaniem najbardziej niebezpieczne miejsce w gminie Bolesławiec to jest Bolesławiec ul. Modłowa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
28 września 2014r. o 9:01
~ napisał(a):
Moim zdaniem najbardziej niebezpieczne miejsce w gminie Bolesławiec to jest Bolesławiec ul. Modłowa...


Masz racje.Tam juz dawno powinna być dróżka rowerowa,a od szlabanu do krzyżówki z Cieszkowskiego chociażby chodnik.Aktualnie jadący rowerami do pracy na ranną zmianę to tragedia.Większość bez świateł i po ulicy.Policji jak zwykle zero bo o tej porze jeżeli są to szukaja "wczorajszych".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jano niezalogowany
28 września 2014r. o 11:08
Jak przezyje to jeszcze 500 zeta mandatu za brak kamozelki w terenie niezabudowanym to jest bardzo mondre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
28 września 2014r. o 11:10
jeżeli wjeżdzam na rondo muszę ustąpić pierwszeństwa tym na rondzie jak i pieszym,a jeżeli zjeżdzam wyjeżdzam opuszczam rondo to mam pierszeństwo przed wjeżdzającymi na rondo jak i pieszymi,jeżeli w przedszkolach szkołach nadal będą uczyli religii zamiast przepisów ruchu drogowego to dalej będą wypadki z udziałem pieszych,Qu.rwa ciemny ten kraj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego