Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Potrącenie pieszego
~ niezalogowany
28 września 2014r. o 11:30
~Kierowca napisał(a): dzisiaj na wyjazdówce z Bc, kawałek za Mrówką ok 22 prawie potrąciłem pieszego w czarnej kurtce i czarnych spodniach...na szczęście dla niego zareagowałem odpowiednio i pewnie dzięki temu dopija swoją nalewkę gdzieś w domowym zaciszu...niby wina byłaby jego...zero odblasków, nieprawidłowa strona ulicy(szedł w stronę Łąki), ale pewnie nie byłoby to zbyt miłe doświadczenie mając na sumieniu takiego spacerowicza...kierowcy uważajcie, bo nieszczęście jest zaraz za rogiem...


Też miałem kiedyś, w zeszłym roku w okresie zimowym wcześnie rano jak jeszcze było ciemno i śniegu nie było... Wyjeżdżałem z Modłowej na obwodnicę i gość dosłownie wcisnął mi się przed maskę. Wcześniej go nie widziałem, bo był ubrany cały na czarno, żadnych odblasków, itp. Na szczęście udało mi się wyhamować, ale co się rzucał do mnie, że prawie go nie zabiłem, to już inna inszość... Ludzie niektórzy wychodząc z domu zapominają mózgu po prostu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~świadek niezalogowany
28 września 2014r. o 11:53
Piesz przebiegał przez drogę z chodnika pędem wleciał na jezdnię kierowca nawet nie miał szans na reakcję był pijany jak przekazali jego koledzy . Przebiegał przez drogę bo koledz zatrzymali się na wjeżdzie do firmu Auto linie i chcieli go zabrać .Oświadczyli że był pijany i to on jest winny zajściu .Pzekazali że całe zajście widzieli naocznie kierowca jechał prawidłowo i był trzeżwy


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~www niezalogowany
28 września 2014r. o 12:44
Może nie wszyscy wiedzą, ale kodeks ruchu drogowego dotyczy zarówno kierowców jak i pieszych! Poza terenem zabudowanym pieszy ma obowiązek poruszać lewą stroną drogi, poboczem, ustępując przejeżdżającym pojazdom. Za nieprzestrzeganie tej zasady grozi mandat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
28 września 2014r. o 12:52
~www napisał(a): Może nie wszyscy wiedzą, ale kodeks ruchu drogowego dotyczy zarówno kierowców jak i pieszych! Poza terenem zabudowanym pieszy ma obowiązek poruszać lewą stroną drogi, poboczem, ustępując przejeżdżającym pojazdom. Za nieprzestrzeganie tej zasady grozi mandat.
lub śmierć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2014r. o 17:45
~świadek napisał(a): Piesz przebiegał przez drogę z chodnika pędem wleciał na jezdnię kierowca nawet nie miał szans na reakcję był pijany jak przekazali jego koledzy . Przebiegał przez drogę bo koledz zatrzymali się na wjeżdzie do firmu Auto linie i chcieli go zabrać .Oświadczyli że był pijany i to on jest winny zajściu .Pzekazali że całe zajście widzieli naocznie kierowca jechał prawidłowo i był trzeżwy


A KIEROWCA CO KLAPKI NA OCZACH ????? TEŻ TRZEBA ZWRACAĆ UWAGE CO SIĘ DZIEJE NA DRODZE I POBOCZU

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2014r. o 20:23
Swiadek rowerzyści i piesi to święte krowy.Kodeks też ich dotyczy ,tylko nie wszyscy o tym wiedzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2014r. o 20:33
~ napisał(a): A KIEROWCA CO KLAPKI NA OCZACH ????? TEŻ TRZEBA ZWRACAĆ UWAGE CO SIĘ DZIEJE NA DRODZE I POBOCZU


Bezrozumny cymbale, gdybyś był kierowcą to wiedziałbyś, że po zmroku osoba idąca poboczem, która nie ma żadnych odblaskowych elementów, jest dla kierującego pojazdem niewidoczna. Światła samochodu mają ograniczony zasięg, jak i twoje rozumowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xer niezalogowany
28 września 2014r. o 21:15
Ciekawe czy tobie krytyku było by miło w momęcie kiedy pijany wbiega na jezdnię w nocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo