Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Marsz Wolności i Suwerenności 11.10.2014

~iluminati niezalogowany
28 września 2014r. o 12:01
MDTnaPatencie napisał(a):
~iluminati napisał(a): ten marsz to upuszczanie pary,a potem opowieści wśród znajomych jak to walczyłem o polskje,żenada i śmiech.jedyne co nas może uratować przed zagładą tj obalenie rządu siłą i stworzenie wolnej suwerennej polski socjalistycznej.


Teraz jest socjalistyczna, wszędzie tylko zakazy, nakazy, nadużywanie władzy i PODATKI, które nas tłamszą nie pozwalając Polakom godnie na siebie zarabiać.

My mamy rozwiązanie:

http://www.nowaprawicajkm.pl/info/program-wyborczy/program-kongresu-nowej-prawicy/item/program-kongresu-nowej-prawicy

Zlikwidujmy tylko PIT, CIT i ZUS(KRUS) a za 10 lat to Niemcy do nas na truskawki będą przyjeżdżać
jkm nie rozśmieszaj mnie 5 zł brutto na godzinę.program wyborczy nawet tego nie przeczytałem,a wiem że jest gówno warty.nie daj się omotać.żadna partia niczego nie wniesie.trzeba wymienić baterie na nowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2014r. o 12:16
emem napisał(a): Polska jest dzisiaj wolnym i suwerennym krajem.

Dobrze, ze sie spotykacie - miejmy nadzieje, ze wynikiem tego spotkania i maszerowania beda nowe pomysly w jaki sposob integrowac sie z naszymi sasiadami i innymi krajami Unii Europejskiej :)


A ja mam nadzieję, iż marsz ten uświadomi Polakom, że wolność i suwerenność nie jest nam dana raz na zawsze, że trzeba o nią dbać i zabiegać każdego dnia a nie roztrwaniać ją "drobnymi kroczkami" lub rozmieniać na tzw. "drobne".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
28 września 2014r. o 12:27
emem napisał(a): Polska jest dzisiaj wolnym i suwerennym krajem.

Dobrze, ze sie spotykacie - miejmy nadzieje, ze wynikiem tego spotkania i maszerowania beda nowe pomysly w jaki sposob integrowac sie z naszymi sasiadami i innymi krajami Unii Europejskiej :)
a gdzie jest ta wolność ?? jesteśmy zależni od UE tj twoim zdaniem wolność ?? suwerenny kraj ?? ty żartujesz ?? przecież Bruksela rozdaje karty !! z kim ty chcesz się integrować napisz jaśniej ?? ty się Marcin chyba oderwałeś od rzeczywistości ?? jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz bzdur.tylko tego nie moderuj bo uznam to za próbę pacyfikacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
28 września 2014r. o 14:33
MDTnaPatencie napisał(a): a za 10 lat to Niemcy do nas na truskawki będą przyjeżdżać
tak bo euro 8 zł będzie kosztować to będą za 1 euro kilogram mieli. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
28 września 2014r. o 15:41
KNP nadzieją dla polski

http://natemat.pl/103279,oskarzony-o-najwieksza-afere-gpw-biznesmen-sekretarzem-generalnym-kongresu-nowej-prawicy-to-on-sponsoruje-korwin-mikkego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12731
#MDTnaPatencie nieaktywny
30 września 2014r. o 17:45
Tak szczekają żałośni, którzy nie dorośli nawet nam do pięt, ch*je zazdrośni.

Koniec Tematu


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 września 2014r. o 18:21
kiedyś ta cała ''komuna'' nie pozwalała być wam wolnymi a teraz kiedy macie tą ''wolność'' dalej chcecie o nią walczyć? :|
to jakiej wy wolności w końcu chcecie?
kiedyś chcieliście do UE dzisiaj wrzeszczycie o utraconej suwerenności ...

a kiedyś wystarczyło tylko POMYŚLEĆ!!!!! :>
DZISIAJ W POPIEPRZONYCH TEMATACH TYPU ''JESTEM LEPSZY OD ROMANA'' lub '' Żak .....''WYCHODZI TO WASZE ''MYŚLENIE''!!!!

za jakiś czas zaczniecie ten swój ''chocholi taniec '' od początku... :D
po zaliczeniu kolejnych ''udanych wyborów'' :D kiedy to od swoich faworytów jedynie słusznych ,jedynie odpowiednich jedynie ....itd. itd..... dostaniecie kolejnego ''kopala w dupala'' :D
a ja będę miał kolejny powód do śmiechu.... :P

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2014r. o 18:31
Czy jak już tą suwerenność odzyskamy, przy pomocy JKM to episkopat nie będzie miał ostatniego słowa w podejmowaniu decyzji politycznych w kraju ? Czy nadal będziemy wasalem Watykanu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego