Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Marsz Wolności i Suwerenności 11.10.2014

~ niezalogowany
30 września 2014r. o 18:36
DZISIAJ W POPIEPRZONYCH TEMATACH TYPU ''JESTEM LEPSZY OD ROMANA'' lub '' Żak .....''WYCHODZI TO WASZE ''MYŚLENIE''

Widzisz puki co można u nas jeszcze myśleć.Jak ktoś potrafi. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
30 września 2014r. o 18:49
MDTnaPatencie napisał(a): Tak szczekają żałośni, którzy nie dorośli nawet nam do pięt, ch*je zazdrośni.

Koniec Tematu




Fajnie się z tobą dyskutuje.

A jeżeli chodzi o waszą walkę o wolność to jak dotychczas kończyło się na spaleniu tęczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2014r. o 18:58
I drewnianym krzyżem nie jeden dostał od manifestujących katolików po grzbiecie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 września 2014r. o 19:31
''a proposik'' tęczy...
tiwi Trwam dostała od krajowej rady pstryczka w nochala...50 tysiaczków kary za popieranie palenia ''tęczy''
wierne moherki zapewne odpowiedzą na apel pana dyrektora o datki... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
30 września 2014r. o 19:34
~iluminati napisał(a): nawet tego nie przeczytałem,a wiem że jest gówno warty.


Typowe postępowanie osoby ograniczonej. Zanim się z czymś zapozna, już twierdzi, że jest do niczego. Normalnie wszystkie rozumy pozjadał i sam wszystko wie najlepiej. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12731
#MDTnaPatencie nieaktywny
30 września 2014r. o 20:06
Zapytajcie sami siebie czy czujecie się Wolnymi.

Ja tu się urodziłem, tu żyje, i tu umrę, nigdy stąd nie wyjadę. A co mnie otacza, wszędzie tylko nakazy, zakazy, nadużywanie władzy i wszechmocna prewencja.

Wysokie i skomplikowane podatki niszczą naszą gospodarkę, Sądy skazują niewinnych, a winnych uniewinniają, garnitury z fałszywym uśmiechem pasożytują na Nas, wyprzedają nasz kraj, a Nas sprzedają w niewole międzynarodowym Banksterom.

A ja nie godzę się na to by dobrowolnie być niewolnikiem systemu, dlatego też chce mieć normalny kraj, żyć tak jak chce i robić to co chce, nikogo przy tym nie krzywdząc.

I wierze, że KNP to jest to na co nasz kraj czeka od 25 lat, bo jak nie gościu który od tylu lat nie zmienił poglądów i wciąż powtarza te same prawdy, to kto coś zmieni.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
30 września 2014r. o 20:23
MDTnaPatencie napisał(a): Zapytajcie sami siebie czy czujecie się Wolnymi.

wszędzie tylko nakazy, zakazy



aż jestem ciekaw jakie Cię nakazy i zakazy najbardziej irytują ?? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12731
#MDTnaPatencie nieaktywny
30 września 2014r. o 21:00
Zakaz Palenia w Miejscach Publicznych:

Siedzę na przystanku naprzeciwko monopolowego obok dworca PKS. Około godziny trzeciej nad ranem, wkoło żywej duszy tylko znajomi kupują zaopatrzenie, nikomu nie przeszkadzam, podjeżdża suka, wypada dwóch OBROŃCÓW PRAWA I MORALNOŚCI i chcą ode mnie papiery i wypisywać mandat, nie mam papierów, wiec staram się jakoś to wszystko obrócić w żart, a oni mnie chcą na komendę zabierać, dopiero kumple podbiegli, zrobiło się nas więcej to odpuścili.

wg Ciebie to normalne???

NAKAZ przechodzenia przez jezdnie po pasach

Kilkakrotnie miałem okazje sobie porozmawiać o różnych porach dnia i nocy z OBROŃCAMI PRAWA I MORALNOŚCI, ruch drogowy był zerowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.