Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Władza nie doceniła mieszkańców?
2438
#rafi nieaktywny
1 października 2014r. o 12:40
Tradycyjnie o władzy Nowogrodzca :D. Ach Marczewski Marczewski ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
1 października 2014r. o 12:45
pewnie myśli o tej drodze której nie zrobił.i wstyd było się pokazać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewi niezalogowany
1 października 2014r. o 13:48
Impreza dożynkowa była rzeczywiście wspaniała. Bardzo się wszystkim uczestniczącym podobało. Niestety ktoś musiał tą atmosferę zepsuć takim żenującym artykułem. Jak można być takim stronniczym dziennikarzem. ;( ;( ;(
Byli, nie byli co za różnica. Dożynki były w Wykrotach przy okazji odpustu parafialnego skupiającego mieszkańców Wykrot i Zagajnika. Ludzie się świetnie bawili. Chylę czoła przed organizatorami bardzo dużo pracy ich to kosztowało i mam nadzieję,że to nie ostatnia taka impreza w Wykrotach. Szkoda drogi autorze, ze nie wymieniłeś grubym drukiem nazwisk naszych ROLNIKÓW. To oni na dożynkach są NAJWAŻNIEJSI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2014r. o 14:38
Super sprawa, że Mieszkańcy obu miejscowości umieją się zintegrować podczas wspólnej zabawy :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
1 października 2014r. o 15:07
~ewi napisał(a): Niestety ktoś musiał tą atmosferę zepsuć takim żenującym artykułem. Jak można być takim stronniczym dziennikarzem.


Jakie zepsucie atmosfery ?
Artykuł napisany po imprezie, a nie w trakcie, więc co miał zepsuć.
Jak można być takim ograniczonym i nie przeczytać, że to ludzie uczestniczący w dożynkach mieli pretensje, że nikogo z władzy gminy tam nie było.
Artykuł przedstawia fakty, które tam miały miejsce. Dla ciebie jest to widać stronnicze, że ktoś czepia się władzy i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2014r. o 15:25
~ewi napisał(a): Impreza dożynkowa była rzeczywiście wspaniała. Bardzo się wszystkim uczestniczącym podobało. Niestety ktoś musiał tą atmosferę zepsuć takim żenującym artykułem. Jak można być takim stronniczym dziennikarzem. ;( ;( ;(
Byli, nie byli co za różnica. Dożynki były w Wykrotach przy okazji odpustu parafialnego skupiającego mieszkańców Wykrot i Zagajnika. Ludzie się świetnie bawili. Chylę czoła przed organizatorami bardzo dużo pracy ich to kosztowało i mam nadzieję,że to nie ostatnia taka impreza w Wykrotach. Szkoda drogi autorze, ze nie wymieniłeś grubym drukiem nazwisk naszych ROLNIKÓW. To oni na dożynkach są NAJWAŻNIEJSI.
DLA NIEGO najważniejsi sa oficjele!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 października 2014r. o 16:03
Grunt, że był tam Stanisław Chwojnicki z małżonką. Reszta nie ma dla mnie znaczenia.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2014r. o 16:26
Ludzki Pan ,mógł nie być a był.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.