Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Władza nie doceniła mieszkańców?
~ niezalogowany
1 października 2014r. o 22:33
~Bolesławianin napisał(a):
~ewi napisał(a): Niestety ktoś musiał tą atmosferę zepsuć takim żenującym artykułem. Jak można być takim stronniczym dziennikarzem.


Jakie zepsucie atmosfery ?
Artykuł napisany po imprezie, a nie w trakcie, więc co miał zepsuć.
Jak można być takim ograniczonym i nie przeczytać, że to ludzie uczestniczący w dożynkach mieli pretensje, że nikogo z władzy gminy tam nie było.
Artykuł przedstawia fakty, które tam miały miejsce. Dla ciebie jest to widać stronnicze, że ktoś czepia się władzy i tyle.


Tak się składa, że doskonale wiem jakie były fakty. Niewiele z nich artykół przedstawia a atmosfera po tak świetnej imprezie została, ludzie o tym mówią, przeżywają i chcieliby pamiętać to co fajne i niewielu z nas mieszkańców zauważyło kto z"władzy" przyjechał na imprezę a kto nie przyjechał, bo tak naprawdę to chyba też nie wszyscy wiedzieli kto został zaproszony a kto pominięty. Pozdrawiam tych, którym impreza się podobała :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
1 października 2014r. o 22:38
~ewi napisał(a): ...Dożynki były w Wykrotach przy okazji odpustu parafialnego ....


Jeżeli dożynki były "przy okazji" kościelnego odpustu to zupełnie się nie dziwię że władze Nowogrodźca się tam nie pojawiły. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2014r. o 22:56
~pola napisał(a): Nic dziwnego ze sie nikt nie pokazal. Kompletnie zero inwestycji na ta wioske a jak sam burmustrz powiedzial ze wykroty zaorze. To juz wszystko wyjasnia. !! ;(
Jesteś dziwny i zawistny człowiek. Remontują wam szkołę i budują sale gimnastyczną. a ty mówisz, że zero inwestycji. Puknij się w czoło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
2 października 2014r. o 8:14
Relichowi nie w głowie Wykroty Relich próbuje czmychnąć do Powiatu, właśnie wczoraj została zgłoszona lista Romana, Gospodarze w Powiecie na której to Relich startuje z pierwszego miejsca ,mieszkańcy nie dajcie się oszukać temu krętaczowi i namawiam żeby zbojkotować tą listę i Relicha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2014r. o 10:05
chyba mieszkamy w innej wiosce ja widzę z mojego domu jak remontuje się szkoła podstawowa i już zaczęła się budowa sali gimnastycznej . Z tego co wiem to inwestycja na ponad 3,5 miliona złotych . Pozdrawiam , a co do burmistrza to nie jestem smutny z tego , że go nie było na dożynkach . Nie dziwie się też temu bo sołtyska psioczy na niego jak może . Najważniejsze że ważne rzeczy dzieją się w Wykrotach . Jeszcze rób Pan Panie Relich drogi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkanka Wykrot niezalogowany
2 października 2014r. o 10:31
Właśnie sołtyska do wymiany, bo nie lubi współpracować z gminą tylko robi we własne gniazdo i jest fałszywa i się nie dziwie że władza się nie pojawiła :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2014r. o 10:35
Właśnie niech starosta weźmie się wreszcie za tą dziurawą drogę do naszej nowej Szkółki chyba widział jaka dziurawa !!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
2 października 2014r. o 10:37
A jak kocham Wykroty i ich wspaniałych mieszkańców. Sołtyska jest wspaniała i dba o wioskę.

A Władzę się wybiera, a mieszkańcy są zawsze. Brawo za inicjatywy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza