Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Absurd na ulicy Zabobrze obustronny zakaz .

~sebo niezalogowany
2 października 2014r. o 12:50
A jak przyjedzie do mnie pan hydraulik to pod kerfurem musi zaparkować bo tu może mandat otrzymać. Śmieszne co za baran to wymyślił. Może najpierw pasy dla pieszych niech pomalują anie od dupy strony się wzieli a wogule to temat rzeka . Rodzina i znajomi też już nie przyjedzie bo gdzie zapakuje jak na podwórku nie ma miejsca zostaniemy sami. Bo ktoś podją głupią decyzie....... Nara. 2 ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
2 października 2014r. o 13:07
~sebo napisał(a):


Ciesz się, że nie pod Intermarche ;)
Resztę pozostawię bez komentarza :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2014r. o 14:19
Pynchoon napisał(a):
~ napisał(a): Ty, myśliciel, a gdzie mam zaparkowac jak jadę do klienta z usługą.


Tam gdzie nie ma zakazu, tego chyba jeszcze uczą na kursach na prawo jazdy :-)

To bucu nie dzwoń do mnie jak będziesz miał awarię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2014r. o 14:25
Czasem stoi w tym miejscu ciąg kilku aut, ciężko przejechać, a zza zakrętu pędzi auto. I się leci na czołówkę. W końcu ktoś mądry postawił tam zakaz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2014r. o 17:29
Cieszysz się baranie źe dopiełeś swego...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2014r. o 21:08
~x napisał(a): Gdzie teraz mamy parkowac?[img=1412180972_vqfo9r9.BRAWO! Nie trza myśleć o własne d*pie, nic nie było widać z za zakrętu. Co innego u mnie kilkaset m dalej- na prostej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2014r. o 22:12
~ napisał(a): Cieszysz się baranie źe dopiełeś swego...

Podaj jego nr domu. Żebym wiedział komu mam doliczyć mandat do rachunku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
3 października 2014r. o 11:07
a ja jestem kierowcą autobusów i bardzo się cieszę ze tak zrobili,bo gdyby ci państwo którzy mieszkają tam musieli kilka razy w tygodniu cofać takim autobusem to tez by mieli inny poglad na to wszystko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie