Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Absurd na ulicy Zabobrze obustronny zakaz .

~ niezalogowany
3 października 2014r. o 20:12
Jak rośnie zielone, to martwy pas jest. A jak wytapetowane betonem i auta poustawiane, to ok. Ciekawe, ciekawe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2014r. o 20:12
Jak rośnie zielone, to martwy pas jest. A jak wytapetowane betonem i auta poustawiane, to ok. Ciekawe, ciekawe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Majka niezalogowany
3 października 2014r. o 20:16
Ja jak najbardziej popieram. nie raz już bylam świadkiem, lub sama prawie mialam stuczke ze wzgledu na sznur samochodow ustawionych przy chodniku przez co nie bylo nic widac. a tam sa same domki i kazdy ma podworko, wiec sorry parkujcie u siebie. a nie jest tak ze kazda firma musi miec parking zapewniony, jak chce miec parking dla klientow to niech go sobie zbuduje na wlasnym terenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 października 2014r. o 20:29
mam możliwość zostawić auto pod samym wejściem do klatki schodowej
jest nawet ten przepisowy metr dla pieszych :)
po jaką więc cholerę zostawiam auto na odległym o 50 metrów parkingu osiedlowym :|
kto mi odpowie? :)

takich znaków zakazu powinno być więcej

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
3 października 2014r. o 22:00
~xxx napisał(a): a ja jestem kierowcą autobusów i bardzo się cieszę ze tak zrobili,bo gdyby ci państwo którzy mieszkają tam musieli kilka razy w tygodniu cofać takim autobusem to tez by mieli inny poglad na to wszystko


tak to jest jak się ma prawo jazdy tylko do przodu a na kursie nie nauczyli cofać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2014r. o 22:05
-kierowca Tobie wydali tylko do tyłu?Dobrze Że jest rondo w mieście,jest gdzie nawrócić. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~x niezalogowany
4 października 2014r. o 8:42
Jezeli postawili znaki na początku ulicy to w takim razie niech stawiają na calej ulicy Zabobrze jest dłuzsze niz 200 metrow tam tez są przystsnki i zakrety i teź niemozna przejechac....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 października 2014r. o 10:31
~x napisał(a): Jezeli postawili znaki na początku ulicy to w takim razie niech stawiają na calej ulicy Zabobrze jest dłuzsze niz 200 metrow tam tez są przystsnki i zakrety i teź niemozna przejechac....


zakaz powinien stać wszędzie tam gdzie jest konieczny, czyli w okolicach zakrętów i skrzyżowań (czasem, szczególnie na początku zabobrza w praktyce na dłuższym kawałku ulicy). nie raz nadziałem się tam na samochód omijający takiego zaparkowanego sierotę przed zakrętem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza