Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Krzysztof Krzemiński do Rady Powiatu

~ niezalogowany
9 października 2014r. o 13:04
Mnie temat pieniędzy wcale nie boli, chyba raczej Ciebie bo to Ty, ruszyłeś temat jakiś niskich zarobków za jakieś 3 zmiany. Po co wogóle zabierasz głos jak nie masz nic ciekawego do napisania. Rozumiem, że argumentowałbyś kandydaturę Krzemińskiego w jakiś logiczny sposób np, że zna się na tym czy na tamtym, że chce zrobić to czy tamto... Ty tymczasem napisałeś, że ktoś mu czegoś zazdrości bo on zarabia więcej niż ktoś kto pracuje w baderze. Zatem może skończ się kompromitować i okupuj już urnę, aby zagłosować na jegomoscia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 października 2014r. o 15:36
~Mieczysław napisał(a): Z moich informacji wynika, że Pan Krzysztof K. jeśli się dostanie do rady powiatu całą dietę przeznaczy na cele charytatywne


Prawda to?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr J. niezalogowany
9 października 2014r. o 16:52
skorn napisał(a):
~Mieczysław napisał(a): Z moich informacji wynika, że Pan Krzysztof K. jeśli się dostanie do rady powiatu całą dietę przeznaczy na cele charytatywne


Prawda to?


A dlaczego niby miałby to robić? Ja jestem zdania, że wolę mieć opłacanych ale ostro zasuwających pracowników, niż darmowych obiboków.

Był taki jeden radny, bodaj chodyra, który dietę oddawał w całości, jednocześnie nie robił w radzie prawie nic w radzie a i charytatywnie chyba tez sie nie udzialal poza tym.

Krzysiek nie daj się zastraszyć albo sobie tą radę odpuść i działaj charytatywnie kiedy masz na to ochotę, a nie kiedy cię jakiś terrorysta chce zmuszać. Szczególnie, że wiem, że w twoim wypadku i tak dieta nie zrekompensuje ci dochodu który mógłbyś wypracować gdybyś nie marnował czasu na radę, w którą się mocno zaangazujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2014r. o 17:27
Super! jeśli to prawda, że nie chce za to publicznych pieniędzy to może faktycznie dać mu szansę.

Panie Krzyśku są kraje gdzie ludzie pełnią takie funkcje zupełnie społecznie z powołania. Jeśli to prawda, że chce pójść Pan za ich przykładem i być tym który nie chce być kolejną cwaną pijawką to chylę czoła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2014r. o 19:02
Ależ to już było ! :P
Byłem radnym w latach 70 tych ...społecznym ! bez wynagrodzenia!PIENIĄZKI wprowadziła dopiero Solidarność bo nie mogła znalezc darmowych potakiwaczy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2014r. o 19:51
~ napisał(a): Super! jeśli to prawda, że nie chce za to publicznych pieniędzy to może faktycznie dać mu szansę.

Panie Krzyśku są kraje gdzie ludzie pełnią takie funkcje zupełnie społecznie z powołania. Jeśli to prawda, że chce pójść Pan za ich przykładem i być tym który nie chce być kolejną cwaną pijawką to chylę czoła.


To byłyby nieźle jaja. Krzemiński byłby najbardziej pracowitym (bo go znam) i jednocześnie jedynym nie biorącym pieniędzy radnym. Paranoja :)

Krzyśku bądź dobrym radnym, dalej organizuj imprezy, pomagaj ludziom tak jak to robisz ale kosztem twojego czasu a nie twoich pieniędzy:)

Trzymaj sie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 października 2014r. o 20:12
Panie Krzysztofie , w Pana wypowiedzi jest wątek o budżecie obywatelskim.
Jest do tego celu założony specjalny wątek.

Czy mógł by Pan w merytoryczny sposób umotywować nam sens budżetu obywatelskiego ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
9 października 2014r. o 23:31
Panie Przemysławie - już śpieszę z wyjaśnieniem jak ja to widzę.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.