Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Krzysztof Krzemiński do Rady Powiatu

~Bolesławianin niezalogowany
10 października 2014r. o 2:52
jegomosc napisał(a): Panie Przemysławie - już śpieszę z wyjaśnieniem jak ja to widzę.


... nudziarzem być nie musi, ale dobrze by było gdyby miał jakąś wiedzę.

Kim Pan jest z wykształcenia, bo po przeczytaniu pańskiej odpowiedzi (długiej) Przemysławowi, odnoszę wrażenie, mam nadzieję, że jest Pan lepszym DJ niż politologiem.

Pan powinien sobie darować takie tyrady, bo są one nawet nie na poziomie licealisty odpowiadającego przy tablicy z WOSu.
Sorry, graj już Pan te płyty!

Nie znalazłem też na Pana stronie żadnej informacji o pańskim wykształceniu! Proszę podać cu Pan ukończył!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
10 października 2014r. o 5:13
no to się Przemysław naczytał.... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
10 października 2014r. o 8:28
Amnesty napisał(a): no to się Przemysław naczytał.... ;)


Zerknij do odpowiedniego tematu:)


Dopisane 10.10.2014r. o godz. 08:28:

~Bolesławianin napisał(a):
... nudziarzem być nie musi, ale dobrze by było gdyby miał jakąś wiedzę.

Kim Pan jest z wykształcenia, bo po przeczytaniu pańskiej odpowiedzi (długiej) Przemysławowi, odnoszę wrażenie, mam nadzieję, że jest Pan lepszym DJ niż politologiem.

Pan powinien sobie darować takie tyrady, bo są one nawet nie na poziomie licealisty odpowiadającego przy tablicy z WOSu.
Sorry, graj już Pan te płyty!

Nie znalazłem też na Pana stronie żadnej informacji o pańskim wykształceniu! Proszę podać cu Pan ukończył!


Fajnie by było, gdybyś merytorycznie odniósł się do tego co napisałem, wypunktowal moje błędy i pomyłki. Ja będę mądrzejszy a ty wymarzysz się wiedzą, a nie tylko erystyką.

Co do wykształcenia - jestem absolwentem II LO, mam za sobą też kilka semestrów na studiach. Niestety ciężko łączyć moją pracę z zaczną nauką, ale nie powiedziałem w tej kwestii ostatniego słowa:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
10 października 2014r. o 9:22
~wyborca napisał(a): Mam pytanie natury formalnej ...


Chętnie udzielę na nie odpowiedzi.
W formie PAPIEROWEJ.
Pod warunkiem, że takiej samej użyjesz.
Moje dane osobowe znane są redakcji Bolec.Info.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
10 października 2014r. o 9:49
~Bolesławianin napisał(a): ... politologiem ...


Aleś mnie ubawił ~ Bolesławianin.
Twoje oczekiwania nie są nawet potencjalnie oberwanymi gruszkami z wierzby :)
O reality show nawet nie wspomnę ;)

jegomosc napisał(a): ... a ty wymarzysz się wiedzą ... Niestety ciężko łączyć moją pracę z zaczną nauką ...


Wywal swojego iPada, vinyl ;)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
10 października 2014r. o 9:55
Tym razem winna jest moja Xperia... więc zamiast wyrzucać urządzenia będę sprawdzał dwa razy:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2014r. o 11:27
krotkie pytanie do Krzeminskiego - dlaczegos tartujesz z jednej listy z ta banda z PO? To PO podnioslo podatki takw ysoko jak tylko moglo, to PO rozlozylo przez ostatnie 2 kadencje polski biznes, edukacje i sluzbe zdrowia. To za PO bylo najwiecej afer i w koncu to PO zmusilo ponad 2 miliony ludzi do wyjazdu za granice w poszukiwnaiu normalnego zycia. A struktury lokalne - rowniez te z BC popieraja kolesi z wiejskiej. Czemu z nimi startujesz? czy jestes za wysokimi podatkami jak kolesie tuska? za wyganianiem ludzi z kraju? za kolesiostwem przy rozdawaniu panstwowych posad?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
10 października 2014r. o 11:57
~ napisał(a): krotkie pytanie do Krzeminskiego - dlaczegos tartujesz z jednej listy z ta banda z PO? To PO podnioslo podatki takw ysoko jak tylko moglo, to PO rozlozylo przez ostatnie 2 kadencje polski biznes, edukacje i sluzbe zdrowia. To za PO bylo najwiecej afer i w koncu to PO zmusilo ponad 2 miliony ludzi do wyjazdu za granice w poszukiwnaiu normalnego zycia. A struktury lokalne - rowniez te z BC popieraja kolesi z wiejskiej. Czemu z nimi startujesz? czy jestes za wysokimi podatkami jak kolesie tuska? za wyganianiem ludzi z kraju? za kolesiostwem przy rozdawaniu panstwowych posad?


Nie kandyduję z komitetu PO. Rozumiem, że możesz tej partii nie lubić, ja też nie jestem przesadnym fanem (chociaż niestety nie ma mocnej alternatywy), ale zrozum, że tak naprawdę liczą się ludzie. Nie jestem na jednej liście z Tuskiem, Sikorskim czy Nowakiem. Nie znam tych panów. Jestem natomiast z takimi ludźmi jak Darek Kwaśniewski, Jadwiga Bobek czy Waldemar Krajewski, których szanuję i którym ufam. I nie widzę w tym powodu do wstydu.

Nie jestem za wysokimi podatkami, ani tym bardziej za zawłaszczaniem stanowisk. Nikogo nie chce wyganiać, ale szanuję prawo ludzi do decydowania o tym gdzie chcą mieszkać i pracować. Czasem nie tyle jest to wybór co konieczność - ale tak było chyba zawsze.

Na listach naszego komitetu znajdziesz wielu ludzi, którzy nie są członkami żadnej partii - pewnie dziś na Bolec.Info zobaczysz listę kandydatów. Możesz wtedy ją ocenić.


www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.