Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

dentysta na NFZ

~marcin niezalogowany
7 października 2014r. o 18:48
witam. czy ktoś ma namiary na dobrego dentyste, u którego plomba nie wypadnie po kilku dniach ale również leczy na kase chorych, albo jest dosyć tani w porównaniu od innych,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewi niezalogowany
7 października 2014r. o 20:22
W Provicie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marcin niezalogowany
7 października 2014r. o 22:56
a orientuje sie Pan jakie są ceny?
tam gdzie ja leczyłem zęby minimum 100zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Max niezalogowany
8 października 2014r. o 9:34
To albo jest na NFZ i nie płacisz nic albo idziesz prywatnie i masz lepsze wypełnienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miron niezalogowany
8 października 2014r. o 13:40
Moja dentyskta powiedziala mi ,ze leczenie zębów ,4,5,6 nie jest refundowane przez NFZ ,chyba że mnie oszukala
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasia niezalogowany
8 października 2014r. o 19:11
ja polecam przychodnię MEDENT na ul. Miłosza,mają umowę z NFZ a prywatne leczenie jest najtańsze w Bolesławcu, byłam i wiele zaoszczędziłam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mati niezalogowany
8 października 2014r. o 19:13
~kasia napisał(a): ja polecam przychodnię MEDENT na ul. Miłosza,mają umowę z NFZ a prywatne leczenie jest najtańsze w Bolesławcu, byłam i wiele zaoszczędziłam


zgadza się też jestem zadowolony z ich usług .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dominika niezalogowany
8 października 2014r. o 22:12
Klaudia Czuj ul.Wańkowicza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza