Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

dentysta na NFZ

~ niezalogowany
9 października 2014r. o 9:36
Zdecydowanie P. Natalia Janicka w Provicie. Ogólnie ja jestem źle nastawiony do dentystów, jakieś tam kiedyś przypadki, szkoda słów i P. Natalia to pierwszy dentysta, któremu ufam i bez jakiegoś większego strachu chodzę. Na NFZ bez problemu, płace tylko 30 zł za lepsze znieczulenie, cała reszta totalnie free. Fakt faktem, czeka się na wizytę od dwóch tygodni do miesiąca jakoś, zależy jaki okres, ale warto. Cała moja rodzina do tej Pani chodzi i wszyscy są zadowoleni.

Bez problemu można się omówić, kilka słów między czasie wymienić, jakkolwiek by to nie brzmiało, wychodzę zawsze z uśmiechem na ustach i nigdy nic nie bolało, ani w trakcie, ani po, a i już miałem też rwanie - chwila moment i po sprawie.

Co do tej 4, 5 i 6, że nie można na NFZ - bzdura wierutna!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2014r. o 10:51
ile sie czeka na dentyste w nfz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10187
#treysy nieaktywny
9 października 2014r. o 14:52
a do kogo najlepiej pójść w MEDENT?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
5 lutego 2015r. o 15:36
alias555 napisał(a): dentysta na NFZ w Bolesławcu?proszę o info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2015r. o 15:45
~ napisał(a): ile sie czeka na dentyste w nfz?




Najlepiej zarejestrować niemowlaka zaraz po urodzeniu. Jak dorośnie akurat bedzie już jego kolejka. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewela niezalogowany
5 lutego 2015r. o 16:13
Do kogo pójść lakować zęby u dziecka? Kogo polecacie ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4061
#llezka nieaktywny
5 lutego 2015r. o 20:46
w Provicie przyjmuje dr.Jancelewicz i dr.Janicka super babki,na NFZ czekałam 2tyg.:) z bólem szybciej :) chodze tam raz w miesiacu i sobie chwale :) podaje numer 75 644 71 62 dzwonić i się umawiać :]

llezka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.