Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Budżet Obywateski

~ niezalogowany
13 października 2014r. o 8:44
Panna... Piotrze... Litości!!! Przynajmniej Ty przy wyborach lokalnych i dyskusji na tematy lokalne nie wdawaj się w dyskusję dotyczącą sprawa na poziomie ogólnopolskim. Przemo już dawno odjechał z rozumem w obszary nieznane nawet kosmitom, szkoda więc energii, by ripostować jego wpisy. Wkleja tu różne dyrdymały i niech mu tam... W końcu ma gość rozrywkę i poczucie apostolstwa hi, hi, hi... Pan Piotr Żak walnął z tym budżetem obywatelskim nie dlatego, że we własnym sumieniu popiera taką ideę, ale po to, by przez dyskusję o nim zasłonić fakt, że naprawdę to on - nie dość, ze został kandydatem z łapanki - to jeszcze propaguje niespełniane obiecanki PO - pod innym tylko szyldem, bo Platformy Samorządowej (obrzydliwość). Gdy w pomieszczeniu hodujesz świnie, to nawet jeśli nazwiesz je Pałacem, to i tak będzie to chlew.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 października 2014r. o 9:12
A czemóż by nie , Kolego 217 ? :) Wszak ryba psuje się od głowy. Lokalni działacze partyjni dostali wytyczne z centrali i już wiedzą jak mają mącić Ludziom w głowach , dlatego pytałem mego szanownego Imiennika o źródło Jego zainteresowania budżetem obywatelskim :D Jeśli rację ma pan Sienkiewicz ( ch... , d... i kamieni kupa ) to o czym my tu w ogóle rozmawiamy ?
O drobnych bez znaczenia, niestety ... jak mawiał Tym w " Misiu " ... prawdziwe pieniądze zarabia się na wielkich , słomianych inwestycjach :D . Na naszym podwórku , to demolka Parku Waryńskiego i Starostwo Powiatowe. I jedna i druga inwestycja oprócz długu, Ludziom niczego w dłuższej perspektywie nie daje. Ale znajomi królika zacierają ręce :D

Sugerujesz , że Platforma Samorządowa , to kolejna inkarnacja POpaprańców ? To dobrze , że pozrywali wczoraj plakaty :D

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2014r. o 9:44
Za "miłego" dziękuję i mówię nawzajem. Męczy mnie tylko, dlaczego właśnie Ty wchodzisz w merytoryczną dyskusję o "b.o.", jeśli masz świadomość, że ta propozycja Twojego imiennika, to tylko ściema i propaganda. Jak wszystko co od PO pochodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 października 2014r. o 9:52
Bo moja świadomość to za mało. Chodzi o to , aby Wszyscy mieli świadomość kłamstwa. Taktyka odwracania uwagi przeciwnika ( społeczeństwa :) ) jest stosowana przez POpaprańców od momentu , gdy tylko doszli do władzy. Nie bez kozery guru neoliberalizmu , Słońce Peru posądzany jest o nos Pinokia, chociaż na fotkach tego nie widać :D

Nara :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2014r. o 10:28
Gdy walczymy o wszystkich, walczymy o nikogo. Najważniejsze, by jasno przekazywać swoje zdanie i mieć nadzieję, że z tych "wszystkich" chociaż część dozna przebudzenia, a przynajmniej otworzą się im oczy... i uszy :) A swoją drogą to Słonce Peru teraz staje się urzędasem "Brukselki" i trzepać zacznie zaraz kasę - olewając ten Kraj, o którego dobrobyt zabiegał lat wielu (od czasu "Nocnej zmiany), a jego zaszczytną funkcję szefa rodzimego (nie)rządu przejęła Mistrzyni Głupich Kroków Berlińskich, tudzież Propagatorka hasła "Jestem dobra, bom tylko kobieta, która w piwnicy oskrzydli swoje pisklęta i ochroni przed Moskalem czy innym "pisorem"... Z nadzieją, że PO w roli przebierańców odejdzie w niebyt przynajmniej w Bolesławcu i naszym powiecie, tez rzeczę "nara" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 października 2014r. o 14:44
Różnie mówią o nadziei , ale warto się modlić. Jak pierwszy raz oglądałem " Nocną zmianę " myślałem , że to fotomontaż. :)
Uwielbiam Mądrych Ludzi :) Miłego popołudnia Antoś :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2014r. o 15:22
Fotomontaż to nasza aktualna rzeczywistość. Oczywiście ta kreowana przez ścierwomedia. Najważniejsze wydarzenia, jak chociażby to, że Waszczykowski wygrał wreszcie z Bolkiem - Wałęsą przemijają po cichu i ukradkiem. Liczy się, że odrestaurowana w plastycznych laboratoriach premierowa odwiedziła rodzinę w Łomży, czy że starosta i prezydent uczestniczyli w roli widzów w turnieju Tekwon do... Aha, i, że siedzieli od siebie daleko... Bardzo się wzruszyłem tą informację. Podobnie, jak odwiedzinami Mistrzyni Głupich Kroków... Udanego popołudnia wszystkim życzę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie pitol Panna niezalogowany
13 października 2014r. o 21:22
Pannazdzieckiem napisał(a): Różnie mówią o nadziei , ale warto się modlić. Jak pierwszy raz oglądałem " Nocną zmianę " myślałem , że to fotomontaż. :)
Uwielbiam Mądrych Ludzi :) Miłego popołudnia Antoś :)


Za dużo pitolisz nie na temat.
Nawijaj konkretnie o budżecie obywatelskim.Tak lub nie.
Podoba ci sie albo jest do kitu.Konkrety gościu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza