Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prawo i Sprawiedliwość stawia na Pogodę
~Anonim niezalogowany
14 października 2014r. o 14:09
prawo i sprawiedliwość , platforma ,ziemia bolesławiecka itp wszyscy będą się na wzajem oczerniać byle dostać się do władzy ale tak naprawdę nie mają pojęcia jak rządzić jeśli któraś z tych partii zwyciężyła by w wyborach to pierwsze pięć lat będzie się uczyła rządzenia a miasto i mieszkańcy tylko na tym ucierpią Bolesławiec zamiast się rozwijać będzie się cofać .Od razu wyprzedzę klakierów osobiście nie popieram w tych wyborach nikogo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jurek niezalogowany
14 października 2014r. o 14:11
~Anonim napisał(a): prawo i sprawiedliwość , platforma ,ziemia bolesławiecka itp wszyscy będą się na wzajem oczerniać byle dostać się do władzy ale tak naprawdę nie mają pojęcia jak rządzić jeśli któraś z tych partii zwyciężyła by w wyborach to pierwsze pięć lat będzie się uczyła rządzenia a miasto i mieszkańcy tylko na tym ucierpią Bolesławiec zamiast się rozwijać będzie się cofać .Od razu wyprzedzę klakierów osobiście nie popieram w tych wyborach nikogo.


Nikogo, ale o obecnej władzy miasta ani słowa krytyki :) Nie widzisz jej wad?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2014r. o 14:32
~jurek napisał(a):
~Anonim napisał(a): prawo i sprawiedliwość , platforma ,ziemia bolesławiecka itp wszyscy będą się na wzajem oczerniać byle dostać się do władzy ale tak naprawdę nie mają pojęcia jak rządzić jeśli któraś z tych partii zwyciężyła by w wyborach to pierwsze pięć lat będzie się uczyła rządzenia a miasto i mieszkańcy tylko na tym ucierpią Bolesławiec zamiast się rozwijać będzie się cofać .Od razu wyprzedzę klakierów osobiście nie popieram w tych wyborach nikogo.


Nikogo, ale o obecnej władzy miasta ani słowa krytyki :) Nie widzisz jej wad?


uczciwie nie widzę i naprawdę jestem dumny że mieszkam w Bolesławcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jurek niezalogowany
14 października 2014r. o 14:45
No toś mnie rozbawił :) Masz tu w pigułce http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=11873
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2014r. o 15:11
~jurek napisał(a): No toś mnie rozbawił :) Masz tu w pigułce http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=11873


nie rozśmieszaj mnie Małkowski zrobi coś dla młodych co ???? podniesie płace w przedsiębiorstwach 4 - o krotnie??? a Benek Łętowski wspólnie z powiatem będzie wydawał pieniądze miasta na cele powiatu???...izm ,śmieszy mnie politykowanie tych młodych panów ale w naszym kraju tak jest że najlepiej na wszystkim znają się ci którzy o niczym nie mają pojęcia

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Antek niezalogowany
14 października 2014r. o 15:15
Pogoda przedstawił jak uzdrowi sytuację w mieście, a co z powiatem, Pan Russ i Pan Krysztofiak przez cztery lata budowali koalicję PO - SLD - PSL - PiS to tam jest super.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~poeta niezalogowany
14 października 2014r. o 15:20
Nie ma jak to podpisać tekst ściągnięty z netu jako swój :) Brawo Kazimierz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jurek niezalogowany
14 października 2014r. o 15:32
~ napisał(a):
~jurek napisał(a): No toś mnie rozbawił :) Masz tu w pigułce http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=11873


nie rozśmieszaj mnie Małkowski zrobi coś dla młodych co ???? podniesie płace w przedsiębiorstwach 4 - o krotnie??? a Benek Łętowski wspólnie z powiatem będzie wydawał pieniądze miasta na cele powiatu???...izm ,śmieszy mnie politykowanie tych młodych panów ale w naszym kraju tak jest że najlepiej na wszystkim znają się ci którzy o niczym nie mają pojęcia


A kto tu mowi o Letowskim, czy Malkowskim? W tym linku masz opis aktualnej wladzy.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza