Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prawo i Sprawiedliwość stawia na Pogodę
~poeta niezalogowany
14 października 2014r. o 15:35
Nie ma jak to podpisać tekst ściągnięty z netu jako swój :) Brawo Kazimierz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mariusz B. niezalogowany
14 października 2014r. o 15:39
A ja z całą swoją rodziną i znajomymi będziemy głosować na Pana Szymona - to prawy i szlachetny człowiek z zasadami. Namawiam też wszystkich ludzi honoru aby postąpili tak jak ja. Panie Szymonie-szacun!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
14 października 2014r. o 15:44
po prostu prawy i sprawiedliwy, ale nie zagłosuję,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marzyciel niezalogowany
14 października 2014r. o 15:54
Nie wracajmy proszę do IV RP, do walki z układem itd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2014r. o 16:01
~jurek napisał(a):
~ napisał(a):
~jurek napisał(a): No toś mnie rozbawił :) Masz tu w pigułce http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=11873


nie rozśmieszaj mnie Małkowski zrobi coś dla młodych co ???? podniesie płace w przedsiębiorstwach 4 - o krotnie??? a Benek Łętowski wspólnie z powiatem będzie wydawał pieniądze miasta na cele powiatu???...izm ,śmieszy mnie politykowanie tych młodych panów ale w naszym kraju tak jest że najlepiej na wszystkim znają się ci którzy o niczym nie mają pojęcia


A kto tu mowi o Letowskim, czy Malkowskim? W tym linku masz opis aktualnej wladzy.

czy wydaje ci się że osoba którą popiera były pan prezydent za którego rządów Bolesławiec był zapyziałą dziurą jest wiarygodny ???

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kazimierz niezalogowany
14 października 2014r. o 16:08
pogoda jest z natury swej niepewna , ja bym na nią nie stawiał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adaś niezalogowany
14 października 2014r. o 16:18
~ napisał(a):
czy wydaje ci się że osoba którą popiera były pan prezydent za którego rządów Bolesławiec był zapyziałą dziurą jest wiarygodny ???


Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Koleś wrzucił link do wywiadu z Łętowskim, który opisuje patologie. Mniejsza z Łętowskim, mnie on nie interesuje tak jak nie interesuje mnie Burniak. Odnieś się do faktów, bo Łętowski opisuje fakty dotyczące obecnej władzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel bc niezalogowany
14 października 2014r. o 17:22
Nie głosujcie na PIS. Szkoda czasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.