Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 1
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 9:44
~~217 napisał(a): Ma rację Bolesław ,ze głośno było w mieście i o innych "okazjach" za rządów Pisu (tak ,tak Roman i koledzy z tego ugrupowania się wywodzą !)
Ciekawe dlaczego nie chcą nadal występować pod Pisowskim szyldem...?


Nie czyta tego co sam pisze...
Skoro się wywodzą, to najlepszy dowód, że w nim nie są. A więc nie było rządów pisowskich, a daczegóż ktoś kto nie jest w PiS miałby występować pod pisowskim szyldem? PiS nie ma z tym nic wspólnego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~217 niezalogowany
21 października 2014r. o 9:54
Logicznie ma rację ;) Tylko niech jeszcze odpowie dlaczego Pan prezydent Roman to już nie PIS... Kto kogo rzucił ? Kto się wstydził ? ...PIS Romana czy Roman PISu..
Ciekawa forma ten tryb nijaki ale może byc ... :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~217 niezalogowany
21 października 2014r. o 10:53
Ale niech jeszcze się zastanowi ... :P Działka została sprzedana w czerwcu 2006r. Pan Roman był wówczas członkiem PISu ! Wystąpił z niego dopiero 22.12 2007r :>
Ależ musi się wstydzić ,ze tak się wypiera PIS swego członka ... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 10:58
Czyżby PSL w Bolesławcu już zdechł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Poldi. niezalogowany
21 października 2014r. o 11:14
~ napisał(a): Czyżby PSL w Bolesławcu już zdechł?
Obserwujac w tym miescie politykow i politykirow,to można smialo stwierdzić,ze szystkie partie zdechly.Taka jest prawda.To ze sa to jest czysta fikcja..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 12:16
~~217 napisał(a): Ale niech jeszcze się zastanowi ... :P Działka została sprzedana w czerwcu 2006r. Pan Roman był wówczas członkiem PISu ! Wystąpił z niego dopiero 22.12 2007r :>
Ależ musi się wstydzić ,ze tak się wypiera PIS swego członka ... :D


Z tego co widzimy ani się nie chwali ani się nie wypiera.
A że wtedy był , co z tego ? Przecież PiS niczego nie sprzedawał.
Poza tym czy sprzedaż to przestępstwo?
Przypominam, że główny problem to mała - kluczowa działeczka, którą wyrwał z całości poprzednik. Czy nie w ostatnim dniu swojego urzędowania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~N...Antek niezalogowany
21 października 2014r. o 13:01
Może nie przestępstwo tylko nieodpowiedzialność .. ?
Czy zaręczysz ,że tam tylko niedopatrzenie było ? Kto wyceniał i co spowodowało kilkakrotny wzrost ceny..? w ciagu roku ?
Rozwiń jeśli mozesz sprawę tej działeczki bo możliwe ,że jestem w niewiedzy ?
Nie jestem przedsiębiorcą bolesławieckim ...ot tak szkoda mi się zrobiło ,że naiwniak jestem ...w jakąs tam sprawiedliwosć społeczną wierzyłem ...w solidarnosć ...w lewicowość kandydatów...
Każdy..bezwzględnie każdy ..z kandydatów patrzy by ugrac coś dla siebie ...Altruistów brak!"Smutno mi Boże "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 października 2014r. o 14:13
to jak tak cichutko zapytam
rządzi nadal Roman?...coklowiek to znaczy-''rządzi''

dlaczego więc POZWOLIŁ na sfinansowanie z PIENIĘDZY MAGISTRATU krzyża ''milenijnego'' ?
mój wniosek?... niewielu potencjalnych wyborców popiera Romana który i tak swoimi poczynaniami pokazuje w jak głębokim ''tyle''ma ich samych i ich głosy
za to może zawsze liczyć na ''żelazny (raczej moherowy) elektorat a ten w tej chwili ''pieje z rozkoszy'' ...

dlaczego więc widząc takie poczynania żaden z kandydatów nie drze japy na temat tej kasy która tak do końca nie była ''magistracka'' :>
strach przed ''sukienkowymi'' ?..to kolejny powód bym żadnego z was nie wybrał :>
dlaczego nie ma w ''magistracie'' podobnej ''fundacji'' dla np. matek samotnie wychowującej dziecko?... czy dlatego że bolesławiecki ''mops'' oferuje takim po 20-30 złotych zasiłku?

nie odkupicie takim ''gestem'' swoich przewin :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza