Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 1
~mir.ko niezalogowany
20 października 2014r. o 13:42
falco napisał(a):
''młodości ty nad poziomy wylatuj''
to przemawia ''mir.co :) ..chęć dokonania prawdziwych zmian by im samym i ich dzieciom żyło się tu na tyle dobrze ,by nie musiały uciekać z tego miasteczka,by nie zyli w ciągłym strach co przyniesie jutro...
jest jeszcze jeden czynnik...młodzi nie są zepsuci władzą a obecna tak... :>


wiek urzednika czy radnego nie jest cechą która podnosi zaufanie. przypomne ci :
w listopadzie 2010 wybrana została nowa Rada Miasta. młodzi ludzie wybrali do Rady także młodych radnych. na 3ciej sesji już na początku grudnia Rada Miasta poparła podwyżke wynagrodzenia dla prezydenta do praktycznie maksymalnego możliwego poziomu. jednogłośnie.

i to samo zrobił byś to ty czy ja gdybyśmy tam trafili. :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~217 niezalogowany
20 października 2014r. o 16:10
Cztery lata temu Bogusław Nowak mówił tak :
Co uznaje Pan za największą porażkę Piotra Romana?

- Według prognozy Regionalnej Izby Obrachunkowej, Bolesławiec na koniec roku ma mieć 71 milionów złotych długu. To nie ja uznaję to za największą porażkę, to jest największa porażka. Przedwyborczy festiwal inwestycji mógłby kosztować mniej. Kolekcja porażek Piotra Romana jest znacznie większa. Przez osiem lat jego kadencji wspaniały teren przy ulicy Łokietka jest niezagospodarowany, a sprawa z inwestorem ciągnie się w sądzie. Jej finał może być finansowo drastyczny dla budżetu miasta. Mówimy o placu sprzedanym przez miasto za 4,1 miliona złotych. Niedługo po oddaniu go w użytkowanie wieczyste zmieniono plan zagospodarowania tak, żeby na placu można było postawić większy sklep. Wraz z radnymi opozycji głosowałem przeciwko tej zmianie, ale oczywiście głosy radnych PiS i Ziemi Bolesławieckiej przeważyły. Potem użytkownicy wieczyści sprzedali ten teren za 15 milionów złotych. I do dzisiaj plac stoi pusty. Prokuratura nie doszukała się złamania prawa, ale już te przytoczone fakty dowodzą, że sprawa woła o pomstę do nieba. A to niejedyny przykład absurdalnego gospodarowania nieruchomościami w Bolesławcu. Chora gospodarka dotyczy nie tylko gruntów, ale i lokali komunalnych. Proszę sobie wyobrazić jedną klatkę w kamienicy, w której dwa mieszkania komunalne stoją od lat puste. A ludzie na liście mieszkaniowej czekają na przydziały.

Coś było na rzeczy bo Nowak nie został skazany za pomówienia...
Dlaczego więc Falco straszycie ? Ma rację Bolesław ,ze głośno było w mieście i o innych "okazjach" za rządów Pisu (tak ,tak Roman i koledzy z tego ugrupowania się wywodzą !)
Ciekawe dlaczego nie chcą nadal występować pod Pisowskim szyldem...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kierowca niezalogowany
20 października 2014r. o 16:21
Teraz wiem kto jest odpowiedzialny za to badziewie na szybie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 października 2014r. o 18:00
217 :)
Falco nie należy do tych na którego tupnie się nogą a ten schowa się do norki
mówiłem i mówić będę to co myślę i to co widzę dookoła a widzę ''szambo polityczne'' które dotyczy każdej z tych bolesławieckich partyjek...bez wyjątku
żaden z tych ''kandydatów'' nie ma nam mieszkańcom nic do zaoferowania a jedyne co jest dla nich ważne to szerokie i głębokie ''koryto''
szczerze?...rzygać mi się chce jak widzę ten ich pęd do władzy w którym to pędzie gotowi są sprzedać nie tylko was ale i siebie
:>
i tak będzie...przekonacie się sami ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
20 października 2014r. o 18:16
falco napisał(a): 217 :)
Falco nie należy do tych na którego tupnie się nogą a ten schowa się do norki
mówiłem i mówić będę to co myślę i to co widzę dookoła a widzę ''szambo polityczne'' które dotyczy każdej z tych bolesławieckich partyjek...bez wyjątku
żaden z tych ''kandydatów'' nie ma nam mieszkańcom nic do zaoferowania a jedyne co jest dla nich ważne to szerokie i głębokie ''koryto''
szczerze?...rzygać mi się chce jak widzę ten ich pęd do władzy w którym to pędzie gotowi są sprzedać nie tylko was ale i siebie
:>
i tak będzie...przekonacie się sami ;)


Niestety prawo jest nieubłagane .Ktoś miastem musi rządzić.Dlaczego Pan się nie zadeklarował do nowej rady ?
Krytykuje Pan wszystkich nie zważając na żadne argumenty.
To pierwsze wolne wybory w historii .Zatem jeśli nie teraz to kiedy .Jeśli nie my to kto? Czy liczy Pan na to że urzędnicy sami oddadzą przywileje i zwolnią swoje rodzinki ?
Ubrali białe kołnierzyki , białe rękawiczki i tak zamotali społeczeństwo że teraz ono samo ich najlepiej broni.

Pan panie Falco niestety jest tego najlepszym przykładem.
Krytykuje Pan władzę za nepotyzm ale jeszcze bardziej krytykuje Pan opozycję tej władzy ZA TO ŻE CHCE DOKONAĆ ZMIAN.
Ma Pan lepszy pomysł niż my /KWW WASZA RADA / ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
20 października 2014r. o 18:22
falco napisał(a):
:>
i tak będzie...przekonacie się sami ;)


Witaj Falconetti :D zwątpiłeś w naszych lokalnych patryjotów ;) szkoda , przecież nadzieja winna umierać ostatnia :)
Wszystko co jest widoczne na lokalnym podwórku to obraz(odbicie) ogólnopolskiej sytuacji ...tak jest w naszym kraju. Wszyscy obiecują a potem nie chcą się dzielić :D

Nowa Zelandia czeka..Australia też. Można pobrać formularze ze strony internetowej , wysłać do ambasady. Poczekać na odzew. Do Australii wymagany jest dobry stan zdrowia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 października 2014r. o 18:50
PanM napisał(a): Niestety prawo jest nieubłagane .Ktoś miastem musi rządzić.Dlaczego Pan się nie zadeklarował do nowej rady ? Krytykuje Pan wszystkich nie zważając na żadne argumenty. To pierwsze wolne wybory w historii .Zatem jeśli nie teraz to kiedy .Jeśli nie my to kto? Czy liczy Pan na to że urzędnicy sami oddadzą przywileje i zwolnią swoje rodzinki ? Ubrali białe kołnierzyki , białe rękawiczki i tak zamotali społeczeństwo że teraz ono samo ich najlepiej broni. Pan panie Falco niestety jest tego najlepszym przykładem. Krytykuje Pan władzę za nepotyzm ale jeszcze bardziej krytykuje Pan opozycję tej władzy ZA TO ŻE CHCE DOKONAĆ ZMIAN. Ma Pan lepszy pomysł niż my /KWW WASZA RADA / ?


Panie ''em''

''ktoś'' nie znaczy ktokolwiek ;)
dlaczego się nie ''zadeklarowałem''?..bo brzydzi mnie taka ''polityka'' jaką się w tym mieście uprawia(jak zauważyła Virgo-w kraju też :D )
krytykuję nie zważając na argumenty?...o jakich ''argumentach'' to Pan pisze?...co przemawia za którymkolwiek ''kandydatem''?...samo pustosłowie oparte na ''obietnicach ''których nikt nie dotrzyma...Pan też ;)

krytykuję władzę za nepotyzm bo jest to fakt a was ''opozycję'' nie za próbę zmian, tylko za formę w jakiej próbujecie ich dokonać...taka forma skazuje was na niepowodzenie a wręcz na dotkliwą porażkę...
czy mam lepszy pomysł?...ja już dokonałem wyboru a was wybierać nie zamierzam co nie znaczy że nie będę patrzył na wasze ''dokonania'' :D
Panie ''em'' ''oni'' zamotali społeczeństwo? a co Pan teraz robi? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
20 października 2014r. o 23:12
PanM zrezygnował z kandydowania na prezydenta i w ciepłych słowach wypowiada się o P. Romanie. A nusz jakaś łaska na niego spłynie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza