Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Niania do dziecka

~ULA niezalogowany
17 października 2014r. o 15:13
Witam juz nie długo muszę wrócić do pracy chciała bym wiedziec ile płacicie swoim opiekunką ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5219
#Madlen nieaktywny
17 października 2014r. o 21:05
~ULA napisał(a): Witam juz nie długo muszę wrócić do pracy chciała bym wiedziec ile płacicie swoim opiekunką ??


Witaj!

Ja jestem z "drugiej" strony, tzn. jestem nianią. Mam płatne 8zł/h. Myślę, że to dobra stawka, jestem zadowolona. Opiekuje się dzieckiem (2 latka), wychodzę na spacery, wycinam, kleję i tańczę. Jak trzeba zrobić coś dodatkowego, to nie ma problemu-np:małe zakupy i ostatnio nawet wizyta u dentysty :D
Dobra stawka to DOBRA niania!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niania niezalogowany
17 października 2014r. o 21:32
Ja tez jestem Niania nie biore za godziny,tylko 500.00zl miesięcznie.Zajmujesie DZIECKIEM przygotowuje częściowo obiad.Wyprowadzam dziecko i psa na spacer.Nie wesze po domu,tylko ciężko pracuje.Piore dziecka rzeczy.Jak dziecko spi to zdaze posprzatac.Zjadam z PANSTWEM obiad i ide do domu.Jak Panstwo sa w dobrym humorze to jeszcze stowke dorzuca.Traktuja mnie jak członka rodziny.Jak sa moje imieniny lub urodziny to Pani robi uroczysta kolacje i dostaje bardzo dużo roznych prezentow i TAXI odwozi mnie do domu.Radze wziąć taka FUCHE!....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2014r. o 21:49
~ULA napisał(a): Witam juz nie długo muszę wrócić do pracy chciała bym wiedziec ile płacicie swoim opiekunką ??


Jedno zdanie i aż pięć błędów to jakaś masakra!

Czy tak ciężko napisać jedno zdanie poprawnie?
"Witam już niedługo muszę wrócić do pracy, chciałabym wiedzieć ile płacicie swoim opiekunkom?"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~karolina niezalogowany
17 października 2014r. o 21:49
chętnie się zaopiekuje dzieckiem cena do uzgodnienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2014r. o 22:01
~ napisał(a):
~ULA napisał(a): Witam juz nie długo muszę wrócić do pracy chciała bym wiedziec ile płacicie swoim opiekunką ??


Jedno zdanie i aż pięć błędów to jakaś masakra!

Czy tak ciężko napisać jedno zdanie poprawnie?
"Witam już niedługo muszę wrócić do pracy, chciałabym wiedzieć ile płacicie swoim opiekunkom?"
Ciezko bo się spiesz bo ide do następnej pracy na noc!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Matka niezalogowany
17 października 2014r. o 22:06
~karolina napisał(a): chętnie się zaopiekuje dzieckiem cena do uzgodnienia
Za Godz.7zl w dni robocze ,10 zl w swieta.Prosze o telefon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~karolina niezalogowany
17 października 2014r. o 22:10
693008144
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie