Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Niania do dziecka

~jola niezalogowany
18 października 2014r. o 18:54
ja płaciłam swojej niani 12zł/h ,pracowała po 8 godzin dziennie przez 6 dni,w sobotę 18zł na godzinę ale p[raca tylko 4 godzinki bo w sobote zwykle na spokojnie chciałam zaliczyc fryzjera zakupy itp.Moja niania nie narzekała,ja byłam pewna ze dziecko jest pod super opieką.Jaka płaca taka praca.Proste.Jeśli ja widzę że ktos pracuje za 500zł na miesiąc .....to ja przepraszam 3zł na godzinę czy ile wychodzi?chyba ze mówimy o 5ciu dniach w miesiącu.Aha i od stycznia znowu będę potrzebować niani.Stawka ta sama 12zł i 18zł.Kto ew by chciał się podjąć opieki to proszę o pozostawienie maila.Odrazu zaznaczam że opieka jest u mnie w domu,nie trzeba gotować jedynie podac dziecku posiłek i spędzić z nim jakoś fajnie czas.Dziecko ,córcia ma 5 lat.Dodatkowo zawsze zostawiam 50zł na dzień dla niani jesli ew dziecko na spacerze by chciało jakis smakołyk czy picie.:)Pozdrawiam!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Esmeraldiunaass niezalogowany
18 października 2014r. o 19:10
to wstyd i hańba, zeby proponować niani stawki 1-3 zł za godzine i moze jeszcze kazac siedziec cały dzień z rozwrzeszczaną "pociechą". To nie 3 świat żeby pracowac za takie głodowe stawki a rodzice któzy proponuja takie stawki sami powinni za swoją prace tyle dostawac i powinien im jezor odpasc jak dadza taka paskarską oferte, niech was piekło pochlonie i diabeł plage ześle jak tak traktujecie ludzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2014r. o 19:12
~Niania napisał(a): Ja tez jestem Niania nie biore za godziny,tylko 500.00zl miesięcznie.Zajmujesie DZIECKIEM przygotowuje częściowo obiad.Wyprowadzam dziecko i psa na spacer.Nie wesze po domu,tylko ciężko pracuje.Piore dziecka rzeczy.Jak dziecko spi to zdaze posprzatac.Zjadam z PANSTWEM obiad i ide do domu.Jak Panstwo sa w dobrym humorze to jeszcze stowke dorzuca.Traktuja mnie jak członka rodziny.Jak sa moje imieniny lub urodziny to Pani robi uroczysta kolacje i dostaje bardzo dużo roznych prezentow i TAXI odwozi mnie do domu.Radze wziąć taka FUCHE!....
pani, państwo, szlachta i mały panicz, jakby cie traktowali jak członka rodziny to by ci placili godnie, a tak to owszem ttraktują cie jak członka i kropka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7865
#basiek87 nieaktywny
18 października 2014r. o 19:16
~Esmeraldiunaass napisał(a): to wstyd i hańba, zeby proponować niani stawki 1-3 zł za godzine i moze jeszcze kazac siedziec cały dzień z rozwrzeszczaną "pociechą". To nie 3 świat żeby pracowac za takie głodowe stawki a rodzice któzy proponuja takie stawki sami powinni za swoją prace tyle dostawac i powinien im jezor odpasc jak dadza taka paskarską oferte, niech was piekło pochlonie i diabeł plage ześle jak tak traktujecie ludzi


Może pomyśl o tym, że ktoś zarabia najniższą krajową:) To skąd ma mieć pieniądze, żeby np dać 10zl/h???? To już nieopłacalne, lepiej zostać w domu na wychowawczym...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2014r. o 19:25
basiek87 napisał(a):
~Esmeraldiunaass napisał(a): to wstyd i hańba, zeby proponować niani stawki 1-3 zł za godzine i moze jeszcze kazac siedziec cały dzień z rozwrzeszczaną "pociechą". To nie 3 świat żeby pracowac za takie głodowe stawki a rodzice któzy proponuja takie stawki sami powinni za swoją prace tyle dostawac i powinien im jezor odpasc jak dadza taka paskarską oferte, niech was piekło pochlonie i diabeł plage ześle jak tak traktujecie ludzi


Może pomyśl o tym, że ktoś zarabia najniższą krajową:) To skąd ma mieć pieniądze, żeby np dać 10zl/h???? To już nieopłacalne, lepiej zostać w domu na wychowawczym...
spoko ja to rozumiem, ale o tym trzeba pomyślec zanim sei ktos zabierze to robienia dzieci, a jak juz wpadka jest no to trzeba bidowac, bo placenie takie nedzne grosze i zmuszanie innych do bidowania to tez chamstwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2014r. o 19:31
~ napisał(a):
basiek87 napisał(a):
~Esmeraldiunaass napisał(a): to wstyd i hańba, zeby proponować niani stawki 1-3 zł za godzine i moze jeszcze kazac siedziec cały dzień z rozwrzeszczaną "pociechą". To nie 3 świat żeby pracowac za takie głodowe stawki a rodzice któzy proponuja takie stawki sami powinni za swoją prace tyle dostawac i powinien im jezor odpasc jak dadza taka paskarską oferte, niech was piekło pochlonie i diabeł plage ześle jak tak traktujecie ludzi


Może pomyśl o tym, że ktoś zarabia najniższą krajową:) To skąd ma mieć pieniądze, żeby np dać 10zl/h???? To już nieopłacalne, lepiej zostać w domu na wychowawczym...
spoko ja to rozumiem, ale o tym trzeba pomyślec zanim sei ktos zabierze to robienia dzieci, a jak juz wpadka jest no to trzeba bidowac, bo placenie takie nedzne grosze i zmuszanie innych do bidowania to tez chamstwo


Boshe widzisz to i nie grzmisz. A kto tu mówi o wpadce??? Większość społeczeństwa zarabia najniższą krajową i dają radę finansowo. Jakby nie decydowali się na dzieci to kiepsko widzę naszą przyszłość. Zarabiają mało czyli już nie mogą rodzic dzieci??? Dzieci tylko dla bogaczy?? Chyba trochę nie przemyślałaś tego co napisałąś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2014r. o 20:02
~ napisał(a):
~ napisał(a):
basiek87 napisał(a):
~Esmeraldiunaass napisał(a): to wstyd i hańba, zeby proponować niani stawki 1-3 zł za godzine i moze jeszcze kazac siedziec cały dzień z rozwrzeszczaną "pociechą". To nie 3 świat żeby pracowac za takie głodowe stawki a rodzice któzy proponuja takie stawki sami powinni za swoją prace tyle dostawac i powinien im jezor odpasc jak dadza taka paskarską oferte, niech was piekło pochlonie i diabeł plage ześle jak tak traktujecie ludzi


Może pomyśl o tym, że ktoś zarabia najniższą krajową:) To skąd ma mieć pieniądze, żeby np dać 10zl/h???? To już nieopłacalne, lepiej zostać w domu na wychowawczym...
spoko ja to rozumiem, ale o tym trzeba pomyślec zanim sei ktos zabierze to robienia dzieci, a jak juz wpadka jest no to trzeba bidowac, bo placenie takie nedzne grosze i zmuszanie innych do bidowania to tez chamstwo


Boshe widzisz to i nie grzmisz. A kto tu mówi o wpadce??? Większość społeczeństwa zarabia najniższą krajową i dają radę finansowo. Jakby nie decydowali się na dzieci to kiepsko widzę naszą przyszłość. Zarabiają mało czyli już nie mogą rodzic dzieci??? Dzieci tylko dla bogaczy?? Chyba trochę nie przemyślałaś tego co napisałąś.





No,może nie dla bogaczy ale i nie dla nędzarzy,tak sie zastanawiam czy te dzieci w biednych rodzinach bardzo są wdzięczne rodzicom ,ze na nic ich nie stać i wiecznie muszą zazdrościć innym dzieciom i tylko pomarzyc sobie moga aby mieć to co mają dzieci z zamożnych rodzin [zamożnych nie znaczy bogaczy,tylko chodzi o dostatek czyli ,że nie brakuje na to czy owo]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2014r. o 20:10
~ napisał(a):
~ napisał(a):
basiek87 napisał(a):
~Esmeraldiunaass napisał(a): to wstyd i hańba, zeby proponować niani stawki 1-3 zł za godzine i moze jeszcze kazac siedziec cały dzień z rozwrzeszczaną "pociechą". To nie 3 świat żeby pracowac za takie głodowe stawki a rodzice któzy proponuja takie stawki sami powinni za swoją prace tyle dostawac i powinien im jezor odpasc jak dadza taka paskarską oferte, niech was piekło pochlonie i diabeł plage ześle jak tak traktujecie ludzi


Może pomyśl o tym, że ktoś zarabia najniższą krajową:) To skąd ma mieć pieniądze, żeby np dać 10zl/h???? To już nieopłacalne, lepiej zostać w domu na wychowawczym...
spoko ja to rozumiem, ale o tym trzeba pomyślec zanim sei ktos zabierze to robienia dzieci, a jak juz wpadka jest no to trzeba bidowac, bo placenie takie nedzne grosze i zmuszanie innych do bidowania to tez chamstwo


Boshe widzisz to i nie grzmisz. A kto tu mówi o wpadce??? Większość społeczeństwa zarabia najniższą krajową i dają radę finansowo. Jakby nie decydowali się na dzieci to kiepsko widzę naszą przyszłość. Zarabiają mało czyli już nie mogą rodzic dzieci??? Dzieci tylko dla bogaczy?? Chyba trochę nie przemyślałaś tego co napisałąś.
no spoko ja wszystko rozumiem, ale czy to powod zeby ponizac ludzi propozycja zaplaty 1-3 zł za godzine ? to moze sami niech se za tyle pracują i zobaczymy jak to bedzie wygladac, praca za taka stawke to jawne poniżenie a pracy przy niejednym dziecku jest od cholery a najlepiej, zeby za to 1 zł na godzine to ogarnac całaa chałupe, wyprać, wyprowadzic psy i jeszcze podlac kwiatki, no ludzie litości nie dziwota, że robicie za najniższa stawke jak niewolnicy skoro macie wymagania zeby za wasza ciezką prace i czas płacono wam 1-3 zł :) jak ktos ceni sie tak nisko to ja dam 2 zeta i browara za skoszenie mi łąki, takie stawki to chamstwo po prostu, każdy może rodzić dzieci nawet jak jest na bezrobce, tutaj rozmowa dotyczy tego, że ludzie nie maja wstydu i proponuja 200 zł czasem za 160 godzin roboty, no dajcie spokoj więcej ambicji bo bedziecie za najnizsza cale zycie robic cebulaki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.