Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 4
~Wyborca niezalogowany
20 października 2014r. o 19:09
Panie Stanisławie,Czesławie Zmaczyński z K.W.W. Piotra Romana ma Pan mój głos...!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 20:02
~Wyborca napisał(a): Panie Stanisławie,Czesławie Zmaczyński z K.W.W. Piotra Romana ma Pan mój głos...!!!

PO wizycie w Zespole Szkół na Dolnych Młynach ma pan głosy wszystkich rodziców wkur.....ch na tłok w klasach gimnazjalnych oraz pierwszych szkoły podstawowej.Wręczone dzieciom gry (z środków budżetowych !) podczas tej uroczystości zaogniły tylko sytuację.To kompromitacja pana jako radnego osiedlowego z Komitetu Miłościwie Nam Panującego zresztą obecnego podczas tej hucpy.PS. Rodzice pierwszoklasistów z innych szkół pytają czy inni radni towarzystwie włodarza wejdą w rolę św. Mikołaj ale jeszcze w pażdzierniku !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaa niezalogowany
20 października 2014r. o 20:09
a ja mam takie pytanie do kandydatow na radnych czy tak by sie pchali i mydlili oczy ludziom co to oni nie zrobia dla boleslawca jak by musieli to robic za free i bez zadnych przywileji ciekawe ilu by bylo kandydatow??????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tylda niezalogowany
20 października 2014r. o 20:26
I ja pamiętam kwotę jaką przyszło mi płacić za przedszkole... Stawka wyższa niż w Warszawie... i pamiętam kto poparł wtedy prezydenta i głosował za tym... pamiętam!!

Trzeba wybrać młodych, z głową i chęcią, którzy coś zrobią, a nie będą głosować, bo tak trzeba...

Przypatrzcie się Pawłowi i Piotrkowi - te kandydatury wniosą świeży powiew i lepsze spojrzenie na sprawy nas otaczające...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jadwiga P. niezalogowany
20 października 2014r. o 20:39
Zaglosuje na Pania Idalie Koware.Tylko Kongres Nowej Prawicy może cos zmienić nikt inny....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12786
#Piotr Żak nieaktywny
20 października 2014r. o 20:40
Popieram Piotrka Klasę,za styl,fachowość i otwartość na ludzi. :)

www.piotrzak.boleslawiec.pl, FACEBOOK- www.facebook.com/architektpiotrzak,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 20:45
Piotr Żak napisał(a): Popieram Piotrka Klasę,za styl,fachowość i otwartość na ludzi. :)
Bo masz na pewno PSA!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12786
#Piotr Żak nieaktywny
20 października 2014r. o 21:04
Mamy z Kasią suczkę,staruszkę,17- letnią i dobrze nam z nią...popieram Piotrka za pasję ochrony dziedzictwa kulturowego-zabytków! Za kontakt z ludźmi i naszymi braćmi mniejszymi :)

www.piotrzak.boleslawiec.pl, FACEBOOK- www.facebook.com/architektpiotrzak,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego