Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 4
~bobo niezalogowany
20 października 2014r. o 21:09
niema to jak na parapecie papiery wypełniać hahaha fotka nie zła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oky niezalogowany
20 października 2014r. o 21:36
~tylda napisał(a): I ja pamiętam kwotę jaką przyszło mi płacić za przedszkole... Stawka wyższa niż w Warszawie... i pamiętam kto poparł wtedy prezydenta i głosował za tym... pamiętam!!

Trzeba wybrać młodych, z głową i chęcią, którzy coś zrobią, a nie będą głosować, bo tak trzeba...

Przypatrzcie się Pawłowi i Piotrkowi - te kandydatury wniosą świeży powiew i lepsze spojrzenie na sprawy nas otaczające...

Nie znam pana Piotra ale pan Paweł mając dwójkę dzieci najlepiej rozumie tę sytuację proszę mu zaufać.Emeryt dobrze sytuowany nigdy was nie zrozumie!Dla włodarza zaś 3 kino jest ważniejsze niż nasze dzieci.Też mam na osiedlu radnego figuranta z Komitetu włodarza.Żyją z naszych podatków i budują sobie pomniki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
20 października 2014r. o 21:40
~bobo napisał(a): niema to jak na parapecie papiery wypełniać hahaha fotka nie zła


Jak widać na zdjęciu, krzesłem służą tylko inwalidom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 0:00
~jaa napisał(a): a ja mam takie pytanie do kandydatow na radnych czy tak by sie pchali i mydlili oczy ludziom co to oni nie zrobia dla boleslawca jak by musieli to robic za free i bez zadnych przywileji ciekawe ilu by bylo kandydatow??????????


Za komuny radni działali społecznie , nikt nie pobierał żadnych pieniędzy :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 0:15
~ napisał(a):
~jaa napisał(a): a ja mam takie pytanie do kandydatow na radnych czy tak by sie pchali i mydlili oczy ludziom co to oni nie zrobia dla boleslawca jak by musieli to robic za free i bez zadnych przywileji ciekawe ilu by bylo kandydatow??????????


Za komuny radni działali społecznie , nikt nie pobierał żadnych pieniędzy :>


Najlepszy sposób to spytać się każdego o to czy gdy zostanie wybrany zrzeknie się dochodów finansowy związanych z zasiadaniem w radzie.
Jeżeli taki się znajdzie to ma mój głos bez względu na to czy jest: czerwony; czarny; hetero czy homo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obserwator niezalogowany
21 października 2014r. o 4:20
~bobo napisał(a): niema to jak na parapecie papiery wypełniać hahaha fotka nie zła


"bobo" Chciałeś "zabłysnąć" - ale Ci nie wyszło... :)
Po prawej stronie widoczne wolne krzesełko i stoliczek... :)

Ps: Już nawet dzieci w przedszkolu znają tę rymowankę,którą Tobie zacytuję: "Jak nie Potrafisz - nie pchaj się na afisz"... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 października 2014r. o 6:54
~ napisał(a):

Najlepszy sposób to spytać się każdego o to czy gdy zostanie wybrany zrzeknie się dochodów finansowy związanych z zasiadaniem w radzie.
Jeżeli taki się znajdzie to ma mój głos bez względu na to czy jest: czerwony; czarny; hetero czy homo.


Dokładnie :) Uwielbiam Mądrych Ludzi. Zastrzeżenia miałbym tylko do tego homo :D

Drogi Imienniku , nie odpowiedziałeś na pytanie potencjalnego wyborcy , to nie ładnie . A chcesz o etyce rozmawiać ... :|

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 9:01
Bzdura. Niech radny po prostu pracuje. Taki klasa na którego zagłosuje musiałby co najmniej dwa razy w miesiącu zamykać swój gabinet i iść na sesję, komisję, dyżur czy jakieś spotkanie. Chcę żeby nie tracił na tym finansowo. Im więcej przedsiębiorców w radzie tym lepiej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.