Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 5
~za niezalogowany
22 października 2014r. o 17:41
Łukasz Molak rzeczywistym liderem na osiedlu właśnie dla takich jak on zostały stworzone 1 mandatowe okręgi wyborcze.Koniec z radnymi którzy byli wybierani zajmując ;2-3 a nawt 4 miejsce na liście z grzeczności nie wymienię nazwisk(za chwilę sami odezwą się na forum).Koniec z partyjniactwem ogólnopolskich tworów oraz partią Ratusza, chociaż się przefarbowali np. "3 w jednym",platforma czytaj popaprańcy to przy urnie nie mają szans.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
22 października 2014r. o 17:48
~za napisał(a): Łukasz Molak rzeczywistym liderem na osiedlu właśnie dla takich jak on zostały stworzone 1 mandatowe okręgi wyborcze.Koniec z radnymi którzy byli wybierani zajmując ;2-3 a nawt 4 miejsce na liście z grzeczności nie wymienię nazwisk(za chwilę sami odezwą się na forum).Koniec z partyjniactwem ogólnopolskich tworów oraz partią Ratusza, chociaż się przefarbowali np. "3 w jednym",platforma czytaj popaprańcy to przy urnie nie mają szans.


ZA chwilę Łukasz zostanie nazwany masonem , żydem i moherem! to znaczy żejest dla w/w zagrożeniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wyborca niezalogowany
22 października 2014r. o 18:01
Łukaszu,Zygmuncie MOLAK z K.W.W. Ziemia Bolesławiecka (czytaj - Unia Wolności)...
O wszystko mógłbym Ciebie podejrzewać ale nie kandydowanie pod tym szyldem...
Myślałem,że Ciebie znam oraz szanuję za to co Robisz i jaki Jesteś...
Jednak teraz widzę jak bardzo się myliłem...

Ps: Po takim zachowaniu zmieniam swe zdanie co do Twojej osoby...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kolega z podwórka niezalogowany
22 października 2014r. o 18:18
~Wyborca napisał(a): Łukaszu,Zygmuncie MOLAK z K.W.W. Ziemia Bolesławiecka (czytaj - Unia Wolności)...
O wszystko mógłbym Ciebie podejrzewać ale nie kandydowanie pod tym szyldem...
Myślałem,że Ciebie znam oraz szanuję za to co Robisz i jaki Jesteś...
Jednak teraz widzę jak bardzo się myliłem...

Ps: Po takim zachowaniu zmieniam swe zdanie co do Twojej osoby...


A co masz do zarzucenia Ziemi Bolesławieckiej i jej działalności? To jedyne ugrupowanie ze startujących które robi dla ludzi i to społecznie, a nie tylko przed wyborami się puszy jak inni. I nie kłam, że szanujesz Łukasza, bo byś mu tak nie pisał, nie pisał być kłamstw! Jesteś poprostu hejterem konkurencyjnego komitetu, ale cóż, prawda sama się obroni. Przekonasz się 16 listopada. Brawo Łukasz, Brawo Ziemia Bolesłąwiecka, która jest z bolesławianami nei tylko przy wyborach!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ratusz niezalogowany
22 października 2014r. o 18:39
I jest reakcja ratusza na słowa krytyki wobec ich kandydatów i kłamstw jakie opowiadają wyborcą,
!! !! Inwestycyjny boom ze środków UE !! !!
i jest wychwalanie władzy
żałosne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Komisarz Ludowy niezalogowany
22 października 2014r. o 18:49
Kandydat Molak TAK,Ziemia Obiecana Tak,Uniawolnosci NIE.Kto nalezal do Unii Wolnosci na tych nie GLOSUJCIE!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Felix niezalogowany
22 października 2014r. o 19:04
~Komisarz Ludowy napisał(a): Kandydat Molak TAK,Ziemia Obiecana Tak,Uniawolnosci NIE.Kto nalezal do Unii Wolnosci na tych nie GLOSUJCIE!!!!


Czy Molak należy do partii? czy Zb to partia? Kto jeszcze pamięta pierwotne wartości UW to wie jakie wartości przyświecały tej formacji. Potem wszystko podeptano, a tej partii już nie ma kilkanaście lat. O czym więc cierpicie? Do stylu Mazowieckiego z UW brakuje dzisiejszym politykom wiele. ZB to STOWARZYSZENIE, a nie PARTIA dyletanaci!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Basienka niezalogowany
22 października 2014r. o 19:14
Przefarbowane Lisy trzymają szyld Ziemi Obiecanej.Widziales kto siedział za STOLEM PREZYDIALNYM.Bo ja slepa nie jestem.Jeszcze brakowało PREZESA od wody....

Zmoderowano 22.10.2014 godz.20:40 - powód: cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.