Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 5
~Kandydat niezalogowany
22 października 2014r. o 19:20
A co myślisz ze obecne partie będą istniały wiecznie .Tych Partii już nie ma !! Zostala po nich kamieni kupa i WIELKA ****..za przeproszeniem!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znawca niezalogowany
22 października 2014r. o 20:00
korzenie CARA i jego bojarów są w Uni Wolności bto oni zdradzili ideały Solidarności a teraz występują w roli bezpartyjnych samorządowców!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 października 2014r. o 20:17
~Felix napisał(a): Kto jeszcze pamięta pierwotne wartości UW to wie jakie wartości przyświecały tej formacji.


Pamiętamy doskonale - dorwać się do władzy z komuchami gwarantując im za to prawo do zagrabienia państwowego mienia. Kwintesencją prawdziwych wartości jest prześladowany A.Michnik, który w nagrodę za zdaną maturę objechał całą Europę, w ścisłym więzieniu pisał potężne dzieła z olbrzymią bibliografią, w 1988 (przed okrągłym stołem!) jeździł sobie do Moskwy a w 1989 przez pół roku siedział sobie w archiwach SB (zbierał kwity?) potem zabraniając tego komukolwiek. Kuroń negocjował z komuchami podzielenie się władzą przez pułkownika Lesiaka (tego od "szafy Lesiaka" - który potem w"wolnej" rzekomo Polsce zbierał kwity na prawicowych polityków). Kuroń z Geremkiem ułożyli się z komunistami wyrolowując przy pomocy SB prawdziwych solidarnościowców a potem sankcjonując podział łupów przy Okrągłym Stole. Dzięki temu de facto media do dziś są w ich rękach.
Kiedy Olszewski próbował uwolnić Polskę od czerwonego raka UW wykorzystując Bolka zorganizowała zamach stanu znany jako Nocna Zmiana.
UW to neomarksiści i zdrajcy Polski w dużej części agenci SB!
Tu dowody

Długie - ale jest czarno na białym - to dokument jak było naprawdę!
[img=1414001826_wca6kza.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 października 2014r. o 20:20
~znawca napisał(a): korzenie CARA i jego bojarów są w Uni Wolności bto oni zdradzili ideały Solidarności a teraz występują w roli bezpartyjnych samorządowców!
TAK TO PRAWDA!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wyborca niezalogowany
22 października 2014r. o 20:26
~Kolega z podwórka napisał(a): A co masz do zarzucenia Ziemi Bolesławieckiej i jej działalności? To jedyne ugrupowanie ze startujących które robi dla ludzi i to społecznie, a nie tylko przed wyborami się puszy jak inni. I nie kłam, że szanujesz Łukasza, bo byś mu tak nie pisał, nie pisał być kłamstw! Jesteś poprostu hejterem konkurencyjnego komitetu, ale cóż, prawda sama się obroni. Przekonasz się 16 listopada. Brawo Łukasz, Brawo Ziemia Bolesłąwiecka, która jest z bolesławianami nei tylko przy wyborach!


"Kolega z podwórka" Gdzie w moich zdaniach są zarzuty co do Ziemi Bolesławieckiej(czytaj - Unia Wolności) i jej działalności... ??
Nie Możesz tylko sobie przypisywać oceny działalności tego ugrupowania... !!
Muszę Ciebie zaskoczyć,ale nie jestem żadnym hejterem konkurencyjnego komitetu ponieważ w tych wyborach nie startuję...
Chciałem powiedzieć,że też miałem okazję startować w wyborach - niestety z powodu metody Donta nie dane mi był zostać radnym.
Mając większą liczbę głosów od innych kandydatów dzięki właśnie tylko tej metodzie nie zostałem radnym naszej dzielnicy.
Przy obecnej metodzie okręgów jednomandatowych - byłbym z pewnością radnym.
Tak w jednym Masz rację "prawda sama się obroni" - w co zawsze święcie wierzę...
Mógłbym tak jeszcze dużo wymieniać przykładów dlaczego pozwoliłem sobie w taki o to sposób ocenić Łukasza...
Obserwowałem od lat jak się udziela i co robi dla innych nie tylko w Kościele...
Jednak tak jak wspomniałem powyżej jego start w obecnych wyborach wraz z tym ugrupowaniem jest dla mnie delikatnie mówiąc - wielkim zaskoczeniem... :)
Czytam,że Jesteś wielkim fanem Ziemi Bolesławieckiej,ale proszę nie zmuszaj pozostałych,aby byli tego samego zdania bo w wyborach tych nie startują tylko Twoi "idole"...

Zmoderowano 22.10.2014 godz.20:41 - powód: cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~yyy niezalogowany
22 października 2014r. o 20:33
~ napisał(a): TAK TO PRAWDA!!
Janusz to wyraźnie i dobitnie przedstawil.Tylko zawsze mi to mowi ,ze wydaje mu się ,ze to był jakiś dziwny sen.Ze to do czego doszło.To może wystapic tylko w snie.Jeszcze nas rozne cuda czekaja.Moze nawet takie,ze LWOW bez wojny do Polski powroci SAMOISTNIE....Oglosi się WOLNYM MIASTEM...Historia lubi platac FIGLE!!!

Zmoderowano 22.10.2014 godz.20:42 - powód: cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Repartiant niezalogowany
22 października 2014r. o 20:42
I co wtedy zrobicie.W REFERENDUM nie wlaczycie LWOWA???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zonia niezalogowany
22 października 2014r. o 21:07
Czytam to i śmieję się do rozpuku :) teraz ZB wg niektórych to UW, za parę stron ktoś nazwie ich PO, potem SLD, masoni, żydzi, a na końcu KGB :) Puknijcie się w łeb barany. Oj żebyście choć promil pomagali innym co oni! Co za banda... No cóż wybory i konkurencja polityczna nie śpi. A ja i tak zagłosuję na ZB
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza