Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 13
~pk niezalogowany
29 października 2014r. o 23:27
~no tak napisał(a): Pan Wolak ma się czym wykazać, i nie trzeba zadawać mu żałosnych pytań, by dowiedzieć się, jakie są skutki jego działalności: od lat udziela się społecznie - wystarczy przeanalizować jego pracę w domu dziecka, pracę dla dzieci z niezamożnych rodzin, pasję do rozwijania zainteresowań modelarstwem wśród dzieci i młodzieży, która zaowocowała nie tanią tandetną rozrywką, ale nie jednemu wybiła ona myśl z głowy o narkotykach, alkoholu, czy innych używkach. Pierwsza wykonana modernizacja zaplecza bloków mieszkalnych w naszym mieście (ul. Podgórna), to też zasługa Pana Wolaka, gdyby nie jego osobiste zaangażowanie i "wychodzenie po urzędach" problemu , to nie wiem, czy do dzisiaj byłaby ona wykonana. Także niech pan, panie pk, nie opowiada bzdur, tylko trzyma się konkretów, bo jak się zadaje żenujące pytania, to i szkoda na nie sensownie odpowiadać.



Śmierdzi mi to autoreklamą - ale skoro wdałem się w tą rozmowe to ją dokończę - nikt nie zabiera Panu Wolakowi tego co robi - nie jest jedynym w tym mieście który pomaga, pytanie proste - gdzie są pomysły na rozwój miasta? brak, jak ściągnąć młodzież do miasta? nie wie. Modelarstwo? niszowa sprawa ale jak najbardziej ciekawa - bardzo dobrze, że człowiek pomaga innym - ale po co pcha się do rady? Gadałem z moim faworytem - podał konkrety - zwiększenie budżetu na organizacje imprez sportowych w mosirze, zagospodarowanie dworca wschodniego, przeniesienie skateparku na stary odkryty basen - dobudowanie betonowych urządzeń dla deskorolkowców, co do pracy mojego kandydata - też z tego co mi wiadomo udziela się społecznie - wośp, organizacja imprez sportowych, działa chyba w 3 klubach i do tego jest strażakiem w OSP - to jest człowiek który powinien trafić na takie stanowisko - człowiek który odrazu podał same konkrety. Takie jest moje zdanie - dziękuję i dyskusje z mojej strony uważam za zamkniętą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maciej Mazur niezalogowany
30 października 2014r. o 0:13
Witam, ponieważ moje ulotki wyborcze jeszcze do mnie nie dotarły, a zostałem poinformowany iż na tym portalu jest rozmowa o mojej osobie, w skrócie przedstawię to co chciałbym zrobić będąc radnym.


*wyremontowanie wewnętrznych wjazdów oraz parkingów na ulicy Zygmunta Augusta
*przeniesienie skateparku na teren OWS MOSiR i wybudowanie od podstaw betonowych elementów w niecce basenu
*wybudowanie małego toru wyścigowego do kartingu, motocykli oraz samochodów (podobnego do tego w Starym Kisielinie)
*wspieram inicjatywe powstania OSP, która w nagłych przypadkach odciąży Państwową Straż Pożarną
*zwiększenie dotacji dla MOSiRu i powrót Otwratych Mistrzostw Bolesławca w których było 17 dyscyplin
*połączenie zimowego utrzymania dróg miasta oraz powiatu na terenie Bolesławca, aby nie dochodziło do sytuacji, w których pług przejeżdża przez jakąś ulicę z podniesionym lemieszem z błachego powodu jakim jest inny zarządca drogi
*jestem również za wprowadzeniem budżetu obywatelskiego

Wiele z moich propozycji podają również inne komitety wyborcze, a w związku z tym, iż nie jestem zamieszany w żadne zagrywki partyjne - poprę każdą dobrą decyzję bez względu na to, od jakiego komitetu wyszła. Nie chcę również wdawać się w anonimowe rozmowy na forach internetowych, stąd też gdyby ktoś miał jakieś pytania bądź uwagi proponuję kontakt przez facebooka, bądź też telefoniczny 668404538.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2014r. o 7:33
~Alicja napisał(a): Jeśli nie znacie Państwo działalności kandydata to nie zabierajcie głosu,bo jest to nieuczciwe. Zapytajcie Państwo ile swojego własnego czasu,ile lat pracy społecznej poświęcił ten Pan dla Domu Dziecka, ile własnej pracy, zaangażowania dla modelarzy z Bolesławca. Pamiętam tego Pana jak organizował akcję pomocy osobom starszym przed swiętami Bożego Narodzenia,byłam w tym okresie sympatykiem Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka.
Brawo ! niech Pan tak działa dalej dla społeczności bolesławieckiej.
Mam nadzieję,że oprócz mnie będzie bardzo dużo tych którzy to docenią.

krótkowzroczni obserwatorzy albo spokrewnieni wyborcy piszą jak wyżej
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Boleslawianin niezalogowany
30 października 2014r. o 7:44
GLOSUJE NA MACKA MAZURA!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zorientowany niezalogowany
30 października 2014r. o 7:55
Kto napisał. że P.Wolak załatwił pierwszą termomodernizację na ul. Podgórnej to tylko ściemnia ta termomodernizacja została wykonana jako jedna z ostatnich i to przeprowadził CIVITAS jako zarządca. Będę głosowała na p.Joanne Strzelecką jej działania nie tylko zawodowe doprowadziły do do takich sytuacji. Podajcie ilu młodych będzie miało chleb i mieszkanie z klejenia samolotów. ONI obecnie wolą odlecieć do innych cieplejszych krajów. Nie opisujcie bajek na tym forum. Zostawcie do p. W....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2014r. o 8:40
Panie 'pk", jeśli twierdzisz, że jest to autoreklama, to pomyliłeś pojęcia i przeczytaj sobie definicję tego słowa. Akurat jestem osobą niezależną i nikogo tutaj nie reklamuję. Nie lubię natomiast kryptoreklamy i hołdowania jakiemuś kandydatowi kosztem innych. Rozwój miasta ? Co to za pytanie ? Po pierwsze bardzo ogólnikowe, proponuję się obudzić, nie oszukujmy się, Bolesławiec nie rozwinie się na tyle, żeby uzyskać status super wygodnego miasteczka, gdzie każdy będzie chciał przyjeżdżać, w Bolesławcu wiele już uczyniono, dla każdej grupy wiekowej i co ? Napływają młodzi ? Czy ogólnie w ogóle z kraju wyjeżdżają i Polska się wyludnia, bo nasz rząd czyni wszystko, żeby tu nie chciało się żyć ? I sytuacja ta nie zależy od roli władz lokalnych.
Po drugie: piszesz o zwiększeniu budżetu w mosirze na organizację imprez sportowych: jakich ? Kolejne biegi przełajowe przez miasto, maraton rolkarzy przeniesiesz z Osiecznicy ? Akurat wydarzeń sportowych nie brakuje. Sprawę dworca wschodniego zostawmy, bo to długi temat i też można się czepić, jak twój kandydat chce go zagospodarować - kolejny parking ? Galeria ? Przeniesienie skateparku na tereny starego odkrytego basenu uważam za kompletnie zbędną rzecz - rozumiem, że kandydat z własnej kieszeni pokryje koszty przeniesienia ? Bo ja akurat nie chcę, żeby pieniądze na ten cel szły z mojej kieszeni (podatków). A dzięki dobudowaniu nowych urządzeń dla deskorolkowców na pewno cała rzesza młodzieży od razu zjedzie do naszego miasta. Równie dobrze strażakowanie w OSP można uznać za sprawę niszową - choć na pewno nie jest to bez sensu.
Tak więc widzisz; twoim zdaniem twój kandydat powinien trafić na stanowisko radnego, a moim zdaniem Pan Wolak.

Pani "zorientowany" - nie ma słowa w poście o termomodernizacji, tylko o innej sprawie jest mowa - trzeba czytać ze zrozumieniem, a nie, jak sama pani pisze, bajki wypisywać. Modelarstwo to tylko jedna z działalności, która akurat jest pasją, ale skoro twierdzi pani, że w mieście potrzeba jedynie pracy i chleba i żadna z rozrywek się już mieszkańcom nie należy, to nie wiem, kto w takim mieście będzie chciał żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2014r. o 9:10
I tak stary komuch was pogodzi!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Patrycja niezalogowany
30 października 2014r. o 16:11
Głosuję na Maćka Mazura, może jemu uda się coś zmienić, chociaż wątpię aby udało mu się dostać - w naszym okręgu wolą komunę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza