Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 13
~mieszkaniec niezalogowany
30 października 2014r. o 16:49
Też stawiam na Maćka Mazura
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2014r. o 16:58
A ja na Witolda Wolaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2014r. o 18:40
Jesli chodzi o modernizacje na ul Podgornej to przeciez mieszkancy glosowali na danego oferanta, a nie P. Wolak... musi byc wiekszoc danej wspolnoty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2014r. o 19:29
Ale tu nie chodzi o termomodernizację budynku, w poście jest mowa o modernizacji zaplecza budynków i sprawa dotyczy nie własności jednej wspólnoty, tylko terenu miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2014r. o 16:14
Tu chodzi aby zapaac sie do RADY miasta i brac kase i kase....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 9:36
~pk napisał(a):
~no tak napisał(a): Pan Wolak ma się czym wykazać, i nie trzeba zadawać mu żałosnych pytań, by dowiedzieć się, jakie są skutki jego działalności: od lat udziela się społecznie - wystarczy przeanalizować jego pracę w domu dziecka, pracę dla dzieci z niezamożnych rodzin, pasję do rozwijania zainteresowań modelarstwem wśród dzieci i młodzieży, która zaowocowała nie tanią tandetną rozrywką, ale nie jednemu wybiła ona myśl z głowy o narkotykach, alkoholu, czy innych używkach. Pierwsza wykonana modernizacja zaplecza bloków mieszkalnych w naszym mieście (ul. Podgórna), to też zasługa Pana Wolaka, gdyby nie jego osobiste zaangażowanie i "wychodzenie po urzędach" problemu , to nie wiem, czy do dzisiaj byłaby ona wykonana. Także niech pan, panie pk, nie opowiada bzdur, tylko trzyma się konkretów, bo jak się zadaje żenujące pytania, to i szkoda na nie sensownie odpowiadać. [/c


Śmierdzi mi to autoreklamą - ale skoro wdałem się w tą rozmowe to ją dokończę - nikt nie zabiera Panu Wolakowi tego co robi - nie jest jedynym w tym mieście który pomaga, pytanie proste - gdzie są pomysły na rozwój miasta? brak, jak ściągnąć młodzież do miasta? nie wie. Modelarstwo? niszowa sprawa ale jak najbardziej ciekawa - bardzo dobrze, że człowiek pomaga innym - ale po co pcha się do rady? Gadałem z moim faworytem - podał konkrety - zwiększenie budżetu na organizacje imprez sportowych w mosirze, zagospodarowanie dworca wschodniego, przeniesienie skateparku na stary odkryty basen - dobudowanie betonowych urządzeń dla deskorolkowców, co do pracy mojego kandydata - też z tego co mi wiadomo udziela się społecznie - wośp, organizacja imprez sportowych, działa chyba w 3 klubach i do tego jest strażakiem w OSP - to jest człowiek który powinien trafić na takie stanowisko - człowiek który odrazu podał same konkrety. Takie jest moje zdanie - dziękuję i dyskusje z mojej strony uważam za zamkniętą.

z którym kandydatem rozmawiałeś ?? i jest w OSP??? hmmm znam wszystkich ale nie wiem ze któryś jeździ na akcję z OSP ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 9:53
~Maciej Mazur napisał(a): Witam, ponieważ moje ulotki wyborcze jeszcze do mnie nie dotarły, a zostałem poinformowany iż na tym portalu jest rozmowa o mojej osobie, w skrócie przedstawię to co chciałbym zrobić będąc radnym.


*wyremontowanie wewnętrznych wjazdów oraz parkingów na ulicy Zygmunta Augusta
*przeniesienie skateparku na teren OWS MOSiR i wybudowanie od podstaw betonowych elementów w niecce basenu
*wybudowanie małego toru wyścigowego do kartingu, motocykli oraz samochodów (podobnego do tego w Starym Kisielinie)
*wspieram inicjatywe powstania OSP, która w nagłych przypadkach odciąży Państwową Straż Pożarną
*zwiększenie dotacji dla MOSiRu i powrót Otwratych Mistrzostw Bolesławca w których było 17 dyscyplin
*połączenie zimowego utrzymania dróg miasta oraz powiatu na terenie Bolesławca, aby nie dochodziło do sytuacji, w których pług przejeżdża przez jakąś ulicę z podniesionym lemieszem z błachego powodu jakim jest inny zarządca drogi
*jestem również za wprowadzeniem budżetu obywatelskiego

Wiele z moich propozycji podają również inne komitety wyborcze, a w związku z tym, iż nie jestem zamieszany w żadne zagrywki partyjne - poprę każdą dobrą decyzję bez względu na to, od jakiego komitetu wyszła. Nie chcę również wdawać się w anonimowe rozmowy na forach internetowych, stąd też gdyby ktoś miał jakieś pytania bądź uwagi proponuję kontakt przez facebooka, bądź też telefoniczny 668404538.



*wybudowanie małego toru wyścigowego do kartingu, motocykli oraz samochodów (podobnego do tego w Starym Kisielinie)
czy to nie ma podtekstów robienia czegoś co przyda się kandydatowi ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 12:24
w końcu trafia się ktoś kto udziela się w motorsporcie ! jakby powstał tor w Bolesławcu.... ahhh - fajnie byłoby jeździć u nas niż latać na poznań/wrocław/zielona/słomczyn... No ale oczywiście trafią się miejscowi hejterzy - coś co się mu przyda? niech się przydaje ! Bo przyda się też wielu innym osobą które nie siedzą przed komputerem i nie piszą idiotycznych komentarzy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.