Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uwaga na ustąp pierwszeństwa na rondzie ks. Rączki

~petro niezalogowany
4 listopada 2014r. o 22:41
~ napisał(a):
~ napisał(a): Jestem instruktorem na starej yarisce i tylko czekam az mi ktos zapieprzy, bo wtedy kasacja auta , a jak sprzedam to tyle nie dostanę :D
Pozdrawiam egzaminatora :) Wiekszość nie rozumie tego skrzyzowania, zamiast posluchac , tylko udowadniaja swoje racje, mnie juz tez zrypali :) No cóż.
Po raz kolejny ostrzegam- jeśli NIE JEDZIECIE Karola Miarki od strony szpitala to przepuszczajcie jadących z Tyrankiewiczów.

To sobie zamontuj lepiej klatkę bezpieczeństwa, bo w starciu z moim polonezem zostanie z ciebie naleśnik.


Polonez mistrz przyspieszenia :D Jakby nie lakier to byś miał gokarta bo pod nim sama rdza :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
5 listopada 2014r. o 9:39
nie umiesz się poruszam na tym skrzyżowaniu napisz petycje do miasta o zmianie na rondo i po kłopocie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 12:00
~ napisał(a): A czy aby na tym skrzyżowaniu nie ma tabliczki z napisem "Rondo ks. .......Rączki". chyba jest . Więc to administracja celowo wprowadza w błąd kierowców :P :> :D
Albo rondo , albo skrzyżowanie . Mogli napisać SKWER :P

nie ma

jest "plac im ....."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2014r. o 21:02
i tak źle i tak niedobrze. Nie wiadomo komu wierzyć, bo jeśli jestem już w trakcie czyli na Karaola Miarki to mam już pierwszeństwo jak rozumiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~petro niezalogowany
6 listopada 2014r. o 22:20
~ napisał(a): i tak źle i tak niedobrze. Nie wiadomo komu wierzyć, bo jeśli jestem już w trakcie czyli na Karaola Miarki to mam już pierwszeństwo jak rozumiem.


Pierwszeństwo ustala sie przed skrzyzowaniem a nie na nim. Wyobraź sobie ze skręcasz z podporządkowanej w lewo a z naprzeciwka jedzie auto prosto. Jesli uderzy ci w prawy bok to jego wina bo juz byłes na głwnej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2014r. o 22:58
~petro napisał(a):
~ napisał(a): i tak źle i tak niedobrze. Nie wiadomo komu wierzyć, bo jeśli jestem już w trakcie czyli na Karaola Miarki to mam już pierwszeństwo jak rozumiem.


Pierwszeństwo ustala sie przed skrzyzowaniem a nie na nim. Wyobraź sobie ze skręcasz z podporządkowanej w lewo a z naprzeciwka jedzie auto prosto. Jesli uderzy ci w prawy bok to jego wina bo juz byłes na głwnej?


Ciekawa interpretacja przepisów KD. Życzę i żeby Ci "uderzył w prawy bok" i wówczas dowiesz się kto był winny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~peter niezalogowany
7 listopada 2014r. o 8:49
~ napisał(a):
~petro napisał(a):
~ napisał(a): i tak źle i tak niedobrze. Nie wiadomo komu wierzyć, bo jeśli jestem już w trakcie czyli na Karaola Miarki to mam już pierwszeństwo jak rozumiem.


Pierwszeństwo ustala sie przed skrzyzowaniem a nie na nim. Wyobraź sobie ze skręcasz z podporządkowanej w lewo a z naprzeciwka jedzie auto prosto. Jesli uderzy ci w prawy bok to jego wina bo juz byłes na głwnej?


Ciekawa interpretacja przepisów KD. Życzę i żeby Ci "uderzył w prawy bok" i wówczas dowiesz się kto był winny.


Czytaj ze zrozumieniem. Tam jest znak zapytania na końcu. Tłumaczę mu że wymusza skręcajac w lewo w karola, na tym który skręca w prawo z Tyrankiewiczów. I nie wazne że pół sekundy wczesniej wjechał na główną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2014r. o 8:54
~peter napisał(a):
~ napisał(a):
~petro napisał(a):
~ napisał(a): i tak źle i tak niedobrze. Nie wiadomo komu wierzyć, bo jeśli jestem już w trakcie czyli na Karaola Miarki to mam już pierwszeństwo jak rozumiem.


Pierwszeństwo ustala sie przed skrzyzowaniem a nie na nim. Wyobraź sobie ze skręcasz z podporządkowanej w lewo a z naprzeciwka jedzie auto prosto. Jesli uderzy ci w prawy bok to jego wina bo juz byłes na głwnej?


Ciekawa interpretacja przepisów KD. Życzę i żeby Ci "uderzył w prawy bok" i wówczas dowiesz się kto był winny.


Czytaj ze zrozumieniem. Tam jest znak zapytania na końcu. Tłumaczę mu że wymusza skręcajac w lewo w karola, na tym który skręca w prawo z Tyrankiewiczów. I nie wazne że pół sekundy wczesniej wjechał na główną.
ale wjechał i przywali i nie będzie jego wina wystarczy rejestrator i nawet w sądzie wygra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza