Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

1 listopada - cmentarz

~K. niezalogowany
1 listopada 2014r. o 11:09
Jak dla mnie całe to gnanie na cmentarz na ostatnią chwilę,żeby wysprzątać jest bez sensu..o groby bliskich powinno dbać się cały rok,a nie na trzy dni przed świętem..żeby przykładowa Krysia idąc z rodziną spotkała nas i powiedziała,jaki piękny pomnik..tak samo panuje jakieś dziwne przekonanie,że akurat tego dnia są tam takie tłumy..a gdzie jesteśmy w pozostałe dni..nie tłumaczmy wszystkiego pracą przypadkiem :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
1 listopada 2014r. o 13:03
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): a ja to wszystko p.i.e.r.t.o.l.e i idę na pivo,nie wydaję bezmyślnie pieniędzy na kwiaty i znicze dla umrzyków którym to już wszystko zwisa,od lat nie kupuje kwiatów i zniczy tylko browary.życzę wszystkim wesołego halloween.
super to jak umrzesz zycze ci aby twoi bliscy szybko zapomnieli o tobie paprochu!!! i robili co ty robisz!!!
paprochem to ty jesteś obleśny katolu,i pisz na temat,tak mają mnie spalić i prochy rozsypać na mojej ukochanej łące,po śmierci,paprochu zakochany w zabobonnych obrzędach pogańskich gdzie zwłoki zakopuje się,obrzydliwe,nie humanitarne,paprochu przebrzydły,rozmodlony i ogłupiony tv.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edek z krainy czekolady niezalogowany
1 listopada 2014r. o 13:08
~klucz-nick napisał(a): paprochem to ty (...),paprochu zakochany(...),paprochu przebrzydły,rozmodlony i ogłupiony tv.
może zmień trunki, albo nie upijaj się tak codziennie bo ci odbija :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2014r. o 16:25
a ja sie skremuje i nie potrzebuje pomnika ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kremotr usa niezalogowany
1 listopada 2014r. o 16:51
Dobry pomysł, jeszcze niech cię stara w kiblu spuści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
1 listopada 2014r. o 17:08
~kremotr usa napisał(a): Dobry pomysł, jeszcze niech cię stara w kiblu spuści
świetny pomysł wolałbym być spuszczony w kiblu niż zakopany w ziemi ,a moja rodzina jadąc na grób zostanie zamordowana przez bandytę drogowego co to wódki popróbował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
2 listopada 2014r. o 9:49
dzisiaj w dzień zaduszny jest dzień zmarłych(dzień duchów)chrześcijańskie święto,wczoraj było wasze pogańskie.ja dzisiaj zapalę świeczkę w miejscu gdzie będe spożywał piwo bo na cmentarz(pogańskie miejsce)się nie wybieram.zanim mnie ocenisz niedouczony katolu i zbluzgasz.poczytaj uważnie o świętach,to może coś dotrze do ciebie,nie pędz jak te barany na rzeż ,zatrzymaj się i zastanów gdzie wszyscy pędzą(bo ja nie muszę)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 10:27
~klucz-nick napisał(a):
~kremotr usa napisał(a): Dobry pomysł, jeszcze niech cię stara w kiblu spuści
świetny pomysł wolałbym być spuszczony w kiblu niż zakopany w ziemi ,a moja rodzina jadąc na grób zostanie zamordowana przez bandytę drogowego co to wódki popróbował.
gosciu ty masz problemy ze soba idz lepiej sie przelecz nikomu nie potrzebny downie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego