Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

1 listopada - cmentarz

~do klucznika niezalogowany
2 listopada 2014r. o 10:41
~klucz-nick napisał(a): dzisiaj w dzień zaduszny ... zastanów gdzie wszyscy pędzą(bo ja nie muszę)
nikt z nas nie musi ... ale może chce :] idź się dzisiaj uchlaj piwskiem tylko uważaj żeby ci się dres od tego znicza nie zajął :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
2 listopada 2014r. o 11:28
98% pijanych kierowców na drodze to katolicy,90% sprawców wypadków to katolicy,pijany kierowca katolik który spowodował wypadek myśli że jak pójdzie się wyspowiadać to będzie w porządku,śmieszna wiara co to bandytów rozgrzesza.bóg cię kocha?nie bo on nie istnieje,a czy ja go kocham? NIE bo on nie istnieje ,a w zabobony i głupoty nie wierze.jeżeli ktoś wierzy w coś czego nigdy nie widział to musi być ogłupiałym katolem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 11:37
~klucz-nick napisał(a): 98% pijanych kierowców na drodze to katolicy,90% sprawców wypadków to katolicy,pijany kierowca katolik który spowodował wypadek myśli że jak pójdzie się wyspowiadać to będzie w porządku,śmieszna wiara co to bandytów rozgrzesza.bóg cię kocha?nie bo on nie istnieje,a czy ja go kocham? NIE bo on nie istnieje ,a w zabobony i głupoty nie wierze.jeżeli ktoś wierzy w coś czego nigdy nie widział to musi być ogłupiałym katolem.
Won stąd !! Precz szatanie !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
2 listopada 2014r. o 12:02
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): 98% pijanych kierowców na drodze to katolicy,90% sprawców wypadków to katolicy,pijany kierowca katolik który spowodował wypadek myśli że jak pójdzie się wyspowiadać to będzie w porządku,śmieszna wiara co to bandytów rozgrzesza.bóg cię kocha?nie bo on nie istnieje,a czy ja go kocham? NIE bo on nie istnieje ,a w zabobony i głupoty nie wierze.jeżeli ktoś wierzy w coś czego nigdy nie widział to musi być ogłupiałym katolem.
Won stąd !! Precz szatanie !!
masz błędne dane,piekło niebo nie istnieje ono jest w nas,raz jestesmy mili a raz wredni,to jest właśnie nasze,piekło jest na ziemi jakie sobie stworzysz takie masz,a spróbój żyć tak: nie obchodz świąt żadnych ,bądz miły i przemiły dla ludzi,zobaczysz wtedy jaki jest piękny świat nawet bieda jaka panuje nie będzie ci przeszkadzać,ja żyje wedłóg swoich zasad i jestem szczęśliwy,a ty nie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~666 niezalogowany
2 listopada 2014r. o 12:06
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): 98% pijanych kierowców na drodze to katolicy,90% sprawców wypadków to katolicy,pijany kierowca katolik który spowodował wypadek myśli że jak pójdzie się wyspowiadać to będzie w porządku,śmieszna wiara co to bandytów rozgrzesza.bóg cię kocha?nie bo on nie istnieje,a czy ja go kocham? NIE bo on nie istnieje ,a w zabobony i głupoty nie wierze.jeżeli ktoś wierzy w coś czego nigdy nie widział to musi być ogłupiałym katolem.
Won stąd !! Precz szatanie !!
PRAWDA W OCZY KOLE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stary niezalogowany
2 listopada 2014r. o 12:12
Nie takie religie padały i odeszły w zapomnienie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
2 listopada 2014r. o 12:38
czyż nie jest dziwne,że ludzie tak chętnie walczą o religie,a tak niechętnie żyją zgodnie z jej zasadami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wea niezalogowany
2 listopada 2014r. o 13:42
Samochodu używaj tak aby 1 listopada, nie stał się twoim Świetem szanowny wierzący i proszę przy okazji nie rozjedz mnie przy akompaniamencie epitetów i klaksonów!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza