Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

1 listopada - cmentarz

~klucz-nick niezalogowany
3 listopada 2014r. o 9:27
~klucz-nick napisał(a): ochlałem się browarów ,a teraz idę pojeżdzić samochodem
było super,proszę się nie martwić jeżdziłem w terenie nie drogami publicznymi,nie jestem bandytą drogowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Br niezalogowany
3 listopada 2014r. o 10:38
~klucz-nick napisał(a): 98% pijanych kierowców na drodze to katolicy,90% sprawców wypadków to katolicy,pijany kierowca katolik który spowodował wypadek myśli że jak pójdzie się wyspowiadać to będzie w porządku,śmieszna wiara co to bandytów rozgrzesza.bóg cię kocha?nie bo on nie istnieje,a czy ja go kocham? NIE bo on nie istnieje ,a w zabobony i głupoty nie wierze.jeżeli ktoś wierzy w coś czego nigdy nie widział to musi być ogłupiałym katolem.




"Niewierzący jesteś bracie,
siądź na piecu ,spalisz gacie.
To największym jest dowodem,
że świat nie powstał mimochodem'


Na wypadek gdybyś nic nie "zajarzył" z tej fraszki tłumaczę specjalnie:
ciepło istnieje choć nikt go nigdy nie widział,nie widzi i nie zobaczy,tak samo i BÓG.


Co zaś się tyczy sprawców wypadków i innych grzeszników popełniających różne występki i myślących ,że po spowiedzi mogą dalej robić to samo i są w porządku ,to tylko im się tak wydaje,to nie jest prawdziwa wiara,to nie są prawdziwi wyznawcy prawdziwego Boga,jeśli ktoś chce wyznawać daną religię bo wierzy ,to musi żyć zgodnie z jej zasadami,w przeciwnym wypadku jest wyznawcą tylko z nazwy.




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
3 listopada 2014r. o 10:51
kto wierzy w gusła temu dupa uschła.amen :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiolka niezalogowany
3 listopada 2014r. o 14:59
jestem wierzaca i zastanawia mnie fakt,dlacaego niewierzacy gdy laza juz na lozu smierci tak bardzo chca pojednania z Bogiem prosza o ksiedza i ostatnie namaszczenie !! nawet swietej pamieci Ania Przybylska chodziaz nie byla wierzaca o to prosila,czy to nie zakrawa na hipokryzje?Cos w tym jest;gdy trwoga to do Boga;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 listopada 2014r. o 15:07
odwieczny dylemat ..w co wierzyć? ;)

jeśli ktoś chce wierzyć...

ja jak nie dotknę to nie wierzę dlatego nie wierzę w istnienie Marsjan np. i w Gumisie...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2014r. o 15:15
falco napisał(a): odwieczny dylemat ..w co wierzyć? ;)

jeśli ktoś chce wierzyć...

ja jak nie dotknę to nie wierzę dlatego nie wierzę w istnienie Marsjan np. i w Gumisie...
za wiare w marsjan i gumisow czeka cie ciepla kozetka na 1000 lecia ptasi mozgu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2014r. o 15:20
~~666 napisał(a):
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): 98% pijanych kierowców na drodze to katolicy,90% sprawców wypadków to katolicy,pijany kierowca katolik który spowodował wypadek myśli że jak pójdzie się wyspowiadać to będzie w porządku,śmieszna wiara co to bandytów rozgrzesza.bóg cię kocha?nie bo on nie istnieje,a czy ja go kocham? NIE bo on nie istnieje ,a w zabobony i głupoty nie wierze.jeżeli ktoś wierzy w coś czego nigdy nie widział to musi być ogłupiałym katolem.
Won stąd !! Precz szatanie !!
PRAWDA W OCZY KOLE
w spoleczenstwie w takim jak polska gdzie ponad 90 % osob uwaza sie za kaatolików, nie jest zaskoczeniem ze ponmad 90% wypadków jest spowodowanych przez katolików, powiem gorszą rzecz 99%(!!) wypadków w polsce jest spowodowanych przez ludzi białych, a co najmniej 80% wypadków na drodze jest spowodowanych przez osoby mające samochód i prawojazdy !! do tego co najmniej 100% osob powodując wypadek, było bezposrednia przyczyną tegoż wypadku !!!! LUDZIE OBUDŹCIE SIE !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2014r. o 15:22
~wiolka napisał(a): jestem wierzaca i zastanawia mnie fakt,dlacaego niewierzacy gdy laza juz na lozu smierci tak bardzo chca pojednania z Bogiem prosza o ksiedza i ostatnie namaszczenie !! nawet swietej pamieci Ania Przybylska chodziaz nie byla wierzaca o to prosila,czy to nie zakrawa na hipokryzje?Cos w tym jest;gdy trwoga to do Boga;
no a do tego za zycia smiała sie z ksieży i religii :) pewnie na koniec zołza sobie pomyslała "a moze sproboje do Boga, co mi szkodzi, warto sprobować" , na szczęscie Bóg rozpoznał grzesznice i owszem napewno dopomógł jej, ale swoje setki lat w czyśccu spedzi za bluźnierstwa i rozrywkowy tryb zycia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza